Editörler : crops35
18 Ocak 2022 12:47   

Kpss önlisans puanı hk

Merhaba herkese,

Eşim bankacılık ve sigortacılık mezunu, 2016 da mezun oldu.

bu sene kpss önlisansa hazırlanacak. kitap siparişlerini verdim. Önlisanstan kazandığı puanla düz memurluk biraz zor sanırım 95 ve üzeri istiyor fakat belediyelerin adliyelerin açtığı ilanlara başvurabilir mi ve bu açılan ilanları tek yerden nerden takip edebiliriz başka bilmemiz gereken bir şey var mıdır?

18 Ocak 2022 14:43

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü

Merhabalar malesef bankacılık sigortacılıkdan alım yok, lisansta düz memurluk zor ama önlisansta 88-89 ile kapatıyor tabi son alımda böyle, adliye, belediye alımlarına,polislik,ikm,itfaiye (c ehliyet ister) gibi alımlara başvurabilir,tavsiyem mümkünse Anadolu aöfden insan kaynakları,muhasebe gibi bölümler okumanız,bankacılık sigortacılıkda yabancı dil, inkılâp ve edebiyat gördüyseniz bununla bu derslerden muaf olarak,yaz okulunda 5 ders alarak 1 yılda bölümü bitirirsiniz ve 3. ve 4.atamaya yetişirsiniz muafiyet yoksa 1,5 senede bitirerek son atamaya yetişirsiniz son atamayı beklerken açıktan alımlara başvurabilirsiniz,kamu ilanları netden de ilanları takip edebilirsiniz.

18 Ocak 2022 15:27

cptwindmark
Aday Memur

Merhabalar malesef bankacılık sigortacılıkdan alım yok, lisansta düz memurluk zor ama önlisansta 88-89 ile kapatıyor tabi son alımda böyle, adliye, belediye alımlarına,polislik,ikm,itfaiye (c ehliyet ister) gibi alımlara başvurabilir,tavsiyem mümkünse Anadolu aöfden insan kaynakları,muhasebe gibi bölümler okumanız,bankacılık sigortacılıkda yabancı dil, inkılâp ve edebiyat gördüyseniz bununla bu derslerden muaf olarak,yaz okulunda 5 ders alarak 1 yılda bölümü bitirirsiniz ve 3. ve 4.atamaya yetişirsiniz muafiyet yoksa 1,5 senede bitirerek son atamaya yetişirsiniz son atamayı beklerken açıktan alımlara başvurabilirsiniz,kamu ilanları netden de ilanları takip edebilirsiniz.

Mitralyöz Etkisi, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam üstten ders alarak nasıl 1 yılda bitiyor ben en erken 1.5 biliyorum
18 Ocak 2022 17:12

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
Hocam üstten ders alarak nasıl 1 yılda bitiyor ben en erken 1.5 biliyorum
cptwindmark, 4 ay önce - Alıntıya git

Muafiyet varsa 1 yılda bitiyor muafiyet yoksa 1,5 baharda üstteki dersleri alırsın zaten muafiyetlerde var yaz okulunda da 5 ders ve tamam.Çok var böyle yapan.

18 Ocak 2022 17:32

cptwindmark
Aday Memur

Muafiyet varsa 1 yılda bitiyor muafiyet yoksa 1,5 baharda üstteki dersleri alırsın zaten muafiyetlerde var yaz okulunda da 5 ders ve tamam.Çok var böyle yapan.

Mitralyöz Etkisi, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam özelden yazma şansınız var mı
Toplam 4 mesaj