Editörler : ayşegül bgm
17 Ocak 2022 10:01   

Kapalı
O gün bugün olsun . Beklenilen duyuru gelsin. İnsallah

İlk 20 gün gelmesi düşük bir ihtimaldi ve gelmedi. Bundan sonraki her gün gelme ihtimali daha yüksek. O gün bugün olsun . Allah utandırmasın.

17 Ocak 2022 10:04

Kocahüseyin
Şef

Önce zimmete düşmeler olmayacakmı hangisi öncelik.

17 Ocak 2022 10:05

wxvz0901
Kapalı

Önce zimmete düşmeler olmayacakmı hangisi öncelik.

Kocahüseyin, 4 ay önce - Alıntıya git
Duyurudan kastım Zimmete düşmeler, akabinde de duyuru gelecektir.
17 Ocak 2022 13:04

Falannkisi
Memur
Lütfen böyle başlıklar açma artık lütfen. Evet hakaret yok ama daha fazlası var. Bir değil iki değil atama öncesinden beri ya. Aylardır böyle başlıklar açıyorsun. Duanın da ibadetin de gizlisi makbuldür lütfen duanı gizli yap artık irrite ediyor
17 Ocak 2022 13:48

wxvz0901
Kapalı
Lütfen böyle başlıklar açma artık lütfen. Evet hakaret yok ama daha fazlası var. Bir değil iki değil atama öncesinden beri ya. Aylardır böyle başlıklar açıyorsun. Duanın da ibadetin de gizlisi makbuldür lütfen duanı gizli yap artık irrite ediyor
Falannkisi, 4 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim sen iyi misin ? Böyle başlıklar açma demişsin. Mesela nasıl başlık açılmalı sana göre ? Herhangi bir duyum başlığı mi ? Yoksa milletle dalga geçmiş olduğunuz başlıklar mi? Burada bir temenni var gelmiş duanın gizlisi makbul diyorsun. Burada ağza alınmayacak hakaret edenlere destek vermek yerine gayet pozitif başlıklara köstek olmayın lütfen. Saygı duymanızı öneririm.
17 Ocak 2022 13:53

Falannkisi
Memur
Kardeşim sen iyi misin ? Böyle başlıklar açma demişsin. Mesela nasıl başlık açılmalı sana göre ? Herhangi bir duyum başlığı mi ? Yoksa milletle dalga geçmiş olduğunuz başlıklar mi? Burada bir temenni var gelmiş duanın gizlisi makbul diyorsun. Burada ağza alınmayacak hakaret edenlere destek vermek yerine gayet pozitif başlıklara köstek olmayın lütfen. Saygı duymanızı öneririm.
wxvz0901, 4 ay önce - Alıntıya git
Hakaret edenleri desteklemedim. O kadar çok açtınız ki bu başlıktan ciddiyeti kalmadı. Fikir danışabilirsin aldığın duyumu da paylaşabilirsin soru sorabilirsin mesela. Sadece ben değil bir çok kişi sıkıldı artık şu temennilerden. Saygı duymuyor olsaydım bunu yazmak için aylarca beklemezdim. Bi ara her gün 300 sosyal çalışmacı diye açıyordun. Takıntılık var bu normal değil
17 Ocak 2022 13:53

wxvz0901
Kapalı
Memurlar.net senin hesabını kapatır diye düşünmüştüm ama malesef gözden kaçmış demekki. Sürekli burada herkesle dalga geçmen hiç hoş değil. Kendini düzeltmen temennisiyle
17 Ocak 2022 13:55

wxvz0901
Kapalı
Hakaret edenleri desteklemedim. O kadar çok açtınız ki bu başlıktan ciddiyeti kalmadı. Fikir danışabilirsin aldığın duyumu da paylaşabilirsin soru sorabilirsin mesela. Sadece ben değil bir çok kişi sıkıldı artık şu temennilerden. Saygı duymuyor olsaydım bunu yazmak için aylarca beklemezdim. Bi ara her gün 300 sosyal çalışmacı diye açıyordun. Takıntılık var bu normal değil
Falannkisi, 4 ay önce - Alıntıya git
Tamam haklısın. Yorumun için teşekkür ederim.
Toplam 7 mesaj