Editörler : hugo.almeida
23 Ocak 2022 12:51   

İdare memuru başvurusu. Acil yardım

Arkadaşlar idare memuru başvurusunda fotoğraflı özgeçmiş kısmında fotoğraf nereye nasıl eklenecek lütfen yardımcı olur musunuz?

26 Ocak 2022 13:20

Öözznnuurrr
Aday Memur

merhaba hocam,yapabildiniz mi acaba ben de merak ediyorum nasıl yapılacağını

26 Ocak 2022 14:29

ffffdytb
Aday Memur

yapamadım aslında daha bende belki biri görürde birşeyler yazar diye bekliyorum ama yok

26 Ocak 2022 15:56

Sno95
Aday Memur

yapamadım aslında daha bende belki biri görürde birşeyler yazar diye bekliyorum ama yok

ffffdytb, 5 ay önce - Alıntıya git
Normal PDF şeklinde CV miz değil mi ben öyle bi belge koydum yanlış mk
26 Ocak 2022 16:46

prenses07
Aday Memur

Bende işkur da cv vardı fotoğrafli onu koydum

26 Ocak 2022 17:07

Emineoktay
Aday Memur

İskurdakini ekledim bende fotoğraflı cv işte

27 Ocak 2022 09:23

ffffdytb
Aday Memur

Arkadaşlar ilanın sonundaki cv doldurulacak diye biliyorum yani bakanlığın kendi cv si en azından önceki senelerin başvurusunda öyleydi genelde ilanların sonundaki belgeler doldurulup sisteme yüklenir

28 Ocak 2022 17:57

Öözznnuurrr
Aday Memur

Arkadaşlar ilanın sonundaki cv doldurulacak diye biliyorum yani bakanlığın kendi cv si en azından önceki senelerin başvurusunda öyleydi genelde ilanların sonundaki belgeler doldurulup sisteme yüklenir

ffffdytb, 5 ay önce - Alıntıya git

bilgisayar ortamında mı doldurucaz onu

29 Ocak 2022 21:31

Engineer.36
Aday Memur
Puanlar nereye kadar iner acaba
29 Ocak 2022 22:54

Öözznnuurrr
Aday Memur

işkurdaki özgeçmişi eklesek sıkıntı olur mu acaba?

30 Ocak 2022 12:05

furkan yedek
Memur
Lisenin müdür yardımcısı bu kadrodan daha fazla maas alıyor. Yaptığı iş karşılığında aldığı para az. Eğitim de itici yapan şeylerden
30 Ocak 2022 12:59

Legolaskaracı
Memur
Lisenin müdür yardımcısı bu kadrodan daha fazla maas alıyor. Yaptığı iş karşılığında aldığı para az. Eğitim de itici yapan şeylerden
furkan yedek, 5 ay önce - Alıntıya git
80.66 çağrılırmıyım?
30 Ocak 2022 13:00

furkan yedek
Memur
80.66 çağrılırmıyım?
Legolaskaracı, 5 ay önce - Alıntıya git
Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki alımda 85 kusurde kapatmıştı
30 Ocak 2022 13:11

Zezzze
Aday Memur

Ctenin sayfasında fotoğraflı özgeçmiş Eki vardı o doldurulup eklenmeyecek miydi

30 Ocak 2022 13:22

Legolaskaracı
Memur
Yanlış hatırlamıyorsam bir önceki alımda 85 kusurde kapatmıştı
furkan yedek, 5 ay önce - Alıntıya git
Anladım teşekkürler
30 Ocak 2022 13:57

Öözznnuurrr
Aday Memur

işkurdaki özgeçmişi eklesek sıkıntı olur mu acaba?

Öözznnuurrr, 5 ay önce - Alıntıya git

bilgisayarım eski ve köyde olduğum için onu dolduramadım,ayrıca o formdaki başarı ve becerilere ne gibi şeyler yazdınız bilgi verir misiniz

30 Ocak 2022 14:42

Öözznnuurrr
Aday Memur

başvurudaki özgeçmişte fotoğrafı nereye koyucaz bilen var mı? ismin yanındaki boşluğa mı?

30 Ocak 2022 14:45

Legolaskaracı
Memur

başvurudaki özgeçmişte fotoğrafı nereye koyucaz bilen var mı? ismin yanındaki boşluğa mı?

O formu doldurmak zorunlu mu kendim koysam olmaz mı
31 Ocak 2022 11:16

Legolaskaracı
Memur

Cv işini halleden bana bir yol gösterebilir mi
31 Ocak 2022 15:01

Öözznnuurrr
Aday Memur
Cv işini halleden bana bir yol gösterebilir mi
Legolaskaracı, 5 ay önce - Alıntıya git

sevgili arkadaşlar,cv olayını hallettim ama o kadar yalapşap oldu kii.kimse yardımcı olmadığı için ve bilgisayarım desteklemediği için telefona word indirip ilanın altındaki cv'yi saçma sapan doldurdum.fotoğrafı sağ üst köşeye koydum,pdf e çevirip yükledim sisteme başka sormak istediğiniz bir şey varsa (ben de tam bilmiyorum amaaa) yardımcı olmaya çalışırım

31 Ocak 2022 15:58

Legolaskaracı
Memur

sevgili arkadaşlar,cv olayını hallettim ama o kadar yalapşap oldu kii.kimse yardımcı olmadığı için ve bilgisayarım desteklemediği için telefona word indirip ilanın altındaki cv'yi saçma sapan doldurdum.fotoğrafı sağ üst köşeye koydum,pdf e çevirip yükledim sisteme başka sormak istediğiniz bir şey varsa (ben de tam bilmiyorum amaaa) yardımcı olmaya çalışırım

satıra sığdıramıyorum nasıl olacak kayma oluyor üstelik kişisel profile kendimi tanıtan bir paragraf mı yazmalıyım yoksa bilgilerimi mi ?
Toplam 32 mesaj