Editörler : Kubil ay
25 Ocak 2022 14:43   

Parkur için sigarayı bırakmak

Parkura 48 saniye ile başladım. Bir aylık antrenman ardından süre tuttu hocamız. Dahada geliştirmek için sigarayı bırakmalı mıyım? Teşekkür ederim şimdiden

25 Ocak 2022 15:45

mrbbenkaan
Aday Memur
2022 girdiğinden beri içmiyorum inan bana 3-4 gün sonra canın istemiyor hem parkura faydası olur hemde genel yaşantın için bırak bence
25 Ocak 2022 16:02

loveturkishteacher
Şef
2022 girdiğinden beri içmiyorum inan bana 3-4 gün sonra canın istemiyor hem parkura faydası olur hemde genel yaşantın için bırak bence
mrbbenkaan, 4 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim gerçekten tebrik ediyorum seni aslında bu bir bahane değil ama özel sektörde can sıkıcı, müşterinin ağız kokusunu çektiğim bir işte çalışıyorum beni en fazla strese sokan bu aslında

25 Ocak 2022 16:12

mrbbenkaan
Aday Memur

Kardeşim gerçekten tebrik ediyorum seni aslında bu bir bahane değil ama özel sektörde can sıkıcı, müşterinin ağız kokusunu çektiğim bir işte çalışıyorum beni en fazla strese sokan bu aslında

loveturkishteacher, 4 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim inan bana önce sağlık seni sigaraya yaklaştıran etkenlerden uzak durmaya bak ( ki aslında böyle bi etken yok tamamen hepsi alışkanlık sonradan anlıyorsun) bak bi sigara olmuş 25 lira ayda 750 lira yarın evlensen polis olamasan bile elektriğin suyun evinin meyvesi çocuğunun harçlığı bedavaya geliyor yazık günah bişeye faydası da yok at gitsin elinden zaten böyle olursan parkura da her türlü faydası olur
25 Ocak 2022 23:01

loveturkishteacher
Şef
Kardeşim inan bana önce sağlık seni sigaraya yaklaştıran etkenlerden uzak durmaya bak ( ki aslında böyle bi etken yok tamamen hepsi alışkanlık sonradan anlıyorsun) bak bi sigara olmuş 25 lira ayda 750 lira yarın evlensen polis olamasan bile elektriğin suyun evinin meyvesi çocuğunun harçlığı bedavaya geliyor yazık günah bişeye faydası da yok at gitsin elinden zaten böyle olursan parkura da her türlü faydası olur

Sağol kardeşim teşekkür ederim verdiğin bilgiler için azaltarak bırakma aşamasındayım bir anda kesersem yeniden başlama eyleminde bulunabilirim, günde bir paket içerken 7 dala düşürdüm yani hemen hemen 3 günde bir paket oluyor bu şekilde azalta azalta bırakacağım inşallah

26 Ocak 2022 10:02

Sutasak23
Aday Memur

ağzına saglık kardeşim dünya kadar masraf sigara içmek

26 Ocak 2022 10:04

mrbbenkaan
Aday Memur
Ben köyde kahveye gidiyorum akşamları 30 kişi varsa sigara içmeyen 3 kişiyiz bi zaman sonra içmek değil de içmemek insana onur güven veriyor
26 Ocak 2022 15:07

loveturkishteacher
Şef
Ben köyde kahveye gidiyorum akşamları 30 kişi varsa sigara içmeyen 3 kişiyiz bi zaman sonra içmek değil de içmemek insana onur güven veriyor

Tabi bunun yanında pasif icicilikte oluyor ister istemez..

26 Ocak 2022 15:21

mrbbenkaan
Aday Memur

Tabi bunun yanında pasif icicilikte oluyor ister istemez..

loveturkishteacher, 4 ay önce - Alıntıya git
Tabiki öyle ama kendin içmeyince koymuyor inan
Toplam 8 mesaj