Editörler : Kubil ay
17 Ocak 2022 21:54   

Pomem parkur güncellenir mi

Artık her başvuran aday çağrılmayacağı için, jandarma parkuru veyahut eski parkura dönme ihtimalleri var mıdır. Sonuçta bu parkur zorlayıcı elenme çok. Yorumlarınızı alalım.

17 Ocak 2022 21:59

messi4554
Aday Memur

pek sanmıyorum yani belki lastik azalır

17 Ocak 2022 22:08

Aghyt
Aday Memur

Bence aynı kalır çalışan için gerçekten zor bir parkur değil ideal.

17 Ocak 2022 22:09

grandemocha
Aday Memur

Ben değişiklik bekliyorum ya lastik 6 olacak ya da sağlık topu 1 metre azalacak. İzleyin görün izlemesi bedava senatör sinema. Adam kalmaz sözlüye böyle. Geçen yıl 300binden fazla başvuru vardı

17 Ocak 2022 22:10

grandemocha
Aday Memur

İsimden dolayı bütün milleti izledim sona kaldım 27. Dönemde çatttır çattır milletin elenişini izlettiler bana. Açık söyleyim 10kişiden 7si elendi güncel parkurda

17 Ocak 2022 22:15

Theyldz
Aday Memur

Parkur eski haline dönüp sözlüye daha çok aday kalması sağlanıp öyle bir değerlendirme yapılacağını tahmin ediyorum. 10 kişiden 6sının elendiği bir parkur.

Ön sağlık , parkur derken sözlüye kaç kişi kalacak

17 Ocak 2022 22:31

wlfhw
Aday Memur

Parkur zor arkadaşlar. Geçen yıl kaç kişi sakatlandı gittiğim kursta. Başka kurslardan da benzer haberler duydum. Bir arkadaşımın kursta 4.ayında üst bacak kası yırtıldı. Hiç giremedi sınava. Girebilse 2.kez girecekti. Sınav ne zaman belli olmadığı için hep çok yoğun bir tempoda ilerleniyor. Kaslar da kaldıramıyor bu durumu haliyle. Keşke saniyeyi biraz artırsalar ama ben de parkurun hiç değişmeyeceğini düşünüyorum.

18 Ocak 2022 02:24

Theyldz
Aday Memur

Parkur zor arkadaşlar. Geçen yıl kaç kişi sakatlandı gittiğim kursta. Başka kurslardan da benzer haberler duydum. Bir arkadaşımın kursta 4.ayında üst bacak kası yırtıldı. Hiç giremedi sınava. Girebilse 2.kez girecekti. Sınav ne zaman belli olmadığı için hep çok yoğun bir tempoda ilerleniyor. Kaslar da kaldıramıyor bu durumu haliyle. Keşke saniyeyi biraz artırsalar ama ben de parkurun hiç değişmeyeceğini düşünüyorum.

wlfhw, 4 ay önce - Alıntıya git

İnşallah saniye bile min 50 olsa yeterli

31 Ocak 2022 02:16

Theyldz
Aday Memur

Duyum var mı

31 Ocak 2022 08:53

furkan2306
Memur

Jandarma, pmyo ve asem parkuru zaten hepsi aynı pomemin değişmez zaten amaç aday elemek çok yüksek ihtimalle aynı kalacaktır.

31 Ocak 2022 16:20

Turjela
Şef

Duyum var mı

Theyldz, 4 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim önceki konuda bahsettiğin akademisyene sordun mu ? Onun parkur hakkında herhangi bir bilgisi var mı yok mu diye

31 Ocak 2022 17:18

Coflaz01
Memur

Kardeşim önceki konuda bahsettiğin akademisyene sordun mu ? Onun parkur hakkında herhangi bir bilgisi var mı yok mu diye

Turjela, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben sordum dönüş yapmadı bro

31 Ocak 2022 19:10

Theyldz
Aday Memur

Turjela, 4 ay önce - Alıntıya git

Sadece 7-25 şubat ön sağlık spor olacak dedi parkur hakkın da cevap gelirse bilgilendirelim

Toplam 12 mesaj