Editörler : Kubil ay
«20212223242526272829303132
30 Mart 2022 10:19

holhon66
Aday Memur
Hala aynı mazeret atama döneminde değerlendiricektir yazıyor bu neymiş ya bir sonuç girilmedi gerçekten bu kadar zor olmamalı 4 ay oldu hala aynı
30 Mart 2022 13:31

Sivasli9258
Aday Memur

Benim dilekçemde ".... Tarihli dilekçeniz değerlendirilmektedir." yazıyor. Ne genel atama döneminde ne de mazeret atama döneminde yazıyor arkadaşlar sebebini bilen var mıdır?

30 Mart 2022 17:41

Sivasli9258
Aday Memur

+

30 Mart 2022 19:24

hamdolsun!!!...
Aday Memur

Bizimde genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor arkadaşlar bizde bekliyoruz inşallah hazirana falan kalmayız sabır edelim

30 Mart 2022 19:52

khanselcukhan
Kapalı

Bizimde genel atama döneminde değerlendirilecektir yazıyor arkadaşlar bizde bekliyoruz inşallah hazirana falan kalmayız sabır edelim

hamdolsun!!!..., 4 ay önce - Alıntıya git
Genel atama döneminde yazıyorsa Temmuz da batı batı da belli olur artık..
30 Mart 2022 20:01

genelhizmet35
Aday Memur

Benim dilekçemde ".... Tarihli dilekçeniz değerlendirilmektedir." yazıyor. Ne genel atama döneminde ne de mazeret atama döneminde yazıyor arkadaşlar sebebini bilen var mıdır?

Sivasli9258, 4 ay önce - Alıntıya git
Benimde aynı şekilde
30 Mart 2022 20:48

Canbegli
Aday Memur
Daha önce dilekçe veripte genel atama döneminde yazan arkadaşların dilekçesi olumlu mu sonuçlandı? Yoksa olumsuz mu?
30 Mart 2022 21:48

malican27
Aday Memur

Sivasli9258, 4 ay önce - Alıntıya git
Aynı sekilde benimde
31 Mart 2022 08:26

Sivasli9258
Aday Memur

.

31 Mart 2022 13:23

hamdolsun!!!...
Aday Memur

Bu aralar emniyet ile alakalı siyasi gündem bayağı bir yoğun arkadaşlar mazeret tayini de belki bu aralar yapılabilir

31 Mart 2022 13:48

BRKNHRT
Aday Memur
Telefonla ulaşabilen oldu mu? Sessizlik hakim. hala değerlendirilmektedir şeklinde bekliyoruz
31 Mart 2022 15:37

holhon66
Aday Memur
Hiç ses yok ulaşamıyorum da 4 aydır mazeret atama döneminde değerlendiricektir diye kaldı anlamsız
31 Mart 2022 15:39

Trafix38
Aday Memur
,+ güncel
31 Mart 2022 17:03

adigepls
Aday Memur
Arkadaşlar benimde değerlendirilecektir yazisi an itibariyle genel atama. Döneminde değerlenecek şekline dönmüş baksa değişen varmı dilekçe durumu olumlu yada olumsuz
31 Mart 2022 17:04

Hüseyin1242
Aday Memur

Arkadaşlar eşi hep kadrolu olanlar sanırım bu bekleyenler benim arkadaşım 10. Ayda verdi 11. Ayda gitti eşi kadrolu idi batıdan doğuya benkonuştuğumda personel daire eşinin gelme durumu var onu çekerler diyorlar ama ben çekmek istemiyorum hakkım olanı kullanmak istiyorum böyle bi hakkın yok diyor hem 657 de hemde emniyetin yönetmenliğinde geçiyor bu mevzu olumsuz da girmiyorlar acaba daha önce ki yıllarda böyle bi sorunla karşılaşan var mı var sa sonuç ne oldu eşim kadrolu öğretmen

31 Mart 2022 17:51

SivaslıPolisMemuru
Aday Memur

18 ocakta sağlık durumundan dilekçe verdim heyet raporum vs de var daha önce heyet raporsuz gönderdiğim 2 dilekçe red yedi bu 3.dilekçem ve heyet raporu ile gönderdim . Kaç ay oldu hala mazeret atamadöneminde değerlendirilecek diyorlar. Bir kurumda çalışan arkadaşın vasıtası ile 2. Bölgeye ulaşıp dilekçemin durumu ne olacak vs diye sordurdum geçenlerde olumsuz mu bu saate kadar açıklanmadıysa diyegenel atama dönemini bekleyecek demiş : eğer öyleyse neden sistemde de genel atama dönemi diye değişmedi değilse de niye açıklanmadı . Genel atamana döneminde değerlendirilmesinin sebebi ne anlamış değilim

31 Mart 2022 17:59

adigepls
Aday Memur

18 ocakta sağlık durumundan dilekçe verdim heyet raporum vs de var daha önce heyet raporsuz gönderdiğim 2 dilekçe red yedi bu 3.dilekçem ve heyet raporu ile gönderdim . Kaç ay oldu hala mazeret atamadöneminde değerlendirilecek diyorlar. Bir kurumda çalışan arkadaşın vasıtası ile 2. Bölgeye ulaşıp dilekçemin durumu ne olacak vs diye sordurdum geçenlerde olumsuz mu bu saate kadar açıklanmadıysa diyegenel atama dönemini bekleyecek demiş : eğer öyleyse neden sistemde de genel atama dönemi diye değişmedi değilse de niye açıklanmadı . Genel atamana döneminde değerlendirilmesinin sebebi ne anlamış değilim

SivaslıPolisMemuru, 4 ay önce - Alıntıya git
Benimde öyleydi demin genel atama döneminde değerlendirilecektir diye degismis
31 Mart 2022 18:14

Canbegli
Aday Memur

SivaslıPolisMemuru, 4 ay önce - Alıntıya git
O zaman tayin dönemi açıklanacak. O anlama geliyor
31 Mart 2022 18:47

Sivasli9258
Aday Memur

Artık açıklasınlar şunu. Milleti ailesinden uzak tutmak nasıl bir vicdansızlıktır. Zaten yeterince zor şartlar altında çalışıyoruz bir de yeni evli insanlara gurbet yaşatıyorlar.

31 Mart 2022 19:17

Mttcngz
Aday Memur

Arkadaşlar çocuğumun yüzde 90 üzeri raporu var şarkımı bitirdim dilekçe verip büyükşehir olan memlketime gidebilir miyim yardımcı olabilecek ya da benim durumdan memlkete giden arkadaş var mı

Toplam 631 mesaj
«20212223242526272829303132