Editörler : swat3410

kamkagin
Aday Memur
21 Ocak 2022 19:26

Ben çok soruşturma geçirdim 24 ay kıdem tenzilialdım en sonkinde mahkemeyle hepsi iptal oldu çünkü haklıydım ama maddi anlamda zorlanıyor insan her duruşmada avukat ücreti falan. Bi yerde yorulursun o yüzden fazla dikleşmemek lazım diye düşünüyorum

lHysfery
Aday Memur
21 Ocak 2022 21:42

Niye polsana zorla(zorunlu) üye yapıyorlar hangi demokraside sistem de gördünüz veya duydunuz daha önce böyle bir şey emniyet teşkilatı kendi içinde adaletin olmadığı bir yerdir bot için huzurunu bozma tepki verilecek o kadar çok şey varken bota mı geldi sıra
insangibi90, 2 yıl önce

Mülkiyet hakkının ihlalidir. Adamı ipe götürür. Bu oluru hangi sivri zekalı aldıysa hoplatırlar. Et bakalıö bi şikayet. Kimse kimseye zorla birşey aldırmaz. Hele kamu gücü kullanılarak hiç olmaz. Zira sizin istikhakınız var. Bunun da kıstası belldir. İhale yapılır devlet parasını verir. Bu botu kullandırmamak devleti zarara sokmaktır.

insangibi90
Yasaklı
21 Ocak 2022 23:29

Önce sapla samanı ayır. Polsana zorla kanunla üye yapıldı. Kanuna aykırı bir durum yok. İlksan diye ilkokul öğretmenleri zorla sandığa üye yapıldılar anayasa mahkemesine gittiler anayasa mahkemesi sözleşme hakkının ihlal edilmediğine kamu yararı olduğu gerekçesiyle red edildi. Adaletli veya değil diyebilirsin ama kanuna uygun. Burada adam kanuna aykırı kıçı kırık bir olur ile iş yapıyor suç işli. Sap ile saman ayrıldığı, hukukun ne olduğunu anladğımız zaman bu halde olmayız.

lHysfery, 2 yıl önce
Niye polsana zorla(zorunlu) üye yapıyorlar hangi demokraside sistem de gördünüz veya duydunuz daha önce böyle bir şey emniyet teşkilatı kendi içinde adaletin olmadığı bir yerdir bot için huzurunu bozma tepki verilecek o kadar çok şey varken bota mı geldi sıra

mustafakoçak
Genel Müdür
22 Ocak 2022 00:20

Bot al. Çalıyı dolaş.

pls50
Şef
22 Ocak 2022 10:42

Hep böyle eyvallah diye diye amir kısmını başımıza çıkarmadıkmı haklı davanda kimseye eyvallah deme Allah doğrunun yanındadır 27 yıl oldu meslegimde haklı davamda kimseye eyvallah demedim hiçte bir şey olmadı
Gururluadam, 2 yıl önce

al kardeşim botu inatlaşma sen almaz inatlaşırsın onlar şimdi sana eyvallah ederler yeri geldiği zaman sana öyle bir eyvallah ettirirler ki başın çok ağrır. Üstüne gelmek istedikleri zaman çok yoğun gelirler. Unutma sen teksin onlar kalabalık.. Başını ağrıtmaya değmez.

pascal06
Şube Müdürü
22 Ocak 2022 10:55

Bot kaç tl. Fiyati makul rahatlığı varsa al giy dostum. Yok pahalı ve ekonomik etkiliyorsa diklenmeden dik durup alma derim.

Cevikkuvvett
Aday Memur
22 Ocak 2022 15:01

Mesele para meselesi değil. Bunu gruptan birkaç sivri herkes istiyor şeklinde yukarıya bildirdi. Yukarı bildirildikten sonra haberimiz oldu. Ağırıma giden bu. bot alınır o çok önemli değil
pascal06, 2 yıl önce

Bot kaç tl. Fiyati makul rahatlığı varsa al giy dostum. Yok pahalı ve ekonomik etkiliyorsa diklenmeden dik durup alma derim.

KontMont
Memur
22 Ocak 2022 15:51

Şimdi konuyu biraz açsaydın. Taktik botu nereden alıyorsunuz herkez münferit mi alıyor yoksa belli bir yer ile anlaşmamı yapılmış. Her iki durumdada kimse zorla alacaksın diyemez. Resmi çalışan personelin kıyafetini kurum tedarik etmek zorundadır. Fakat belli bir yer ile anlaşma yapıldıysa çok iç gıcıklayıcı olabilir.

Cevikkuvvett
Aday Memur
22 Ocak 2022 17:21

Hayır hocam konu bir yerlere para kazandırmak değil öyle bişey yok. Herkes istediği yerden alabilir. Burda ki meseleyi yukarda söyledim birkaç kişinin herkes istiyor şeklinde yukarı söylemesi ile karar alındı. Karar alındıktan sonra çoğumuzun haberi oldu. Haliyle ağırımıza giden de bu oldu. Umarım anlatabilmişimdir. :)
KontMont, 2 yıl önce

Şimdi konuyu biraz açsaydın. Taktik botu nereden alıyorsunuz herkez münferit mi alıyor yoksa belli bir yer ile anlaşmamı yapılmış. Her iki durumdada kimse zorla alacaksın diyemez. Resmi çalışan personelin kıyafetini kurum tedarik etmek zorundadır. Fakat belli bir yer ile anlaşma yapıldıysa çok iç gıcıklayıcı olabilir.

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi