Editörler : ayşegül bgm
18 Ocak 2022 23:08   

Cümleten zimmete düşmeler hayırlı olsun

Kendimde dahil olmak üzere zimmete düşen tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

Düşmeyen arkadaşlara ise 2. duyuruyla birlikte hızlıca düşmeleri dileklerimi gönderiyorum.

Fizyorex hesabından bu kadar.. Hayatınızda başarılar dilerim.

18 Ocak 2022 23:15

uumutt34
Aday Memur

Hocam mesaj geldi sağlık bakanlığı ndan bana portal da hastane ismi var.ama zimmet e birşey yok ekip portalda.bu şekilde mi herkesin.

18 Ocak 2022 23:20

vindieselailesi
Memur

Sağ olasın reis, hayatında başarılar. Kemik kadroda olmak bir onurdu.

18 Ocak 2022 23:54

Ragnar Lorthbrok
Şef

Hocam mesaj geldi sağlık bakanlığı ndan bana portal da hastane ismi var.ama zimmet e birşey yok ekip portalda.bu şekilde mi herkesin.

uumutt34, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam ben hastaneyi aradım düşmüşsün dediler ama ekip portalda aynı şekil zimmet sorgulama yapınca görüntülenecek bir şey yok diyor o herkeste aynı galiba. Sicil kaydında görev yerin yazıyorsa düşmüşsündür ama en iyisi atandığın hastaneyi ara ben öyle yaptım sistemden baktılar direkt

18 Ocak 2022 23:56

SaglıkcıAdam
Aday Memur

Hocam ben hastaneyi aradım düşmüşsün dediler ama ekip portalda aynı şekil zimmet sorgulama yapınca görüntülenecek bir şey yok diyor o herkeste aynı galiba. Sicil kaydında görev yerin yazıyorsa düşmüşsündür ama en iyisi atandığın hastaneyi ara ben öyle yaptım sistemden baktılar direkt

Ragnar Lorthbrok, 4 ay önce - Alıntıya git
Kanka hastanede hangi birimi aradın? Ve ne dedin tam olrak?
19 Ocak 2022 00:03

Ragnar Lorthbrok
Şef
Kanka hastanede hangi birimi aradın? Ve ne dedin tam olrak?
SaglıkcıAdam, 4 ay önce - Alıntıya git

Kanka netten numarasını aldım aradım direkt sordum daha önceden adamla takipleşmiştik zaten whatsaptan yazdım ilgilendi.

19 Ocak 2022 00:05

Ragnar Lorthbrok
Şef

Memur birliği sadece diploma fotokobisi diyor ama duyuruda onaylatmak gerek ya aslı yada noter onaylı diyor hangisini yapacaz ki

19 Ocak 2022 00:31

Karnasta23
Aday Memur

Sicil kaydına nerden bakıyoruz

19 Ocak 2022 00:41

Ragnar Lorthbrok
Şef

Sicil kaydına nerden bakıyoruz

Karnasta23, 4 ay önce - Alıntıya git

Yine ekip portaldan bakabilirsin detaylı profil kısmından

19 Ocak 2022 01:24

Karnasta23
Aday Memur

Yine ekip portaldan bakabilirsin detaylı profil kısmından

Teşekkürler

19 Ocak 2022 01:34

nasilolacakbuisler
Daire Başkanı

fizyorex hani dhmi de düz memur olacaktın ne oldu? o kadar diyordun 95 puan almışım neden fizyoterapist olarak çalışayım ki ?

19 Ocak 2022 09:12

fzt03
Aday Memur
Nereye atandin fizyorex
Toplam 11 mesaj