Editörler : Kubil ay
17 Ocak 2022 15:58   

28. Dönem POMEM Giriş Sınavı Ücreti Açıklandı

28. Dönem POMEM Giriş Sınavı aşamalarına katılmaya hak kazanan adaylar 200.00 TL (iki yüz) olan sınav başvuru ücretini 19 Ocak 2022 günü saat 09.00?dan 28 Ocak 2022 günü saat 17.00?ye kadar Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halkbank Gölbaşı Şubesi/ANKARA ?28. Dönem POMEM Giriş Sınavı? isimli hesabına yatıracaktır.

Başvuru ücreti sadece Halkbank şubelerinden, Halkbank ATM?lerinden ve Halkbank internet bankacılığından yatırılacaktır.

Diğer bankaların şubelerinden, internet bankacılığı ve ATM?lerinden başvuru ücreti yatırma işlemi yapılmayacaktır.

UYARI: ŞEHİT VEYA VAZİFE MALULÜ OLANLARIN EŞ VEYA ÇOCUKLARI SINAV ÜCRETİ YATIRMAYACAKTIR.

UYARI: İNTERNET ÜZERİNDEN ADAY BELİRLEME ÖN BAŞVURUSUNDA BULUNAN ADAYLARDAN SADECE SINAV AŞAMALARINA KATILMAYA HAK KAZANAN ADAYLAR SINAV ÜCRETİ YATIRACAKTIR.

28. Dönem POMEM Giriş Sınavına başvuruda bulunan adaylardan;Başvuru yapmayan ve sınav aşamalarına katılmaya hak kazanmadığı halde başvuru ücreti yatıran,Başvuru şartlarından herhangi birini taşımayan, sınava girmeyen, giremeyen, sınava alınmayan, sınavdan çıkarılan, sınavı geçersiz sayılan,Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavında başarısız olan,Ücret gerektirmeyen bir işlem için ücret yatıran veya aynı işlem için birden fazla ücret yatıran,Sınav ücretini kendi adına yatırmayan adayların sınav başvuru ücretleri geri ödenmeyecektir.

17 Ocak 2022 16:15

Pomem pomem
Aday Memur

Buradan anlaşılacağı üzere ücret yatırmayanlar için ek çağrı ibaresi falan konulmamış hayaller virgülle kaçtı seneye artık

17 Ocak 2022 16:29

bıktım7
Memur

Şu sınav ücretine her sene neden zam yapılıyor anlamıyorum...

17 Ocak 2022 16:43

VeryImportantPerson
Aday Memur

Arkadaşlar çok kritik bir soru var benim için. Eğer sözlü ve spor mülakatlarından başarılı şekilde geçersem lazer ameliyatı olacağım bilenler cevaplayabilir mi herşey bittikten sonra genel sağlık kontrolü için kaç gün veya kaç hafta sonra çağırıyoruz? En az 2 hafta olsa yeter benim için bilen arkadaşlar cevap verirse cok sevinirim.

17 Ocak 2022 17:48

idpw
Aday Memur

kpss beklenmeden ani değişen kural ek çağrının olmaması ve 0,10 ile kaçırmak berbat bir durum

17 Ocak 2022 17:58

Mesela.
Aday Memur

Arkadaşlar çok kritik bir soru var benim için. Eğer sözlü ve spor mülakatlarından başarılı şekilde geçersem lazer ameliyatı olacağım bilenler cevaplayabilir mi herşey bittikten sonra genel sağlık kontrolü için kaç gün veya kaç hafta sonra çağırıyoruz? En az 2 hafta olsa yeter benim için bilen arkadaşlar cevap verirse cok sevinirim.

VeryImportantPerson, 4 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim pandemi nedeniyle bunu kestirmek çok zor. Pandemiden önce açıklama yapıldıktan 3 gün sonra okula alınıyordu. Pandemiden sonra 26. Dönemi saymazsak onlar 5 ay sonra alındı. 27. Dönem iki hafta sonra alındı. Yani sen her an hazırlıklı olacak şekilde planını yap.
17 Ocak 2022 18:13

VeryImportantPerson
Aday Memur
Kardeşim pandemi nedeniyle bunu kestirmek çok zor. Pandemiden önce açıklama yapıldıktan 3 gün sonra okula alınıyordu. Pandemiden sonra 26. Dönemi saymazsak onlar 5 ay sonra alındı. 27. Dönem iki hafta sonra alındı. Yani sen her an hazırlıklı olacak şekilde planını yap.
Mesela., 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam sonuçta ameliyat olacağım bunun için bir süreç gerekiyor eğer mülakatlardan önce olursam ve kazanamazsam çok sıkıntıya düşerim kazandıktan sonra yaptırmam elzem malesef.

17 Ocak 2022 18:18

Theyldz
Aday Memur

Min 7 gün sonra . Kazanırsan hemen doktora git

17 Ocak 2022 19:25

VeryImportantPerson
Aday Memur

Min 7 gün sonra . Kazanırsan hemen doktora git

Theyldz, 4 ay önce - Alıntıya git

Eyvallah hocam min 7 gün demen içime su serpti. Mülakat çıkışı gideceğim zaten.

18 Ocak 2022 09:03

loveturkishteacher
Şef

Sen bi kazan gerisini okulda da halledersin. Müsaade ediyorlar göz çizdirmeye, arkadaşım öyle yapmıştı okulda bir sürü güneş gözlüğüyle dolaşan arkadaşlarım var demişti :)

18 Ocak 2022 11:42

VeryImportantPerson
Aday Memur

Sen bi kazan gerisini okulda da halledersin. Müsaade ediyorlar göz çizdirmeye, arkadaşım öyle yapmıştı okulda bir sürü güneş gözlüğüyle dolaşan arkadaşlarım var demişti :)

loveturkishteacher, 4 ay önce - Alıntıya git

Okulda da halledersin derken? Genel sağlık muayenesinden gecemezsem okula almazlar ki. Orada gözlerimi çizdirecegim falan diyerekte kurtulamam muhtemelen. Kazanacağımdan cok eminim sadece göz meselesini problem ediyorum o kadar.

18 Ocak 2022 12:47

loveturkishteacher
Şef

Okulda da halledersin derken? Genel sağlık muayenesinden gecemezsem okula almazlar ki. Orada gözlerimi çizdirecegim falan diyerekte kurtulamam muhtemelen. Kazanacağımdan cok eminim sadece göz meselesini problem ediyorum o kadar.

Kazanamazsin demiyorum ama bu kadar emin olma. Okula girer girmez sağlığa sokmayacaklar intibak süren var o süreçte hastaneye gidip çizdirmeye çalışırsın

18 Ocak 2022 13:12

VeryImportantPerson
Aday Memur

Kazanamazsin demiyorum ama bu kadar emin olma. Okula girer girmez sağlığa sokmayacaklar intibak süren var o süreçte hastaneye gidip çizdirmeye çalışırsın

Ben direkt sağlığa sokuluyor zannediyordum hocam rahatladım şuan sağolasın

19 Ocak 2022 22:04

Tolga585858
Aday Memur

200 yatırınca hesaba geçen 180 yatırılan 180 yazıyor direk 200 yazmıyor bi sıkıntı olur mu geçen dönemlerde kesinti olmuyodu sanki dikkat eden var mı

20 Ocak 2022 12:22

Turkpolicc
Daire Başkanı

200 yatırınca hesaba geçen 180 yatırılan 180 yazıyor direk 200 yazmıyor bi sıkıntı olur mu geçen dönemlerde kesinti olmuyodu sanki dikkat eden var mı

Tolga585858, 4 ay önce - Alıntıya git

200 olması lazım da 20 lirayı nasıl kesiyor ?

20 Ocak 2022 14:14

bıktım7
Memur

Tolga585858, 4 ay önce - Alıntıya git

Acaba yatirdiginiz banknotlardan birini geçersiz falan mı saydı,? 20 lira kesmesi normal değil.

21 Ocak 2022 14:10

magut
Aday Memur

hocam ortalama ne kadar sürüyor okula girdikten sonra muaneye kadar geçen süre

21 Ocak 2022 17:03

Theyldz
Aday Memur

hocam ortalama ne kadar sürüyor okula girdikten sonra muaneye kadar geçen süre

magut, 4 ay önce - Alıntıya git

Okula kayıttta ilk hafta başlıyor muane

Toplam 17 mesaj