Editörler : gubaz
18 Ocak 2022 22:27   

Ek atama

Engelli adaylar sınav öncesi her eğitim düzeyinde ve branşta ek atama istiyor !!

18 Ocak 2022 22:56

Humanist33
Kapalı

Gönül ister ki öyle bir şey olsun ama imkansız

18 Ocak 2022 23:14

fztahmetygc
Memur

İsteyince imkansız değil 2019 şubatta 500 engelli öğretmen alıyorlardı sonra sayı az diye 750 ye çıkarmışlardı

20 Ocak 2022 15:52

fztahmetygc
Memur

+

24 Ocak 2022 23:38

Egeduy
Memur

Herkesin gözü kulağı engelli öğretmen alımlarında. Yılda 20 bin normal öğretmen alınıyor hangi meslek grubunda bu kadar fazla kontenjan var ki? Çünkü ihtiyaç var çünkü eğitim birinci önceliğimiz. Engelli Öğretmen kontenjanı az bile. Kendi branşlarınızla kıyaslamayın lütfen. Sağlıkçı ataması da oldu gözünüz aydın artık biz öğretmenleri örnek vermeyin. Her kurum kendi içinde farklı işliyor...

25 Ocak 2022 13:19

nurtanes
Genel Müdür

Herkesin gözü kulağı engelli öğretmen alımlarında. Yılda 20 bin normal öğretmen alınıyor hangi meslek grubunda bu kadar fazla kontenjan var ki? Çünkü ihtiyaç var çünkü eğitim birinci önceliğimiz. Engelli Öğretmen kontenjanı az bile. Kendi branşlarınızla kıyaslamayın lütfen. Sağlıkçı ataması da oldu gözünüz aydın artık biz öğretmenleri örnek vermeyin. Her kurum kendi içinde farklı işliyor...

Egeduy, 4 ay önce - Alıntıya git

Sağlıkçı ataması nerede oldu, 40 kişilik bir kontenjana fazla mı diyorsunuz? 2015-2017 yıllarda ki sağlıkçı atamalarına bakın isterseniz? bu verilen kontenjan şaka gibi. neredeyse 4 yıldır sağlıkçı ataması olmadı. Sağlık Bakanlığı neredeyse 55 bine yakın 1 yıl içinde normal kpss den alım yaptı.sağlıkçılara bir şey diyeceğiniz zaman verilerle konuşmanız daha mantıklı olur.

25 Ocak 2022 14:19

KamudaMemur
Daire Başkanı

Sağlıkçı ataması nerede oldu, 40 kişilik bir kontenjana fazla mı diyorsunuz? 2015-2017 yıllarda ki sağlıkçı atamalarına bakın isterseniz? bu verilen kontenjan şaka gibi. neredeyse 4 yıldır sağlıkçı ataması olmadı. Sağlık Bakanlığı neredeyse 55 bine yakın 1 yıl içinde normal kpss den alım yaptı.sağlıkçılara bir şey diyeceğiniz zaman verilerle konuşmanız daha mantıklı olur.

nurtanes, 4 ay önce - Alıntıya git

İyi de öğretmenlere niye sataşıyorsunuz ? Ne yani öğretmen ataması da mı olmasın ? Olmazsa mutlu mu olacaksınız ?

25 Ocak 2022 15:13

nurtanes
Genel Müdür

İyi de öğretmenlere niye sataşıyorsunuz ? Ne yani öğretmen ataması da mı olmasın ? Olmazsa mutlu mu olacaksınız ?

KamudaMemur, 4 ay önce - Alıntıya git

Öğretmenlerle ilgili bir cümle yok burada. dikkatli okursanız! Herkes atansın, bunun öğremeni, sağlıkçısı, memuru yok! yeter ki atansın arkadaşım..

25 Ocak 2022 17:28

fztahmetygc
Memur

Farkındaysanız her branş her eğitim düzeyi diye yazdım öğretmenler bu konu başlığı altına niye yorum yazma müdahelesinde buluyor ya yeter engelliler olarak ek atama istiyoruz öğretmenlerle ne alakası var öğretmen dışındakilerin atanması mı zorunuza gidiyor yeter ya zaten öğretmenlerin ataması ayrı oluyor hayret bişey

25 Ocak 2022 17:32

fztahmetygc
Memur

Sanki konu başlığına öğretmenleri almayın mı yazdık hayret bişey

25 Ocak 2022 18:17

KamudaMemur
Daire Başkanı

Haklısın kardeşim ek atama yapılması iyi olur. Çok az alım oldu son 1 yılda.

25 Ocak 2022 21:21

Egeduy
Memur

Benim anlatmak istediğimi anladınız da anlamazlıktan geliyorsunuz. Herkes atansın hepimizin ihtiyacı ve hakkı. Fakat sürekli öğretmenlere ek atama verilmiş, yılda 2 kez alım olmuş gibi söylemleriniz bizim açımızdan olumsuz intiba oluşturuyor

Toplam 11 mesaj