Editörler : Kubil ay
20 Ocak 2022 23:39

Theyldz
Aday Memur

Hocam sonuç acıklandıgında değil sözlü mülakat biter bitmez gitmeyi düşünüyorum insan az cok kazanıp kazanmadıgını bilir diye tahmin ediyorum hedefim spor mülakatında tam puan veya 90 üzeri almak sözlüde ise sorulan sorulara doğru cevap verip kendimi güzel ifade edebilirsem az çok kazanıp kazanmadığımı anlarım çıkışta koşa koşa ameliyata :))

VeryImportantPerson, 4 ay önce - Alıntıya git

İnşallah kardeşim

21 Ocak 2022 00:10

Sno95
Aday Memur

Hocam sonuç acıklandıgında değil sözlü mülakat biter bitmez gitmeyi düşünüyorum insan az cok kazanıp kazanmadıgını bilir diye tahmin ediyorum hedefim spor mülakatında tam puan veya 90 üzeri almak sözlüde ise sorulan sorulara doğru cevap verip kendimi güzel ifade edebilirsem az çok kazanıp kazanmadığımı anlarım çıkışta koşa koşa ameliyata :))

Sen yenisin galiba :)
21 Ocak 2022 01:06

bıktım7
Memur
Sno95, 4 ay önce - Alıntıya git

Bırak heyecanı içinde kalsın :)

21 Ocak 2022 01:15

VeryImportantPerson
Aday Memur
Sno95, 4 ay önce - Alıntıya git

ne oldu? söyle

21 Ocak 2022 11:15

Gangan9
Aday Memur

bu kafayla hareket edersen çok üzülürsün dostum ben de dahil birçok kişi yüksek puanlarla elendi zaten mülakatları iyi geçmesine rağmen
21 Ocak 2022 12:17

VeryImportantPerson
Aday Memur
bu kafayla hareket edersen çok üzülürsün dostum ben de dahil birçok kişi yüksek puanlarla elendi zaten mülakatları iyi geçmesine rağmen
Gangan9, 4 ay önce - Alıntıya git

Ne yapalım hocam o zaman lisans mezunlarının şansı çok daha yüksek oluyor diye biliyorum sporu dediğim gibi yaparsam mülakattan 80 bile alsam adp puanım yeterli olacak nasıl bi hesaplama yapacağız ki başka?

21 Ocak 2022 13:26

bıktım7
Memur

Ne yapalım hocam o zaman lisans mezunlarının şansı çok daha yüksek oluyor diye biliyorum sporu dediğim gibi yaparsam mülakattan 80 bile alsam adp puanım yeterli olacak nasıl bi hesaplama yapacağız ki başka?

Parkura veya sözlü mülakata daha önce girdin mi ?

21 Ocak 2022 13:34

furkannzz
Aday Memur

:))))

Kazanıp kazanamadigini anlamanın mumkunati yok..

Sözlüde tüm sorulara doğru cevap vermen kazandığın anlamına gelmez ben şimdiden söyleyim dostum sonra çok üzülürsün.

Çok şahit olduk ve kendimizde yaşadık.Sozlu çok iyi geçti dedik tüm sorulara doğru cevap verdik ama olmadı.Yani demek istediğim akışına bırak fazla umutlanma yanlış anlama akıl vermek istemiyorum ama olay bu.

21 Ocak 2022 13:45

VeryImportantPerson
Aday Memur

Parkura veya sözlü mülakata daha önce girdin mi ?

bıktım7, 4 ay önce - Alıntıya git

Hayır

21 Ocak 2022 13:48

VeryImportantPerson
Aday Memur

:))))

Kazanıp kazanamadigini anlamanın mumkunati yok..

Sözlüde tüm sorulara doğru cevap vermen kazandığın anlamına gelmez ben şimdiden söyleyim dostum sonra çok üzülürsün.

Çok şahit olduk ve kendimizde yaşadık.Sozlu çok iyi geçti dedik tüm sorulara doğru cevap verdik ama olmadı.Yani demek istediğim akışına bırak fazla umutlanma yanlış anlama akıl vermek istemiyorum ama olay bu.

furkannzz, 4 ay önce - Alıntıya git

O zaman hayırlısı olsun diyelim.

22 Ocak 2022 04:29

Aghyt
Aday Memur

Ah canım kardeşim benim ben 90 spor 80 sözlüyle kaybettim hemde lisans nasıl oldu ne oldu anlamadım ama elendim soruyu bilemeyen ne kadar garip adam varsa kazandı arkadaşların dediği gibi bu kafayla çok üzer seni akademi.

22 Ocak 2022 09:48

Coflaz01
Memur

Ah canım kardeşim benim ben 90 spor 80 sözlüyle kaybettim hemde lisans nasıl oldu ne oldu anlamadım ama elendim soruyu bilemeyen ne kadar garip adam varsa kazandı arkadaşların dediği gibi bu kafayla çok üzer seni akademi.

Aghyt, 4 ay önce - Alıntıya git

Onlisans misin ? Lisans da bu dediğin imkansız cunki kpssn 60 olsa 77 adp oluyor hertürlü asil olurdun

22 Ocak 2022 09:50

Coflaz01
Memur

Lisansim yazisini yeni gordum kardesim lisans 77 adp ile elenme sansin yok oda en dusuk kpss puanini almissin olarak baktigimda adp 77 cikiyor b ihtimal 80 adp falan var senin adamlar 73 adp ile asil kazandı güvenlik soruşturmasından elemişlerdir seni

22 Ocak 2022 11:33

Sutasak23
Aday Memur

güvenlik soruşturman olumsuz gelmiş bence

22 Ocak 2022 12:10

Coflaz01
Memur

güvenlik soruşturman olumsuz gelmiş bence

Sutasak23, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen knk yoksa imkanı yok 77 80 adp ile asil 400 500 lerde girilir bence yani

22 Ocak 2022 17:49

Hacimirza
Genel Müdür
Başlığa destek istiyoruz Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. https://forum.memurlar.net/konu/24699
23 Ocak 2022 12:25

VeryImportantPerson
Aday Memur

Hocam sicil temiz mi senin?

Toplam 57 mesaj