Editörler : crops35

08 Şubat 2022 23:03

Bazı özel elektrik şirketleri kamulaştırılacak mı?

Son yaşanan olaylar,muhalefetin baskısı,akp içinden de bi çok kişinin artık bırak özelleşmeyi kamulaştırmaya gidilmesi gerektiğini söylemesi, dünyanın en kapitalist ülkelerinin bile kamucu tutum izlemesi derken ve iktidarı destekleyen Perinçek ve Vatan partisinin kamulaştırma yapılması için 81 ilde eş zamanlı eylem kararı alması derken özelleştirme olmayacağı hele hele TEİAŞ da bu durumlar olmadan önce bile özelleştirme imkansızken şuan özelleştirme olmayacağı neredeyse Allah kanunu durumuna gelmişken,muhalefetin en sağcı partisi bile kamulaştırma yapacağız derken vs bütün bu durumlar yeni bi kamulaştırma serüvenine gidileceğini gösteriyor gibi bu konuda ne düşünüyorsunuz? Dün Akpli Mehmet Metiner ise tvde kamulaştırma olması gerektiğini özelleştirmelere aşırı karşı olduğunu söyledi genel olarak iktidarı ve muhalefeti bu konuda ortak gibi.Şimdilik sadece enerji tarafında kamulaşma olacak gibi görünüyor.

Nakamuraaa
Şef
09 Şubat 2022 08:25

:)

Yüce Hülagü Han
Daire Başkanı
09 Şubat 2022 15:07

Esnaflar camlarına elektrik faturasını asmış altına da acil devletleştirme yazmış.

kamulu35
Memur
09 Şubat 2022 15:11

Dostum iyi hoş bir fikir yürütmüşsün haklılık payın da var da Allah kanunu ne ya :D

WinterSoldier
Kapalı
09 Şubat 2022 18:23

:D yani kesin oğlu kesin olduğunu irdelemeye çalıştım.

kamulu35, 2 yıl önce
Dostum iyi hoş bir fikir yürütmüşsün haklılık payın da var da Allah kanunu ne ya :D

cepniii
Memur
10 Şubat 2022 09:05

TEİAŞ 'ın özelleşmesi zaten şu anda gündemde yok, ama kesin olarak özerkleşecek. Borsaya açılması için şart. Bunun da anlamı personel yapısı değişecek demek. Herkes SGK işçi olacak. Her şeklide personelin bir kısmı gidecek.

kitabınortası
Daire Başkanı
10 Şubat 2022 09:49

Kendi düşünceni fiili bir gerçek gibi yazman komik olmuş. Sen böyle yazınca kesin olur.

Elazıg2327
Kapalı
10 Şubat 2022 11:32

teiaş ta turk telekom gibi yapacaklardır.kar eden bir kurumu halka arz diyerek soyleyip tamamen özelleştireceklerdir.

WinterSoldier
Kapalı
11 Şubat 2022 16:11

Bazıları ben şehir değiştirmek istiyorum o yüzden İnşallah kurumum özellişir kafasında yazık gerçekten böyle bişey mümkün değil kpss çalışın daha kolay olur.

topraksın
Aday Memur
11 Şubat 2022 16:25

Tabi bi senin aklına geldi bu değil mi

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi