Editörler : gubaz
25 Ocak 2022 16:48   

Kapalı
Tekirdağ'ı tercih listeme ekliyorum.

Merhabalar. Tekirdağ yazıyorum tercih listeme. İlçe sıralamasını şöyle yaptım.

Marmara Ereğlisi

Şarköy

Kapaklı

Ergene

Muratlı

Süleymanpaşa zorunlu görev olmadığı için yazmadım. Bu ilçeler hakkında yorumunuz var mı? Ev bulma durumu hakkında. Aracım var ulaşım sorun değil uzak olmadıktan sonra?

25 Ocak 2022 17:05

Kagiş
Genel Müdür

Edirne - Uzunköprü 'yü yazabilirsiniz. Trakya çok güzel yalnız biraz pahalı oluyor! Eee malum Avrupa ne de olsa)))

25 Ocak 2022 17:53

Ozelegitim61
Kapalı

Edirne - Uzunköprü 'yü yazabilirsiniz. Trakya çok güzel yalnız biraz pahalı oluyor! Eee malum Avrupa ne de olsa)))

Kagiş, 4 ay önce - Alıntıya git

Açılmadı hocam Edirne. Öneri için çok teşekkür ederim. :)))

25 Ocak 2022 18:09

Sports53
Memur

Kapaklı ve şarköy ü ilk sıraya yaz ;)

25 Ocak 2022 20:34

Ozelegitim61
Kapalı

Kapaklı ve şarköy ü ilk sıraya yaz ;)

Sports53, 4 ay önce - Alıntıya git

Bu iki ilçede sahibindende çok fazla eşyalı ev bulamadım hocam. Süleymanpaşada çok var. Oradan tutup git gel yapılır mı bu ikisine?

25 Ocak 2022 20:44

Kuzey2259
Memur

Bu iki ilçede sahibindende çok fazla eşyalı ev bulamadım hocam. Süleymanpaşada çok var. Oradan tutup git gel yapılır mı bu ikisine?

Ozelegitim61, 4 ay önce - Alıntıya git

Yapılmaz hocam, biri Süleymanpaşa'nın en kuzeyinde diğeri en güneyinde çok uzak, maaşınızın yarısı yol parasına gider yorgunluğu da cabası.

Kapaklı farklı bölgelerden göç almış, genellikle işçi kesiminin ikamet ettiği bir ilçe pek tavsiye etmem. Şarköy güzeldir tatil yeridir ama kışın sadece yerliler kalır, canınız sıkılır mı bilmem ama insanı medenidir, iyidir ancak pahalıdır.

Çorlu açıldıysa tavsiye ederim, her türlü bütçeye göre ev bulabilirsiniz, Tekirdağ'a, İstanbul' a çok yakındır.

25 Ocak 2022 20:45

Ozelegitim61
Kapalı

Yapılmaz hocam, biri Süleymanpaşa'nın en kuzeyinde diğeri en güneyinde çok uzak, maaşınızın yarısı yol parasına gider yorgunluğu da cabası.

Kapaklı farklı bölgelerden göç almış, genellikle işçi kesiminin ikamet ettiği bir ilçe pek tavsiye etmem. Şarköy güzeldir tatil yeridir ama kışın sadece yerliler kalır, canınız sıkılır mı bilmem ama insanı medenidir, iyidir ancak pahalıdır.

Çorlu açıldıysa tavsiye ederim, her türlü bütçeye göre ev bulabilirsiniz, Tekirdağ'a, İstanbul' a çok yakındır.

Kuzey2259, 4 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam Çorlu açıldı. Cevabınız için çok teşekkür ederim. M. Ereğlisi nasıldır hocam.?

26 Ocak 2022 12:54

Kuzey2259
Memur

Evet hocam Çorlu açıldı. Cevabınız için çok teşekkür ederim. M. Ereğlisi nasıldır hocam.?

Ozelegitim61, 4 ay önce - Alıntıya git

M. Ereğlisi Süleymanpaşa ya yaklaşık 40 km uzaklıkta, gidiş geliş yapılabilir gibi duruyor ama uzun vadede yorucu ve masraflı olur ben tercih etmezdim, ayrıca biraz sapa bir yer kışın canınız sıkılabilir, Muratlı küçüktür, sıkıcıdır,

Biraz da beklentinize göre değişir hocam, küçük bir yerde yaşarsanız güzel para biriktirme bilirsiniz ama sosyal hayat kısıtlı olur, büyük ilçeler daha pahalı ama olanakları, sosyal yaşamı fazla. Beklentinize ve şartlarınız göre karar verin.

26 Ocak 2022 12:55

Ozelegitim61
Kapalı

M. Ereğlisi Süleymanpaşa ya yaklaşık 40 km uzaklıkta, gidiş geliş yapılabilir gibi duruyor ama uzun vadede yorucu ve masraflı olur ben tercih etmezdim, ayrıca biraz sapa bir yer kışın canınız sıkılabilir, Muratlı küçüktür, sıkıcıdır,

Biraz da beklentinize göre değişir hocam, küçük bir yerde yaşarsanız güzel para biriktirme bilirsiniz ama sosyal hayat kısıtlı olur, büyük ilçeler daha pahalı ama olanakları, sosyal yaşamı fazla. Beklentinize ve şartlarınız göre karar verin.

Kuzey2259, 4 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. Umarım hayırlı olur.

26 Ocak 2022 13:31

1stanbu1
Şef
Saray açıldıysa en mantıklısı olur İstanbul a uzak sayılmaz nereden geliyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul Çanakkale İzmir Ankara Bursa her yere ulaşım mümkün kiralar çok yüksek değil doğalgaz da var hayırlısi olsun.
26 Ocak 2022 13:41

Kuzey2259
Memur

Hocam illaki Süleymenpaşa'da ikamet etmek isterseniz oraya en yakın Çorlu'dur, aracınızla 25-30 dakikada gidersiniz ama sanayi bölgesi olduğu için trafiği çok yoğundur, kamyonlar tırlar vs. Bunu da gözönünde bulundurun gidiş gelişi bir yer tercih edecekseniz eğer. Hayırlısı olsun.

26 Ocak 2022 14:14

denız_denız
Genel Müdür
Kapaklı ve Çerkezköy hakkında da bilgi alabilir miyiz? Teşekkür ederim şimdiden
26 Ocak 2022 17:50

Ozelegitim61
Kapalı
Saray açıldıysa en mantıklısı olur İstanbul a uzak sayılmaz nereden geliyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul Çanakkale İzmir Ankara Bursa her yere ulaşım mümkün kiralar çok yüksek değil doğalgaz da var hayırlısi olsun.
1stanbu1, 4 ay önce - Alıntıya git

Allah razı olsun hocam ekledim. :))

26 Ocak 2022 18:04

1stanbu1
Şef
Kapaklı ve Çerkezköy hakkında da bilgi alabilir miyiz? Teşekkür ederim şimdiden
denız_denız, 4 ay önce - Alıntıya git
Çerkezköy küçük İstanbul cokk kozmopolit kapaklı da sonradan ilçe olan bir yer orası da organize sanayi bölgesi Sarayı tavsiye ederim. Açık olsa Kırklareli vize Lüleburgaz iyi olurdu ama zannetmiyorum yoktur.
26 Ocak 2022 18:09

denız_denız
Genel Müdür
Çerkezköy küçük İstanbul cokk kozmopolit kapaklı da sonradan ilçe olan bir yer orası da organize sanayi bölgesi Sarayı tavsiye ederim. Açık olsa Kırklareli vize Lüleburgaz iyi olurdu ama zannetmiyorum yoktur.
Teşekkür ederim Çerkezköy ve kapaklı var Tekirdağ da sadece. Lüleburgaz yok,Kırklareli ücra tek yer var.
26 Ocak 2022 18:10

1stanbu1
Şef
Teşekkür ederim Çerkezköy ve kapaklı var Tekirdağ da sadece. Lüleburgaz yok,Kırklareli ücra tek yer var.
Kırklareli neresi var
26 Ocak 2022 18:12

1stanbu1
Şef
Bransiniz nedir ve nereden geliyorsunuz
26 Ocak 2022 18:12

denız_denız
Genel Müdür
Kırklareli neresi var
Demirköy hocam
26 Ocak 2022 18:15

1stanbu1
Şef
Demirköy hocam
Ücra doğru haklısınız orada kalmanız gerekir tek banka var Batı'nın doğuşu diyebiliriz kışın soğuktur ben şu an ağrı Doğubayazıt ta çalışıyorum oralara göre tabi iyidir buralar en yüksek yeri Demirköy 800 m falan Doğubayazıt merkez 1300 rakımı var tekrar hayırlısı olsun inşallah
26 Ocak 2022 18:21

denız_denız
Genel Müdür
Ücra doğru haklısınız orada kalmanız gerekir tek banka var Batı'nın doğuşu diyebiliriz kışın soğuktur ben şu an ağrı Doğubayazıt ta çalışıyorum oralara göre tabi iyidir buralar en yüksek yeri Demirköy 800 m falan Doğubayazıt merkez 1300 rakımı var tekrar hayırlısı olsun inşallah
Çok teşekkür ediyorum bilgileriniz için.
Toplam 19 mesaj