Editörler : Kubil ay
«20212223242526272829303132
22 Nisan 2022 04:22

Trafix38
Aday Memur
+
22 Nisan 2022 13:36

Sivasli9258
Aday Memur

Arkadaşlar durumunda bir değişiklik olan var mı ?

23 Nisan 2022 00:30

16kasim2016
Kapalı
Genel atama döneminde değerlendirilecektir. Bu bir cevap. illa olumlu veya olumsuz sonuçlanması gerekmez. 2 ay değil ayrıca. Dilekçe ye cevap 1 ayda girilir..
khanselcukhan, 4 ay önce - Alıntıya git
Genel atama dediği batı-dogu ile eş zamanlı mı oluyor devrem. Yoksa onlardan birkaç gün sonra mı?
23 Nisan 2022 00:38

khanselcukhan
Kapalı
Genel atama dediği batı-dogu ile eş zamanlı mı oluyor devrem. Yoksa onlardan birkaç gün sonra mı?
16kasim2016, 4 ay önce - Alıntıya git
Genel atama dönemi Mayıs ayının 2. haftasından Eylül ayı Mazeret ataması arasında oluyor.. Batı-Doğu, Doğu-Batı mayısın ikinci haftası ile genelde haziran İlk haftası gibi olur ekstra bir seçim önemli bir olay yoksa.. Batı-Batı ise Temmuz ayının ikinci haftası genelde olur... akabinde eş durumu çocuk öğrenim durumu dilekçeleri başlar oda ağustos ekim arasında biter buda mazeret atama dönemi dir. Birde şubat mart arası olur.
23 Nisan 2022 01:37

16kasim2016
Kapalı
Genel atama dönemi Mayıs ayının 2. haftasından Eylül ayı Mazeret ataması arasında oluyor.. Batı-Doğu, Doğu-Batı mayısın ikinci haftası ile genelde haziran İlk haftası gibi olur ekstra bir seçim önemli bir olay yoksa.. Batı-Batı ise Temmuz ayının ikinci haftası genelde olur... akabinde eş durumu çocuk öğrenim durumu dilekçeleri başlar oda ağustos ekim arasında biter buda mazeret atama dönemi dir. Birde şubat mart arası olur.
khanselcukhan, 4 ay önce - Alıntıya git
Yobetmikte şöyle yazmış Genel atama dönemi: Her yıl Mayıs ve e) Haziran aylarında bu Yönetmelikte gösterilen esaslara göre yapılan atama dönemini, j) Mazeret atama dönemi: Genel atama dönemi dışında Şubat ve Eylül aylarında bu Yönetmelikte gösterilen esaslara göre yapılan atama dönemini,
23 Nisan 2022 14:07

hacker07
Aday Memur

Arkadaslar benim mazaret atama donemi yaziyordu bugun baktim genel atamada degerlendirilecektire donmus iyi birsey mi bu daha onceden boyle olan oldu mu

23 Nisan 2022 14:38

Poliseraann
Aday Memur
Durumlarda bı değişiklik yok anlaşılan...
Rıdvan 38, 6 ay önce - Alıntıya git
Büyük ihtimal genel atama dönemi açıklanır boşuna bekliyoruz
23 Nisan 2022 15:10

Okanako
Aday Memur

Arkadaslar benim mazaret atama donemi yaziyordu bugun baktim genel atamada degerlendirilecektire donmus iyi birsey mi bu daha onceden boyle olan oldu mu

hacker07, 4 ay önce - Alıntıya git
Bende bununla ilgili yazacaktım değerlendirilmektedir , genel atama değerlendirilecektir, mazeret atama döneminde değerlendirilecektir bunlar da yazı olarak bi anlam çıkarmalı mıyız, bizim tecrübeli bi abi değerlendirilmektedir de olanlar olumlu sonuçlanıyor diyor ama
23 Nisan 2022 16:54

