Editörler : Kubil ay
04 Şubat 2022 18:09

Hakansvs58
Aday Memur

Aynı sorun bende de var kardeşim lensle gidicem bütün mülakatları geçersem lazer ameliyatı olacağım

VeryImportantPerson, 4 ay önce - Alıntıya git

benim girdiğim komisyonda gözünde lens var mı diye sordu. gözümün içine dikkatlice baktı. renk körlüğü testini uzak mesafeden yapmıyorlar. bi masa var masanın üzerinde defter var ordan sayfaları çeviriyor sen gördüğün sayıyı okuyorsun.

07 Şubat 2022 08:37

loveturkishteacher
Şef

Renk körlüğü testine tabii olacaksın sadece. O yüzden gözlükle veya lensle gidip durduk yere elenme ordaki doktora da ben gözümü cizdirecem falan deme

07 Şubat 2022 21:02

VeryImportantPerson
Aday Memur

Hayırlısı olsun dostum

Bu arada birşey sormak istiyorum

Parayı yatırdıktan sonra size mesaj geldi mi telefonunuza ? Benim tanıdıgıma parayı yatırdıktan sonra mesaj gelmiş. " en yakın yerde sınavınız olacaktır" gibisinden. Tam içeriğini bilmiyorum

Ama bana herhangi bi mesaj gelmedi

magut, 4 ay önce - Alıntıya git

hocam yanıtınızı yeni gördüm bana da mesaj gelmedi parayı yatırdıktan sonra.

07 Şubat 2022 21:05

VeryImportantPerson
Aday Memur

benim girdiğim komisyonda gözünde lens var mı diye sordu. gözümün içine dikkatlice baktı. renk körlüğü testini uzak mesafeden yapmıyorlar. bi masa var masanın üzerinde defter var ordan sayfaları çeviriyor sen gördüğün sayıyı okuyorsun.

Hakansvs58, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam lens yok diyeceğim elini gözüme sokmaz herhalde? İnşallah o kadar detaylı bakmaz ne olacak sanki ameliyat olacağım sonuçta eğer herşeyi geçersem pomeme girerkenki tam sağlık kontrolunde lens olamayacagına göre o zaman ortaya cıkacaktır zaten neden bu kadar zorluyorlar ki?

Toplam 24 mesaj