Editörler : ayşegül bgm
18 Ocak 2022 19:55   

Rapor gerekiyor mu?

Arkadaşlar istemen belgelerde "akıl sağlığı olmadığıma dair yazılı beyan" isteniyor ama bazı dostlarımız doktordan rapor almamız gerektiğini söylüyor? Ne yapacağız bilgisi olan var mı?

18 Ocak 2022 19:56

BİŞENGGG
Memur
Akli meleke raporu alın aile hekiminizden
18 Ocak 2022 20:03

SaglıkcıAdam
Aday Memur
Lazım mı ki alalım dostum ?
18 Ocak 2022 20:08

BİŞENGGG
Memur
SaglıkcıAdam, 4 ay önce - Alıntıya git
Kaızm yağmur duyurusunda var
18 Ocak 2022 20:10

vindieselailesi
Memur

Uyarılar kısmında şöyle bi açıklama var. Ama sağlık raporu için, ek 2 de ilişikte sunduğum beyanı olduğu için, vermek gerekiyor. Gittiğinde istiyorlar da zaten.

2- Adayların kimlik ve adres bilgilerine ilişkin beyanlarının doğruluğu Kimlik Paylaşım

Sistemi aracılığıyla araştırılacak, adli sicil ve askerlik durumlarına ilişkin yazılı beyanlarının

doğruluğu, yetkili adli ve askeri mercilerden alınacak bilgilerle teyit edilecektir.

18 Ocak 2022 20:10

SaglıkcıAdam
Aday Memur
Kaızm yağmur duyurusunda var
BİŞENGGG, 4 ay önce - Alıntıya git
Nerde yazıya ben göremedim kanks
18 Ocak 2022 20:11

BİŞENGGG
Memur
Nerde yazıya ben göremedim kanks
Gerekli belgeler kısmında a) da yazıyor en başta
18 Ocak 2022 20:12

NhXlazım
Aday Memur

Aile hekiminden mi Psikiyatriden mi?

18 Ocak 2022 20:15

NhXlazım
Aday Memur

O maddede yazılı beyan diyor ama bilemedim.

18 Ocak 2022 20:16

SaglıkcıAdam
Aday Memur
Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl haatalığı olmadıgıma dairyazılı BEYANINI? Diyor burdan rapor alınması gerekiyoru nasıl çıkardınız
18 Ocak 2022 20:18

BİŞENGGG
Memur
Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl haatalığı olmadıgıma dairyazılı BEYANINI? Diyor burdan rapor alınması gerekiyoru nasıl çıkardınız
Siz bilirsiniz arkadaşlar almayın 8 buçuk yıldır aile sağlığı merkezinde çalışıyorum He o süre zarfında kaç alım oldu kaç insan geldi bu raporu almaya kendi arkadaşım merkeze atandı geldi akli meleke raporunu aldı aile hekimleri veriyor bazı aile hekimleri o topa girmek istemedikleri için psikiyatriye yönlendiriyorlar benden söylemesi
18 Ocak 2022 22:24

Sultan151970
Aday Memur

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

19 Ocak 2022 10:54

BloodNSweat
Aday Memur

Aile hekimim izinde yerine bakan doktor ben vermiyorum dedi hastanede de randevu yok. Kendi akıl sağlığımı beyan edemez miyiz :D

19 Ocak 2022 11:31

uumutt34
Aday Memur

Mal bildirim formu elle mi yazılacak arkadaşlar.

19 Ocak 2022 11:58

gezginnurse
Memur

Mal bildirim formu elle mi yazılacak arkadaşlar.

uumutt34, 4 ay önce - Alıntıya git

Evt elle

19 Ocak 2022 11:59

gezginnurse
Memur

Aile hekimim izinde yerine bakan doktor ben vermiyorum dedi hastanede de randevu yok. Kendi akıl sağlığımı beyan edemez miyiz :D

BloodNSweat, 4 ay önce - Alıntıya git

Atandığın hastaneden alabilirsin yardımcı oluyorlar önceden sıra almana gerek yok

19 Ocak 2022 13:59

Jagroo
Şef
Atandigin kurumu ara kac defa diyecez her kurum istemiyor bazilari sadece yazili beyan kabul ediyor.İstenen evraklar arasinda psikiyatri raporu diye bir sey yok bazi İller kendi inisiyatiflerini alarak istiyorlar.
Toplam 16 mesaj