babapolis
Genel Müdür
Bende bununla ilgili yazacaktım değerlendirilmektedir , genel atama değerlendirilecektir, mazeret atama döneminde değerlendirilecektir bunlar da yazı olarak bi anlam çıkarmalı mıyız, bizim tecrübeli bi abi değerlendirilmektedir de olanlar olumlu sonuçlanıyor diyor ama
Okanako, 4 ay önce - Alıntıya git
İyide ilk başta degerlendirilmektedir yazıyor zaten sonra mazeret atama dönemi yada genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyor sonra olumsuz yaziyir direk olumsuz yazana vardır belki .benim ilk başta degerlendirilmektedir yazıyordu şimdi mazerer atama doneminde değerlendirilecektir yazıyor
23 Nisan 2022 19:30

Okanako
Aday Memur
İyide ilk başta degerlendirilmektedir yazıyor zaten sonra mazeret atama dönemi yada genel atama döneminde değerlendirilecek yazıyor sonra olumsuz yaziyir direk olumsuz yazana vardır belki .benim ilk başta degerlendirilmektedir yazıyordu şimdi mazerer atama doneminde değerlendirilecektir yazıyor
babapolis, 4 ay önce - Alıntıya git
Bende bilmiyorum ki bende soruyorum yani o yazıdan bi anlam çıkartılabilir mi diye bilgi sahibi olmadığım için yazıyı görünce sormak istedim , umarım herkesin onaylanır kimse mağdur olmaz
24 Nisan 2022 21:27

Trafix38
Aday Memur
Güncel +
24 Mayıs 2022 15:39

İlhm
Aday Memur

Merhaba durumlar nedir aciklanan varmi veya personelle konusan nezaman aciklanicak

24 Mayıs 2022 23:45

srdryldz
Aday Memur

Instagramda tayincibul adında sayfa var. Tayinci olup da o sayfaya bakmayan hata yapar.

25 Mayıs 2022 05:41

Trafix38
Aday Memur
Güncel +
25 Mayıs 2022 06:36

Tkç34
Aday Memur
22 Aralık'ta eş durumundan vermiş olduğum dilekçemi olumsuz olarak girmişler talebiniz atama ve yer değiştirme yönetmeliğine uygun görülmemiştir yazıyor hakkımızda hayırlısı olsun eşim sözleşmeli zabıt katibi
Sasa1965, 4 ay önce - Alıntıya git
İlk atama ilk tayin mi???
25 Mayıs 2022 06:37

Sasa1965
Aday Memur
İlk atama ilk tayin mi???
Tkç34, 3 ay önce - Alıntıya git
Eşimin ilk ataması ve benim ilk tayinim fakat benim şark sürem tam dolmadigi için batıya vermeyeceklerini söylediler genel atama da değerlendirecek dendi genel atamada yani şimdi şark sürem doldu bekliyorum
25 Mayıs 2022 06:47

Tkç34
Aday Memur
Genel atama bekleyenlerdenim eş durumu
25 Mayıs 2022 07:14

Tkç34
Aday Memur
Eşimin ilk ataması ve benim ilk tayinim fakat benim şark sürem tam dolmadigi için batıya vermeyeceklerini söylediler genel atama da değerlendirecek dendi genel atamada yani şimdi şark sürem doldu bekliyorum
Sasa1965, 3 ay önce - Alıntıya git
Bizim ilk atama nisanda düştü sisteme bekliyoruz ilk atama eş durumu çakılı kadro baloncu çok fazla forumlarda ne kadar süre bekleriz eş dunumun bilginiz var mı
25 Mayıs 2022 07:22

Sasa1965
Aday Memur
Bizim ilk atama nisanda düştü sisteme bekliyoruz ilk atama eş durumu çakılı kadro baloncu çok fazla forumlarda ne kadar süre bekleriz eş dunumun bilginiz var mı
Tkç34, 3 ay önce - Alıntıya git
İns genel atamada hepimizin ki aciklanir
25 Mayıs 2022 12:20

Tkç34
Aday Memur
Buğün bekleniyor dilerler var ama yine yalandğr
Toplam 631 mesaj
«20212223242526272829303132