Editörler : crops35
26 Şubat 2022 00:53

KİT'e atanıp gitmezsek işe başlamazsak cezası olur mu

Atandığımız yere gitmezsek

Yusuftac1
Aday Memur
26 Şubat 2022 11:16

Cezası 1 yıl memur olamıyorsunuz. Ayrıca puanınız yandı.

Yenimemurrr
Aday Memur
26 Şubat 2022 11:18

Su an memursak görevimize sıkıntı oluyomu
Yusuftac1, 2 yıl önce

Zamberlan34
Aday Memur
26 Şubat 2022 13:55

Kite atanan memur değil sözleşmeli personel geçer.
Yusuftac1, 2 yıl önce

Yenimemurrr
Aday Memur
26 Şubat 2022 13:57

3 yil atanamama yasagi olurmu banada acaba
Zamberlan34, 2 yıl önce
Kite atanan memur değil sözleşmeli personel geçer.

Zamberlan34
Aday Memur
26 Şubat 2022 14:48

Göreve başlanmazsa olmuyor sadece merkezi yerleştirme tercihi hakkın yanıyor bir sonraki sınava kadar
Yenimemurrr, 2 yıl önce
3 yil atanamama yasagi olurmu banada acaba

Yenimemurrr
Aday Memur
26 Şubat 2022 14:53

Tesekur ederim hocam millet kafami karıştırdı iste bu konuda resmi olarak nereye sorabiliriz acaba
Zamberlan34, 2 yıl önce
Göreve başlanmazsa olmuyor sadece merkezi yerleştirme tercihi hakkın yanıyor bir sonraki sınava kadar

ZMprof
Daire Başkanı
26 Şubat 2022 21:58

Atama için gerekli evrakları teslim ettiyseniz atanmış sayılırsınız ve 1 yıl hiç bir kuruma geçemezsiniz.

Yenimemurrr
Aday Memur
26 Şubat 2022 22:12

Hocam şöyle bisey soyledi biri simdi ben kite atanmış sayilacagim için 3 yıl yasağına tabi olursun dediler tamam olsun dedim ama diyor ki maddede 3 hizmet yılı böyle olduğu içinde sen orda baslamazsan bu 3 hizmet yılı dolamayacagi için ömür boyu kpss ile ayni unvana yerlesemezsin diyolar
ZMprof, 2 yıl önce

Atama için gerekli evrakları teslim ettiyseniz atanmış sayılırsınız ve 1 yıl hiç bir kuruma geçemezsiniz.

Zamberlan34
Aday Memur
26 Şubat 2022 22:12

CİMER üzerinden Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğüne
Yenimemurrr, 2 yıl önce
Tesekur ederim hocam millet kafami karıştırdı iste bu konuda resmi olarak nereye sorabiliriz acaba

reneeee
Şef
27 Şubat 2022 07:44

ÖSYM tarafından yapılan işlem yerleştirmedir. Daha sonra evrak teslim edersiniz ve yönetim kurulu tarafından atamanız yapılır. Atamanız yapıldıktan sonra 3 yıl yasağınız başlar. Başka bir kuruma atanamazsınız.

Yenimemurrr
Aday Memur
27 Şubat 2022 08:10

Hocam bu 3 yıl hizmet yılı değil dimi biz orda göreve baslamasak bile bu 3 yılı bitirebilirmiyiz
reneeee, 2 yıl önce

ÖSYM tarafından yapılan işlem yerleştirmedir. Daha sonra evrak teslim edersiniz ve yönetim kurulu tarafından atamanız yapılır. Atamanız yapıldıktan sonra 3 yıl yasağınız başlar. Başka bir kuruma atanamazsınız.

reneeee
Şef
27 Şubat 2022 09:44

Karara baktım şimdi, 3 hizmet yılı ibaresi yer alıyor.

Yenimemurrr, 2 yıl önce
Hocam bu 3 yıl hizmet yılı değil dimi biz orda göreve baslamasak bile bu 3 yılı bitirebilirmiyiz
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi