Editörler : Pangaea

yorgunbiri
Aday Memur
30 Ocak 2022 14:49

Kesinlikle sınava yakın branş denemesi nadir var. Mesela yargınınkini çözüyorum 27 30 net bırakıyorum ama sınav sorularıyla alakası yok. Problem kaynağı bulmak lazım güzel

Memur.olacak, 2 yıl önce
Şu an icin süreli deneme çözmeniz için erken problem ağırlıklı soru çözümü yapın Mayıs'a kadar, denemelerde sürekli yanlış yaptığınız konular üzerine eğilin daha çok soru çözün , branş denemesi olarak ben çoğu yayını çözdüm ama sınava yakın tek matematik branş denemesi pegem di çözdüklerim arasında.

yorgunbiri
Aday Memur
30 Ocak 2022 14:50

Mecburi çözeceğim ama 2020 de çözmüştüm olmadı mesele rahat olmak okuduğunu anlamak. Yine alacağım mat ve çözceğim. Düzgün kaynak yok piyasada. TG denemeleri de sınavla alakası yok gibi

Adaymemur1989, 2 yıl önce
Karakutuyu bence tekrar çözün hocam. Ben öyle yapacağım en azından. Hatta bu kez karakutu temel kitabım olacak diyebilirim. Paragrafta da 2020 itibariyle ÖSYM nin yapmış olduğu tüm sınavlardaki (TYT, AYT, MSB, ALES, DGS vb) Türkçe sorularını ciddi biçimde özümseyerek çözün. Türkçe için benim de iyi bir kaynağa ihtiyacım var. Önerisi olan var mıdır acaba

yorgunbiri
Aday Memur
30 Ocak 2022 14:52

Kripto girdim 6 ay içeride kaldım onun sıkıntısı bela. Şu an kriptodan çıktım ve rahatım. En güzeli ticaret el sat yapmak ona da sermaye lazım. Eskiden babalarımız nasıl becermiş bu işleri hayret

edmonddante, 2 yıl önce

kendi işini başlat bol bol yatırım yap. borsa kripto fon altın vs. kasma

isimyok44
Memur
30 Ocak 2022 15:38

Açıl ufkum açıl de açılır

isimyok44
Memur
30 Ocak 2022 15:40

Beynini kuşa taksan tersten uçar o kadar müthiş bi soru

umutsuzbirkadın
Aday Memur
01 Şubat 2022 00:57

Aynı problem bende de var.Konuyu ne kadar bilsem de çok hızlı değilim,özellikle de o stres altında.

muhendisjeolog
Aday Memur
01 Şubat 2022 09:31

Gerçekten de piyasada düzgün bir kaynak bulmak çok zor mesela deneme almak istiyorum fakat hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim kaynak önerisi verebilecek var mı?
yorgunbiri, 2 yıl önce

Mecburi çözeceğim ama 2020 de çözmüştüm olmadı mesele rahat olmak okuduğunu anlamak. Yine alacağım mat ve çözceğim. Düzgün kaynak yok piyasada. TG denemeleri de sınavla alakası yok gibi

mdgn58
Aday Memur
01 Şubat 2022 11:33

soruların pratik çözüm yöntemlerini öğrenmeye çalış. mühendismişsin matematiğin iyi olması lazım. matematiği sona bırakma. türkçe matematik aynı puanı getiriyor sınavda. 30 soruda 25 yaparsın matematikden.

eemüh35
Aday Memur
01 Şubat 2022 13:11

matematik için tyt kaynakları bir de aptomim yayınlarının problemler kitabı vardı onu bitirmenizi tavsiye ederim bunlar size epey hız ve pratiklik kazandırır. piyasadaki yayınların çoğu tırt ne yazık ki

yorgunbiri, 2 yıl önce

yorgunbiri
Aday Memur
02 Şubat 2022 21:15

Teşekkürler . Apotemi çözdüm gerçekten kaliteli ve zor. Tyt kaynaklarına şu an yöneldim

eemüh35, 2 yıl önce

matematik için tyt kaynakları bir de aptomim yayınlarının problemler kitabı vardı onu bitirmenizi tavsiye ederim bunlar size epey hız ve pratiklik kazandırır. piyasadaki yayınların çoğu tırt ne yazık ki

WinterSoldier
Kapalı
02 Şubat 2022 23:48

Tyt ile kpss matematiğinin,tarih ve coğrafyasının yakından uzaktan en ufak ilgisi yok Türkçe neyse ama gerçekten tyt kpss matematiği arasında nasıl bağ kuruyorsunuz daha önce de böyle denmişti bakmıştım bişey mi kaçırıyorum diye şimdi yine baktım yok abi vallahi uzaktan yakından ilgisi yok,şuraya bi kaç örnek soru atıcam sonra bakın siz kurun alakayı.

Sosyologsongul
Aday Memur
03 Şubat 2022 01:03

Murat yayınlarının paragraf kitabını almıştım o kadar zordu ki hep yanlış yapıyordum kitabı bıraktım. Sınavdan sonra yaptığım tek hatanın o gibi kitaplar üstüne gitmemek olduğunu anladım. Türkçe batırdı tüm sınavı. Murat Yayınlarına mutlaka bak
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi