Editörler : swat3410E.Kayı Han
18 Ocak 2022 13:41

28.Dönem Ön sağlık ve parkur ne zaman olur ?

Başlıkta da yazdığım gibi, 28.Dönem Ön sağlık ve parkur ne zaman olur ? Resmi tarih belli olmasada fikir edinmek adına konu açmak istedim. 2 Kilo fazlam var ve kondisyondan dolayı malum herkese başarılar.

grandemocha
Aday Memur
18 Ocak 2022 13:45

2 ay var bence spora

Theyldz
Aday Memur
18 Ocak 2022 13:53

Mart (tahmin)

TURANC71
Aday Memur
18 Ocak 2022 13:55

şubat ortası ya da sonu tahminimce

smayt
Aday Memur
18 Ocak 2022 14:37

2 Ay civarı bir süre olursa hem kondisyon hemde kilo olarak çok çok iyi duruma geliriz gibi ama... Emsal olarak bakarsak 27. de durumlar nasıl oldu ? Bugüne kadar başvurmadım 94 doğumluyum pek bu işlere girmedik bugüne kadar

grandemocha, 2 yıl önce

2 ay var bence spora

Theyldz
Aday Memur
18 Ocak 2022 14:39

27; Mart ön sağlık, haziran spor, ağustos sözlü

smayt, 2 yıl önce

2 Ay civarı bir süre olursa hem kondisyon hemde kilo olarak çok çok iyi duruma geliriz gibi ama... Emsal olarak bakarsak 27. de durumlar nasıl oldu ? Bugüne kadar başvurmadım 94 doğumluyum pek bu işlere girmedik bugüne kadar

kular14
Aday Memur
18 Ocak 2022 14:53

27. döneme bakarak fikir edinmeyin arkadaşlar hata yaparsınız. Onların dönemide korona muhabbetleri vardı. Bu donemde herhangi bir yasak erteleme söz konusu degil ve olmayacaktırda. 26. döneme ve 25. döneme bakarak fikir edinebiliriz.

Benim tahminim mart başıdır. Ocak ayı başvurular ve para yatırmayla geçti.1-2 haftada çağırcak halleri yok. Ki 27. dönem haziran sonunda mezun olacak. Martta bizim tüm işlemler biterse 3 ay boş beklemek gibi bişey saçma olur. Mart veya nisan diyorum ben.

kular14
Aday Memur
18 Ocak 2022 14:57

Şubat ortasında olmasının mümkünatı yok söz konusu dahi olamaz. Ocak sonunda para yatırmalar tamamlanacak nerdeyse. 2 haftada spora mı çağıracak adamlar. 27. dönem haziranın 22 sinde mezun olucak ne bu acele.

TURANC71, 2 yıl önce

şubat ortası ya da sonu tahminimce

bıktım7
Memur
18 Ocak 2022 14:59

Hocam öyle bir anlatmışsınızki sanırsın pandemi bitti :) Geçen yıl girdiğimizde vaka sayıları 45bin civarındaydı şuan 65bin altına düşmüyor :) Ha dediğiniz gibi geçen sene haftasonu yasakları falan vardı daha fazla dikkat ediliyordu vs ama şuan pandemi daha berbat durumda..

kular14, 2 yıl önce

27. döneme bakarak fikir edinmeyin arkadaşlar hata yaparsınız. Onların dönemide korona muhabbetleri vardı. Bu donemde herhangi bir yasak erteleme söz konusu degil ve olmayacaktırda. 26. döneme ve 25. döneme bakarak fikir edinebiliriz.

Benim tahminim mart başıdır. Ocak ayı başvurular ve para yatırmayla geçti.1-2 haftada çağırcak halleri yok. Ki 27. dönem haziran sonunda mezun olacak. Martta bizim tüm işlemler biterse 3 ay boş beklemek gibi bişey saçma olur. Mart veya nisan diyorum ben.

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:00

26. Dönem alımlarına bakarsan ilan geldiği tarihten 1 ay sonra mülakatlara çağrıldığını görürsün zaten arkadaşım 27. Dönemin ön sağlık vs ayrı tarihlerde olması pandemiyle ilk defa karşılaşılmasından normalde süreç zaten hızlı ilerliyordu çok uzamaz süreç şubat ortası maks mart başı başlar

kular14, 2 yıl önce

Şubat ortasında olmasının mümkünatı yok söz konusu dahi olamaz. Ocak sonunda para yatırmalar tamamlanacak nerdeyse. 2 haftada spora mı çağıracak adamlar. 27. dönem haziranın 22 sinde mezun olucak ne bu acele.

Turjela
Şef
18 Ocak 2022 15:01

27. Dönem Ön Sağlık aşaması başlangıç Tarihi: 15 şubat 2021

27. Dönem Fiziki Yeterlilik aşaması başlangıç Tarihi: 21 Mayıs 2021

27. Dönem Sözlü Mülakat aşaması başlangıç Tarihi: 24 Temmuz 2021

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:02

Pandemi bitmedi ama pandemiyi dinleyen yok ozaman aşı bulunmamıştı karamsarlık vardı önünü göremiyordu akademi şuanda farkli durum ilk baştakinden okullar kapanmıştı şuanda kapanma varmı ?

bıktım7, 2 yıl önce

Hocam öyle bir anlatmışsınızki sanırsın pandemi bitti :) Geçen yıl girdiğimizde vaka sayıları 45bin civarındaydı şuan 65bin altına düşmüyor :) Ha dediğiniz gibi geçen sene haftasonu yasakları falan vardı daha fazla dikkat ediliyordu vs ama şuan pandemi daha berbat durumda..

Turjela
Şef
18 Ocak 2022 15:03

Benim Tahminim 27. Dönem gibi Şubat ortası gibi başlayacağı yönünde

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:04

Şubat ayında 27. Dönemin stajı varmış arkadaşlar okullar boş olacak staj boyunca akademinin bu boşluğu değerlendireceğini düşünüyorum ben

bıktım7
Memur
18 Ocak 2022 15:08

O zaman pandemiyi dinleyen varmıydı ? sokağa çıkma yasağı vardı millet market alışverişi vs bahane ederek yine sokaklardaydı ? Aşı bulunmamıştı diyorsunuz aşı şuan covid olmayacağınız anlamına mı geliyor ? Aksine aşının covid yayılımını önlemediği gerçeğini gördükleri için sürü bağışıklığı sistemi deneniyor. 3.doz aşının etkinlik süresini 1 ay artırdığı açıklandı :) bu aşıyla mı insanlar önünü görüyor ? O zaman kapanma vardı tabii yersen :)

Coflaz01, 2 yıl önce

Pandemi bitmedi ama pandemiyi dinleyen yok ozaman aşı bulunmamıştı karamsarlık vardı önünü göremiyordu akademi şuanda farkli durum ilk baştakinden okullar kapanmıştı şuanda kapanma varmı ?

kular14
Aday Memur
18 Ocak 2022 15:10

Valla geçen senenin tarihleri ileriye ittirmesinden dolayı eğer gerçekten şubat ortasında başlarsa süreç ben şok olurum.

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:13

Bro yersen veya yemezsen sonuç olarak ozaman okullar bile uzaktandı şuanda değil buda demek oluyor ki süreç eskisi gibi temkinli ilerlemiyor oda demek oluyorki 27. Dönem gibi her mülakat aşamasının arasının 2 3 ay gibi bir süre olmasına gerek yok ki zamanda yok zaten haziranda adamlar mezun olacak şubat ortasi baslasa mart ortasina kadar gelir 3 ayda sonuç açıklıyor zaten martta baslasa nisana kadar sürer 2 ayda da sonuç açıklaması sürer maks tarih mart başı olur

bıktım7, 2 yıl önce

O zaman pandemiyi dinleyen varmıydı ? sokağa çıkma yasağı vardı millet market alışverişi vs bahane ederek yine sokaklardaydı ? Aşı bulunmamıştı diyorsunuz aşı şuan covid olmayacağınız anlamına mı geliyor ? Aksine aşının covid yayılımını önlemediği gerçeğini gördükleri için sürü bağışıklığı sistemi deneniyor. 3.doz aşının etkinlik süresini 1 ay artırdığı açıklandı :) bu aşıyla mı insanlar önünü görüyor ? O zaman kapanma vardı tabii yersen :)

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:16

Bizimkisi tahmin akademinin işi belli olmuyor herkeste bilir bunu ama gidişat sürecin hızlı ilerleyeceğini gösteriyor sonuç açıklanması zaten 2 3 ay gibi sürüyor mantiken hazirana kadarda aciklanmasi lazim ordan yola cıkarak tahmin yapiyoruz biz

bıktım7
Memur
18 Ocak 2022 15:19

Hocam ben zaten aşamalar arasında zaman aralığı olacağını söylemiyorum ki ? Ben mart başı veya 2. haftası başlar ön sağlık spor ve mülakat aynı gün olur diye düşünüyorum yani 27 dönem gibi bütün aşamalar ayrı tarihte olmaz hepsini tek günde yaparlar. Çok daha az aday katılıyor bütün milleti ayrı tarihlerde çağırmaları için bir sebep yok. Benim dediğim paraların toplanması bittikten sonra zırt diye hadi gelin demezler yani ben şubat ayında olacağını sanmıyorum.

Coflaz01, 2 yıl önce

Bro yersen veya yemezsen sonuç olarak ozaman okullar bile uzaktandı şuanda değil buda demek oluyor ki süreç eskisi gibi temkinli ilerlemiyor oda demek oluyorki 27. Dönem gibi her mülakat aşamasının arasının 2 3 ay gibi bir süre olmasına gerek yok ki zamanda yok zaten haziranda adamlar mezun olacak şubat ortasi baslasa mart ortasina kadar gelir 3 ayda sonuç açıklıyor zaten martta baslasa nisana kadar sürer 2 ayda da sonuç açıklaması sürer maks tarih mart başı olur

MKACA
Aday Memur
18 Ocak 2022 15:19

Ön sağlık ve parkur aynı gün mü olur yoksa ayrı ayrı mı? Ne düşünüyorsunuz?

Coflaz01
Memur
18 Ocak 2022 15:26

Knk simdi 26. Dönemin tarihlerine baktım 14 ekimde ilan gelmiş 25 ekime kadar başvuru ve paraların yatırılması diye 15 kasimda fyt ye çağırmış şubat sonu veya mart başında başlar en geç mart ortasına sarkacagini düşünmüyorum ben

bıktım7, 2 yıl önce

Hocam ben zaten aşamalar arasında zaman aralığı olacağını söylemiyorum ki ? Ben mart başı veya 2. haftası başlar ön sağlık spor ve mülakat aynı gün olur diye düşünüyorum yani 27 dönem gibi bütün aşamalar ayrı tarihte olmaz hepsini tek günde yaparlar. Çok daha az aday katılıyor bütün milleti ayrı tarihlerde çağırmaları için bir sebep yok. Benim dediğim paraların toplanması bittikten sonra zırt diye hadi gelin demezler yani ben şubat ayında olacağını sanmıyorum.

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi