İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : E.Kayı Han
05 Şubat 2022 18:26

Göreve iade olup,yurt dışı yasağı devam eden var mı

Merhaba,2018 yılında göreve iade oldum.Kovuşturmaya gerek olmadıgina dair belgem var.Ama yurt dışı yasagimin halen devam ettigini öğrendim.Martta yurt dışına çıkmam gerekiyor.Bu durumda ne yapmam gerekiyor?Ne kadar surer kaldirilması,meslek öğretmen

milli genç
Aday Memur
06 Şubat 2022 04:58

Bende kavuşturmaya yer olmadığına karar aldım aktif gorevdeyim emniyetten silahımı almaya gittiğimde idari tedbirin devam ettiğini öğrendim bana il nüfus müdürlüğüne gidip dilekçe yazmam söylendi kaldırılması için bende takipsizlik kararı ile bir dilekce yazıp verdim 4 ay sonra sonuçlanıp sana tebligat gelir dediler bekliyorum bende bu yüzden silahımı geri alamadım polis söylemese haberim olmayacak sizde gidin bı an önce dilekçe verin adli idari soruşturma olmadığında belirtin hakkınızda

clement001
Aday Memur
06 Şubat 2022 11:06

Teşekkur ederik

milli genç, 2 yıl önce
Bende kavuşturmaya yer olmadığına karar aldım aktif gorevdeyim emniyetten silahımı almaya gittiğimde idari tedbirin devam ettiğini öğrendim bana il nüfus müdürlüğüne gidip dilekçe yazmam söylendi kaldırılması için bende takipsizlik kararı ile bir dilekce yazıp verdim 4 ay sonra sonuçlanıp sana tebligat gelir dediler bekliyorum bende bu yüzden silahımı geri alamadım polis söylemese haberim olmayacak sizde gidin bı an önce dilekçe verin adli idari soruşturma olmadığında belirtin hakkınızda
Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi