Editörler : E.Kayı Han
24 Ocak 2022 23:53   

Geçici görevlendirme sonrası hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba. Sözleşmeli infaz koruma memuruyum. Eş durumu mazereti ile 6 ay geçici süreli görevlendirmem yapıldı. Ben kadromu geçici görev yaptığım yere nasıl talep edebilirim. Kadromun gelmemesi durumunda geçici görevlendirmemin uzatılması için kaçıncı ayda dilekçe yazmalıyım? Bu konuda bilgisi olan veya daha önce bu durumu yaşamış arkadaşlar var mı ? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

25 Ocak 2022 09:12

kimsesiz11
Aday Memur

3 buçuk veya 4 te yaz cevap gelmesi zaten iki ayı bulur. Uzatmak ve pozisyonu istiyorum yaz büyük ihtimalle uzatırlar diğerine verirler pozisyonu çok takma kafaya hallolur.

25 Ocak 2022 09:19

BirGaripKimse
Aday Memur

3 buçuk veya 4 te yaz cevap gelmesi zaten iki ayı bulur. Uzatmak ve pozisyonu istiyorum yaz büyük ihtimalle uzatırlar diğerine verirler pozisyonu çok takma kafaya hallolur.

kimsesiz11, 4 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim

25 Ocak 2022 17:03

bahargelecek
Aday Memur

normal tayin takvimi içerisinde mi talepte bulundunuz. yoksa takvim dışında her hangi bir zamanda mı

25 Ocak 2022 17:20

Misec
Aday Memur
Aile mazareti ile tayinin çıkmışsa eğer Sözleşmeli ikm olduğun için yeni gideceğin cezaevinde sözleşme pozisyonu tahsis etmesi gerekir. Bu durum da 3ayi buluyor. 3ay sonra kurumun seni çağırır ilişiği kesersin. Sonra sana yolluk verirler. Gittiğin cezaevinde kalıcı kalırsın. Yani senin birşey yapmana gerek yok.
03 Şubat 2022 23:21

Rhatgu
Aday Memur
Hocam bende yeni infaz ve koruma memuruyum. Eşim sözleşmeli hemşire. Kadrolu olmadığım için eşim eş durumu ile yanıma gelemiyor. Ee bende 1 yılımı doldurmadığım için gidemiyorum. Sizin gibi bende geçici görevlendirme yapmak istiyorum. Size burdan hariç bir yerden ulaşabilir miyim ? Lütfen bana yardımcı olabilir misiniz ? Çok ihtiyacım var
04 Şubat 2022 08:17

serkan_42
Memur
6 aydan fazla geçici görevlendirme yapamazlar her altı ayda bir uzatma dilekcesi vermen lazim
Toplam 6 mesaj