Editörler : ayşegül bgm
20 Ocak 2022 09:37

Aile hekimim akıl sağlığı beyanını vermedi

Aile hekimim ben boyle bir sey yapamam dedi hastanede randevuda yok ne yapcagimi bilemedim ek 2 formunda beyan ediyosun boyle bir seye gerek yok diyor eskiden rapor falan vardi simdi oyle degil dedi yolladi beni ne yapcagimi bilemedim sadece ek2 de yazan yeterli mi?

Niltet
Aday Memur
20 Ocak 2022 10:24

Ben verdiği sağlık raporunun bulgular kısmına çalışmasına engel akli kusuru yoktur diye yazdırdım. Ilk verdiği sağlık raporunda böyle bir ibare yoktu bulgular kısmına eklemesini rica ettim

Hamzaa1
Memur
20 Ocak 2022 10:39

Sağlık raporuda istiyorlar mı

BİŞENGGG
Kapalı
20 Ocak 2022 11:08

Bu forumda kırı kere söyledim akli meleke raporu alın tek hekim raporu değil bazı aile hekimleri vermek istemiyor psikiyatri ye yönlendiriyor normalde verebilirler
20 Ocak 2022 11:27

Ben aile hekiminden alabildim durum bildirir tek hekim sağlık raporu yazıyor başında en altta da akli melekesi yerinde olduğu kanaat raporu tarzı bir bilgi yazıyor. Aile hekiminiz vermiyorsa psikaytriste gitmeniz gerek hocam. Hastanenizi arayın bazı hastaneler bu arada bu belgeyi istemiyor eğer isteniyorsa illa orada da atandığınız için konuşsanız atandığınız yerin psikiyatristinden de ramdevusuz alabilirsiniz arayıp sorun durumunuzu anlatın zaten 2 hafta süre var hallolur

20 Ocak 2022 11:29

Hocam zaten aile hekimine akli meleke raporu diyince tek hekim raporu şeklinde veriyor ama en alta da akli melekesi yerinde ibaresi koyuyor durum bildirir raporu olarak geçiyor

BİŞENGGG, 2 yıl önce
Bu forumda kırı kere söyledim akli meleke raporu alın tek hekim raporu değil bazı aile hekimleri vermek istemiyor psikiyatri ye yönlendiriyor normalde verebilirler

BİŞENGGG
Kapalı
20 Ocak 2022 11:45

Uygundur
fizyoterapistadayı, 2 yıl önce

Hocam zaten aile hekimine akli meleke raporu diyince tek hekim raporu şeklinde veriyor ama en alta da akli melekesi yerinde ibaresi koyuyor durum bildirir raporu olarak geçiyor

Adnzz
Aday Memur
20 Ocak 2022 12:45

Bugün aile hekiminden aldım. Tek hekim raporu değil de akli melekesi yerindedir raporu verdi. Dün randevusuz hastaneye gittiğimde vezneye 55 kadar ücret yatırmamı ertesi gün ise heyete girdiğimde vereceklerini söyledi. Sen hastaneye gittiğinde atandığını ve rapor alman gerektiğini söyle. Ücret karşılığında veriyorlar.

uumutt34
Aday Memur
20 Ocak 2022 12:57

Ben atandigim hastaneden psikiyatri bölümü nden aldım 2 saat önce.

Ayşe.leyl
Aday Memur
20 Ocak 2022 14:27

Atandigim hastaneden alabilecegimi soylediler bana da

gezginnurse
Şube Müdürü
20 Ocak 2022 15:41

Atandığınız hastaneden hemen alırsınız sıkıntı etmeyin yardımcı oluyorlar

YasinO.
Aday Memur
20 Ocak 2022 22:14

Ben de hastaneye sordum da aile hekiminden alınan raporu kabul etmediklerini söylediler, n'apalım artık

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi