Editörler : ayşegül bgm

redfox81
Aday Memur
18 Aralık 2022 17:22

Beklemekten sıkıldık artık sınav tarihini açıklasalar da önümüzü görsek.

umut369
Aday Memur
18 Aralık 2022 17:31

yetkili sarı sendika memurların özlük haklarını aramak yerine üyesi az olan sendikaların üyelerinin 3 ayda bir aldığımız sendika parasını almasınlar diye % 2 üye barajı getirmek istiyorlar bunlarla uğraşacağınıza temel aylıklarımızın günümüz şartlarına göre artırılmasını sağlasanız, 40 lira aldığımız giyim yardımını makul bir seviye çekseniz, görevde yükselme sınavını düzenli şekilde açılmasını sağlasanız mülakatları kaldırsanız olmaz mı.

umut369
Aday Memur
19 Aralık 2022 20:37

güncel

M.GÜRSOY
Şube Müdürü
20 Aralık 2022 11:33

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI

Bilindiği 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde;

"Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir

defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma

yapılacağı kararı yer almıştır." ???Onyedi yıl oldu bir gelişme yok

kitabınortası
Daire Başkanı
26 Aralık 2022 10:12

Sessizlik devam ediyor. İlan ne zaman gelecek, gelecek mi ya da?

umut369
Aday Memur
26 Aralık 2022 14:47

Memurlar nette ünvan değişikliği ile ilgili farklı bir sayfada birisi yorumlara yazmış. bakanlığın eğitim ve sınav dairesini aradığını ve sınavı sorduğunu ve sınavla ilgili bir çalışma yok diye cevap vermişler. Ne kadar doğru bilmiyorum arayıp sormak lazım aslında ben sağlık seni aradım sordum sınav ile ilgili bakanlıkta çalışma var dediler ama kime inanacağız bilmiyorum.

kitabınortası, 1 yıl önce

Sessizlik devam ediyor. İlan ne zaman gelecek, gelecek mi ya da?

evcilerden
Memur
26 Aralık 2022 16:54

Ben cimerden yazdım herhangi bir çalışma yok dendi

M.GÜRSOY
Şube Müdürü
27 Aralık 2022 11:48

SAĞLIK BAKANLIĞIGÖREVDE YÜKSELME SINAVI YAPTI 2011 DE

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI

umut369
Aday Memur
27 Aralık 2022 16:13

Sürekli aynı mesajı bu sayfada paylaşıp durmayın.

M.GÜRSOY, 1 yıl önce

SAĞLIK BAKANLIĞIGÖREVDE YÜKSELME SINAVI YAPTI 2011 DE

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI

redfox81
Aday Memur
27 Aralık 2022 22:35

Herkes umutla sınav yapılacak mı diye beklerken bakanlıktan ve sendikalardan ses, seda yok.

nurseboy
Şube Müdürü
28 Aralık 2022 10:56

"miladı dolmuş" değil, doğrusu "miadı dolmuş" olacak. adamlar geçen sene verdiği sözleri unutuyorlar. siz gerçekten 17 yıl önce verilen bir sözün gerçekleşeceğine inanıyor musunuz ? buraya boşuna yazıyorsunuz bence zaten. sözü verenler veya bakanlıktan birileri okumuyor burayı. cimere yazın. bakanlığa yazın...

M.GÜRSOY, 1 yıl önce

MİLADI DOLMUŞ OLAN YARDIMCI HİZMETLER SINIFI KALDIRILMALI

Bilindiği 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde;

"Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir

defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma

yapılacağı kararı yer almıştır." ???Onyedi yıl oldu bir gelişme yok

evcilerden
Memur
28 Aralık 2022 11:02

M.gursoy beter ol kızma bana çünkü iyiki sana o malımı vermemisler

redfox81
Aday Memur
29 Aralık 2022 22:57

Sendikalar bizim sınav dan hiç bahsetmiyorlar. işçilerin sıkıntıları ile bile ilgileniyor memur sen ama sınav bekleyen memurları görmezden geliyorlar.

Osmangöktürk1
Aday Memur
02 Ocak 2023 19:40

Duyuru yayınlandı arkadaşlar

saimtrc
Aday Memur
02 Ocak 2023 19:54

merhaba sağlık bakanlığına hemşire olarak 3 yıl önce atandım 2 ay önce kadroya geçtim 10 ay sonra tayin hakkım açılacak şuan duyurusu olan görevde yükselme sınavına katılabiliyormuyum ve hangi kadrolara geçis yapabilirim bir diğer sorum ünvan değişikliği sınavı diyor o sınavla hemşirelikten düz memurluğa geçiş yapabiliyormuyum.Son olarak başvuru unvanı soruyor şuanki unvanımı mı soruyorbaşvuru formunda ?

Osmangöktürk1, 1 yıl önce
Duyuru yayınlandı arkadaşlar

Akifd16
Aday Memur
02 Ocak 2023 20:17

Bi zahmet başvuru formunu okuyunuz
saimtrc, 1 yıl önce

merhaba sağlık bakanlığına hemşire olarak 3 yıl önce atandım 2 ay önce kadroya geçtim 10 ay sonra tayin hakkım açılacak şuan duyurusu olan görevde yükselme sınavına katılabiliyormuyum ve hangi kadrolara geçis yapabilirim bir diğer sorum ünvan değişikliği sınavı diyor o sınavla hemşirelikten düz memurluğa geçiş yapabiliyormuyum.Son olarak başvuru unvanı soruyor şuanki unvanımı mı soruyorbaşvuru formunda ?

saimtrc
Aday Memur
02 Ocak 2023 21:00

Şimdi ulaştım forma.Okudum görevde yükselme şef,memur,vhki,şöfor kadroları var.Peki kontenjan sayıları bellimi onu göremedim.

Akifd16, 1 yıl önce
Bi zahmet başvuru formunu okuyunuz

gribalenfeksiyon123
Aday Memur
02 Ocak 2023 21:28

Paramedigim görevde yükselme sınavına girebilir miyim kazansam nerede calisabilirim?

Osmangöktürk1
Aday Memur
02 Ocak 2023 21:29

Şuan paramedik olarak mı çalışıyorsunuz?
gribalenfeksiyon123, 1 yıl önce

Paramedigim görevde yükselme sınavına girebilir miyim kazansam nerede calisabilirim?

Toplam 239 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi