İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : Lanet

**sude**
Başbakan Müsteşarı
23 Ocak 2024 16:46

Cahit Zarifoğlu - Yaşamak.

sahip35
Müsteşar
25 Ocak 2024 00:49

bir idam mahkumunun son günü

polat safi mitin tarihi

Zerengökçe
Aday Memur
26 Ocak 2024 01:02

Şükrü erbaş-insanin acısını insan alır.

gül-feşan
Müsteşar
26 Ocak 2024 19:49

Gülseren Budayıcıoğlu-Günahın Üç Rengi

Funda çelebi
Aday Memur
30 Ocak 2024 22:02

Fairytale- Stephen King

Renjiro
Şube Müdürü
26 Şubat 2024 12:24

fareler ve insanlar-John Steinbeck

turkca
Müsteşar Yardımcısı
26 Şubat 2024 17:35

net.ten uzaklaşmak için akşamları elime alır,hem kısa hikayecikler okurum hem de konuların fazlaca derinine inmeden zamanım geçer düşüncesiyle m.mungan'ın, çok değerli yazarların hikayelerinden derlediği iki kitabını almıştım.hikaye severler için önerilir.

--Edebiyat Seferleri İçin Vapur Tarifeleri

--Tren Geçti

BayramlıkKolanya
Aday Memur
28 Şubat 2024 18:10

Tavsiye üzerine Dostoyevski- Yeraltından Notlar kitabına başladım ve baya beğendim. Zaten uzun süredir kitap okumadığım için okumak istediklerim baya birikmişti. Allahtan Bankkart'ın kampanyalarından yararlanabiliyorum da bol bol kitap alışverişi yaptım. Harcarken kazandım resmen :)

Anemoiaa
Aday Memur
30 Mart 2024 13:55

Emily Bronte'nin ''Uğultulu Tepeler'' kitabı geçti elime.. Standart olarak ilk başlarda sıkıcı gelse de sonrasında kendinizi kaptırıyorsunuz.. öyle ki 3-4 günde bitirdim.. Yoruma gelince; Kitabı tavsiye eder miyim..? Aşk kitabı ama tutkulu bir aşktan bahsedemeyiz.. Sanırım tavsiye etmem ama akıcıydı da:)

maydaa
Aday Memur
30 Mart 2024 22:42

Friends, Aşıklar ve Büyük Berbat Şey, Matthew Perry'nin otobiyografik kitabı.

Kör ölür badem gözlü olur, kel ölür sırma saçlı olur misali.

Matty' in beklenmedik ölümünden sonra merak uyandıran hayatı tam bir trajedi maalesef.

Renkli hayatların ardındaki gerçeklerin ve ailesizliğin, refakatsiz çocuğun dilinden yaşadıklarını okumak üzücü.

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi