Editörler : E.Kayı Han
02 Şubat 2022 15:20

Boşanma nedeniyle mazeret tayini!

Arkadaşlar merhaba boşanma nedeniyle tayin istemek için bir tarih var mı mazeret tayin dönemini beklemeden de istenebilir mi nasıl bir yol izlemeliyim infaz koruma memuruyum bu arada yardımcı olursanız çok sevinir

cevherdudayev1
Daire Başkanı
02 Şubat 2022 17:38

bakanlık dediğin konularda tolerans gösteriyor diye biliyorum

Swon
Aday Memur
03 Şubat 2022 08:49

Boşanma kararı kesinleştiği gün itibariyle boşanmadan kaynaklı mazeret tayini isteyebilirsin..

HazretKocyigit
Aday Memur
28 Haziran 2022 19:19

peki bu konuda memleketimize istemek zorunlu mu? ben memleketime değil farklı bir ile gitmek istiyorum. Bu konuda ekstra bir zorluk çıkartıyorlar mı ?

Swon, 2 yıl önce

Boşanma kararı kesinleştiği gün itibariyle boşanmadan kaynaklı mazeret tayini isteyebilirsin..

Swon
Aday Memur
01 Temmuz 2022 13:37

Bildiğim kadarıyla eğer bulunduğunuz yere eş durumundan dolayı gelmişseniz, son geldiğiniz görev yerine gönderiyorlar.

HazretKocyigit, 2 yıl önce

peki bu konuda memleketimize istemek zorunlu mu? ben memleketime değil farklı bir ile gitmek istiyorum. Bu konuda ekstra bir zorluk çıkartıyorlar mı ?

HazretKocyigit
Aday Memur
01 Temmuz 2022 16:39

Neden öyle? Ben farklı bir şehri istiyorum mesela. buna da müsade etmezler mi

Swon, 2 yıl önce

Bildiğim kadarıyla eğer bulunduğunuz yere eş durumundan dolayı gelmişseniz, son geldiğiniz görev yerine gönderiyorlar.

Swon
Aday Memur
01 Temmuz 2022 16:42

Bildiğim kadarıyla yapılan uygulama bu yönde. Başka bir yere gitmek istiyorsanız gerekçelerini sunduğunuz takdirde bakanlık olumlu değerlendirebilir.

HazretKocyigit, 2 yıl önce

Neden öyle? Ben farklı bir şehri istiyorum mesela. buna da müsade etmezler mi

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi