Editörler : gubaz
23 Ocak 2022 12:34   

Bilen birileri lütfen cvp yazabilir mi?

Arkadaşlar ben 13 yıldır memurum zaten yaygın ( kronik) anksiyete ve depresif bozukluğu hastalığından oran olarak yüzde kaç alabilirim cetvele ve yorumlara baktım ama hiç bişey anlamadım 2 yıldır tedavi görüyorum dilim olarak D dilimi aldım ama oran olarak doktor bu hastalıklardan dolayı yüzde 40 verirmi sizce? Şimdi o oranların olduğu sayfaya baktım ama hiç bişey anlamadım yaygın anksiyete ye yüzde 25 diyor fakat depresif bozukluğu na yüzde 50 diyor sizce doktor ne verir bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

25 Ocak 2022 16:29

anLanL
Şube Müdürü

bu konuyu burada cevaplayacak kişi yoktur. Hakem heyetinde görev yapmış doktor yada orada görevli memur bir arkadaşa danışmalısınız ki yanlış bilgi edinmeyesiniz.

25 Ocak 2022 17:35

kamil2727
Şube Müdürü

Çok sağolun hocam bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa memnun olurum yoksada Allah razı olsun

25 Ocak 2022 19:21

adaymemur666
Aday Memur

Geçen yıl yapılan yeni düzenlemede raporlarda engel oranı yüzde ile değil hafif orta ağır diye üçe ayrıldı.Linkin en altında ekler var orada hastalığınızın karşılığını görebilrsiniz tabi son karar daima hastane heyetinin.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2021/09/20210928-4.htm

25 Ocak 2022 21:32

kamil2727
Şube Müdürü

Hocam aslında merak ettiğim konu şu depresyon bozukluğundan yüzde 40 oran alan varmı?

26 Ocak 2022 16:16

nurtanes
Genel Müdür

Hocam aslında merak ettiğim konu şu depresyon bozukluğundan yüzde 40 oran alan varmı?

kamil2727, 4 ay önce - Alıntıya git

Uzun süren tedavi sonucu ilaçla düzelmeyen, ilerleyen durumlarda alınabilir. yalnız bu tür raporlar artık süreli veriliyor. kontrollü olarak

Toplam 5 mesaj