Editörler : crops35
04 Mart 2022 23:44

evo6
Aday Memur

1-)Bakanlık Merkez ve Personel Eğitim Merkezlerinde Çalıştırılmak Üzere 301 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

2-)Sözleşmeli Zabıt Kâtibi, Mübaşir, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, İşaret Dili Tercümanı, Şoför, Aşçı ve Hizmetli Personel İstihdamı Sınav İlânı. Bu iki farklı ilanda da koruma ve güvenlik görevlisi alımı var ikisinede başvurabilir miyim?

LastDragon, 3 ay önce - Alıntıya git
İkisine de başvurabilir miyiz kesin bir bilgi var mı ? Ayrıca e devlette ikisi birlikte görünüyor tek ilana iki başvuru yapmış olarak sayılır mıyız ?
05 Mart 2022 22:30

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü

Arkadaşlar güvenlik forumunda babamın tcsini boş bıraksam problem olur mu bilmiyorum çünkü annem babam ayrı ve alakamız yok.

06 Mart 2022 00:38

Ebru2935
Memur

Arkadaşlar güvenlik forumunda babamın tcsini boş bıraksam problem olur mu bilmiyorum çünkü annem babam ayrı ve alakamız yok.

Mitralyöz Etkisi, 3 ay önce - Alıntıya git

E devletten veya nüfustan ögrenilmiyor mu acaba eger oluyorsa bos birakmayin yinede kisisel fikrim dolmasada olur bisi olcagni sanmiom ama dedigim gibi kisisl vebal almak istemem garanti gitmek lazm

06 Mart 2022 00:41

evo6
Aday Memur

E devletten nüfus kayıt örneği alabilirsiniz orada aile kimlik bilgileri bulunuyor.
06 Mart 2022 01:03

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
E devletten nüfus kayıt örneği alabilirsiniz orada aile kimlik bilgileri bulunuyor.
evo6, 3 ay önce - Alıntıya git

Maalesef tc nolar yazmıyor sadece isim soyisim falan.

06 Mart 2022 01:04

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü

E devletten veya nüfustan ögrenilmiyor mu acaba eger oluyorsa bos birakmayin yinede kisisel fikrim dolmasada olur bisi olcagni sanmiom ama dedigim gibi kisisl vebal almak istemem garanti gitmek lazm

Ebru2935, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler

06 Mart 2022 01:50

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü

Maalesef tc nolar yazmıyor sadece isim soyisim falan.

Pardon kayıt bulunamadı yazıyor

07 Mart 2022 01:27

Ayhn43
Aday Memur

Teknisyen kadroları 70 puanlara kadar düşer arkadaşlar.özellikle ceza evi kadrolarında teknisyen ünvanlı kadrolar da boşluklar var.Gecen sene mesela Sıhhi tesisat teknisyenliği bazı kadroları başvuruların yetersizliğinden boş kaldı.Dalaman ceza infaz kurumu sıhhi tesisat kadorosu geçen sene alım yapamadı.Bu sene gene başvuru aliyo boş kadro bende Dalaman ceza evinde teknisyenim ondan biliyorum başvurun kaçırmayın.Tabiki o ilgili bölüm mezunuysanız.

07 Mart 2022 11:16

Leylabakirhan

Tercih ettiğimiz ilde mi giriyoruz sinava

07 Mart 2022 11:55

iibf17
Memur

Tercih ettiğimiz ilde mi giriyoruz sinava

Leylabakirhan, 3 ay önce - Alıntıya git
Evet
07 Mart 2022 14:12

LastDragon
Aday Memur
İkisine de başvurabilir miyiz kesin bir bilgi var mı ? Ayrıca e devlette ikisi birlikte görünüyor tek ilana iki başvuru yapmış olarak sayılır mıyız ?
evo6, 3 ay önce - Alıntıya git

İkisinede başvuru yapılıyor. Ayrıca e-devlet'te ikisinin başvuru yapma yeri farklı. Bakanlık merkez kadrolarına cumhurbaşkanlığı kariyer kapısı üzerinden başvuru yapılıyor. Diğer adliye alımı e-devlet adalet bakanlığı'nın iş başvurusu sekmesinden yapılıyor.

07 Mart 2022 19:07

evo6
Aday Memur

İkisinede başvuru yapılıyor. Ayrıca e-devlet'te ikisinin başvuru yapma yeri farklı. Bakanlık merkez kadrolarına cumhurbaşkanlığı kariyer kapısı üzerinden başvuru yapılıyor. Diğer adliye alımı e-devlet adalet bakanlığı'nın iş başvurusu sekmesinden yapılıyor.

LastDragon, 3 ay önce - Alıntıya git
Bende sorduktan sonra buldum dediğiniz olayı. Teşekkür ederim
18 Mart 2022 11:10

ozgeozgck
Aday Memur

Arkadaşlar başvurular dün gece bitti biliyorum. Şu saatten sonra tercih ettiğimiz adliyeyi değiştirme şansımız hiç yok değil mi? Yada göreve başladıktan sonra farklı ile geçiş yapabiliyor muyuz?

18 Mart 2022 11:11

iibf17
Memur

Arkadaşlar başvurular dün gece bitti biliyorum. Şu saatten sonra tercih ettiğimiz adliyeyi değiştirme şansımız hiç yok değil mi? Yada göreve başladıktan sonra farklı ile geçiş yapabiliyor muyuz?

ozgeozgck, 2 ay önce - Alıntıya git
Tercih ettiğiniz adliyeyi değiştirmezsiniz gakat göreve başlarsanz becayiş ya da evlilik durumunda değişme ihtimali var
26 Mart 2022 00:09

Sima1905
Aday Memur
Ağrı kadın İkm,Kars mübaşirlik yazan var mı acaba
Toplam 135 mesaj