Editörler : E.Kayı Han
26 Ocak 2022 21:32   

Eğitime Gitmeme
Şubat Ayı içerisinde 1 günlük eğitimim olduğunu öğrendim hastalık ve Kış şartlarından dolayı eğitime Katılmak istemiyorum idari izin veya tapar alsam bunun yaptırımı sizce ne olur bir soruşturma olur mu?
26 Ocak 2022 21:33

UzunSu
Aday Memur
**Rapor Alsam
26 Ocak 2022 22:24

logitech48
Aday Memur
Bir günlük eğitimse online olmalı.
27 Ocak 2022 00:21

nemlihava
Memur

Arkadaş bu eğitim işini de ben anlamadım. Çoluğu çocuğu bırakıp nasıl başka bir ilde eğitime katılayım ben nasıl böyle bir şeye beni mecbur kalabilirim. Online olsa amenna. Aile düzenim bozuluyor çocuk hasta olacak gecenin bir vakti hanım araba kullanmayı bilmiyor hastaneye nasıl götürecek, her gün çocuğu kreşe eşimi işe bırakıyorum yemin ediyorum eğitim çıkmasın diye etmediğim dua kalmadı. Aile faciası yaşanacak eğitim çıkarsa. Katılmayınca da disiplin soruşturması yapılıyormuş. Hiç bir kurumda böyle bir şey duymadım ben bir tek adalet bakanlığında var galiba eğitim için Rize'ye v.s gitmek.

27 Ocak 2022 00:23

UzunSu
Aday Memur

Arkadaş bu eğitim işini de ben anlamadım. Çoluğu çocuğu bırakıp nasıl başka bir ilde eğitime katılayım ben nasıl böyle bir şeye beni mecbur kalabilirim. Online olsa amenna. Aile düzenim bozuluyor çocuk hasta olacak gecenin bir vakti hanım araba kullanmayı bilmiyor hastaneye nasıl götürecek, her gün çocuğu kreşe eşimi işe bırakıyorum yemin ediyorum eğitim çıkmasın diye etmediğim dua kalmadı. Aile faciası yaşanacak eğitim çıkarsa. Katılmayınca da disiplin soruşturması yapılıyormuş. Hiç bir kurumda böyle bir şey duymadım ben bir tek adalet bakanlığında var galiba eğitim için Rize'ye v.s gitmek.

nemlihava, 4 ay önce - Alıntıya git
Balıkesir Den 1 günlüğüne Ankara Eğitim yeri
27 Ocak 2022 01:47

cengzantunga
Memur

Bana da eğitim çıkmıştı mazeret yazmıştım kabul ettiler. Sağlık sorunları aile vs. gibi nedenler ile mazeret gönderin.

27 Ocak 2022 09:46

Kriminal27
Memur

nemlihava, 4 ay önce - Alıntıya git
Dostum vu kadar canını sıkmana gerek yok. Gitmeyene soruşturma vs. Açmıyorlar. Durumunu anlatırsın. Mazeret dilekçeni verirsin. En kötü ihtimalle eğitimin olduğu hafta rapor alırsın. Dert edecek birşey yok
28 Ocak 2022 21:18

İsmi Lazım Deil
Memur

Şehir dışına 1 günlük eğitim çıkmaz.

Toplam 7 mesaj