Editörler : Kubil ay
19 Nisan 2022 09:39

cnnyrmgrdsm
Aday Memur

Otobüse istihbaratçıyım diyip binerek mi görev yapıyormuşta engel olmuşsun? Biraz sesin çıksın sosyalmedyaya taşı bu konuyu çekinme zaten kendisini birhalt sanan züppenin biri yüzünden açığa alınmışsın sakın çekinme. İstihbaratçılık, otobüse binemedi diye tanıdıklarını devreye sokarak seni açığa aldırtmakmı olmuş 🤔 Sen görevini yapmışsın değil o ağababaları gelse sana bir şey yapamaz rahat ol.

19 Nisan 2022 09:41

cnnyrmgrdsm
Aday Memur

Bu arkadaştan haber var mı ?

21 Nisan 2022 16:02

Emkr
Aday Memur

Vay be mitciler otobüse bedava binebilmek için kendini deşifre ederken bişe yok bu arkadaşımız mi suphelendigi için suçlu oldu yani şu yorum yapanlara bakıyorum da inşallah sizin gibi insanlarla çalışmam en ufak sıkıntıda adamı satarsınız..

envy01, 4 ay önce - Alıntıya git
Ne güzel noktayı koymuşsunuz ya. Helal olsun valla
30 Nisan 2022 22:10

EL CHAPO
Genel Müdür

bazilari da ozellikle polis beni durdursun da sekil yapayim derdinde :D

ego tatmini :D

halbuki rahatlamak icin daha iyi seylerde var

mesela asilmak

asilsa daha cok rahatlar .

barfiks yani barfiks cekse daha da rahat eder

30 Nisan 2022 22:21

Memurp.m
Aday Memur

1.si 18 yaşında pmyo ya giren bir adam 20 yaşında mezun olabiliyor yani 2000 doğumlu bir adam 22 yaşında 2 yıllık memurda olabilir.

2.Otobus şoförüne kimlik göstermiş adam Buda yetmemiş gitmişsin sende sormuşsun adam yine kimlik göstermiş. Ama sana yetmemiş .

Birde gelmiş burda gevrek gevrek anlatıyorsun geçici görevle geldiğini anlattı hiç dinlemedim diyosun

????

Sonrada gelip burda emniyette hiç mi değerimiz yok diyorsun ,açığa alınman yanlış gibi görünmeye dibine kadar hak etmissin

30 Nisan 2022 22:24

EL CHAPO
Genel Müdür

1.si 18 yaşında pmyo ya giren bir adam 20 yaşında mezun olabiliyor yani 2000 doğumlu bir adam 22 yaşında 2 yıllık memurda olabilir.

2.Otobus şoförüne kimlik göstermiş adam Buda yetmemiş gitmişsin sende sormuşsun adam yine kimlik göstermiş. Ama sana yetmemiş .

Birde gelmiş burda gevrek gevrek anlatıyorsun geçici görevle geldiğini anlattı hiç dinlemedim diyosun

????

Sonrada gelip burda emniyette hiç mi değerimiz yok diyorsun ,açığa alınman yanlış gibi görünmeye dibine kadar hak etmissin

Memurp.m, 4 hafta önce - Alıntıya git

ne kimligi ya

polis yazan metal rozet parcasi gostermis :D

Toplam 226 mesaj