Editörler : E.Kayı Han

vedatibisevi
Aday Memur
04 Nisan 2022 16:17

Hocam okullarin tatil olmasi ile nasil bir alakasi var.evli olanlarin cocuklari icin dusunulmusse iyidir.ama ben bizim teşkilatın böyle bir şey düşüneceğini tahmin etmiyorum.

Esecezz, 2 yıl önce

Arkadaşlar bugüne kadar yazmadım fakat bu yazılanları görünce çok üzüldüm ve net bir şekilde öğrenmeden yazmak istemedim dediğim gibi bu hafta okulların tatil olmasıyla birlikte ilişki kesme yazıları kurumlara gönderilecek en geç 15 nisana kadar başlanacak hakkımızda hayırlısı olsun ilk etapta geçici olarak çalıştırılacağını kadrolu arkadaşlarımızın daha sonra gönderileceği sözleşmeli personellerin ilk etapta toplu bir şekilde geçici olarak gönderileceğini düşünüyorum tayini çıkan arkadaşlarımızın haklarında hayırlı olmasını dilerim

Türkülerimiz
Yasaklı
04 Nisan 2022 17:05

ilk açıklandığı zamanda 2 haftaya gideriz deniliyordu.. Yine söylüyorum en erken bu yılın sonuna kadar çağırmazlar.. mevcut cezaevlerinde personel eksikliğinden dolayı atamalar durduruldu bir kere.. yeni alınan memurlar göreve başlamadan çağırmayacaklar.. onun da ilanı yeni yayınlandı zaten.. boşuna 1-2 hafta diye beklemeyin..

ki çoğu cezaevi daha tamamlanmadı bile..

yldrr, 2 yıl önce
İnşallah doğru bir duyum almışsınızdir.

yldrr
Aday Memur
04 Nisan 2022 19:50

Peki siz neye dayanarak yil sonu diyorsunuz bir bildiniz var mi art niyetli sormuyorum yanlış anlamayın
Türkülerimiz, 2 yıl önce

ilk açıklandığı zamanda 2 haftaya gideriz deniliyordu.. Yine söylüyorum en erken bu yılın sonuna kadar çağırmazlar.. mevcut cezaevlerinde personel eksikliğinden dolayı atamalar durduruldu bir kere.. yeni alınan memurlar göreve başlamadan çağırmayacaklar.. onun da ilanı yeni yayınlandı zaten.. boşuna 1-2 hafta diye beklemeyin..

ki çoğu cezaevi daha tamamlanmadı bile..

Türkülerimiz
Yasaklı
04 Nisan 2022 20:27

mevcut cezaevlerindeki personel sıkıntısından dolayı yeni alımlara kadar atamların durduğuna dair yazıyı görmüştüm.. buna dayanarak söylüyorum.. Bir de herkesi aynı anda çağıracaklarını duydum bende.. bu da en sonuna kadar bekleneceğinin işareti.. mesela çarşamba cezaevinin 1 ay önce resimlerini görmüştüm daha inşaattı.. korkutmak gibi olmasın ama 2023'e sarksa kim ne diyecek!! kimse..

yldrr, 2 yıl önce
Peki siz neye dayanarak yil sonu diyorsunuz bir bildiniz var mi art niyetli sormuyorum yanlış anlamayın

yldrr
Aday Memur
04 Nisan 2022 21:06

Tabi ki kimse bir sey diyemez umarim sarkmaz ne diyelim
Türkülerimiz, 2 yıl önce

mevcut cezaevlerindeki personel sıkıntısından dolayı yeni alımlara kadar atamların durduğuna dair yazıyı görmüştüm.. buna dayanarak söylüyorum.. Bir de herkesi aynı anda çağıracaklarını duydum bende.. bu da en sonuna kadar bekleneceğinin işareti.. mesela çarşamba cezaevinin 1 ay önce resimlerini görmüştüm daha inşaattı.. korkutmak gibi olmasın ama 2023'e sarksa kim ne diyecek!! kimse..

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2022 08:33

Benim duyumum da arayan arkadaşlarımız var 1 yıl dan erken açılmayacak cik ler varmış enaz bir yıl beklersiniz demişler arkadaşlara en az

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2022 08:34

15 nisan işi de hikayelerden seçmeler

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2022 08:36

Ayrılışlar toplu olacağından bütün ciklerin bitmesini bekleyeceğiz öyle dediler 15 nisan felan bunlar yalan

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2022 08:38

Bundan öncekilerde yeni açılacak ceza infaz kurumlarına tayini çıkanlar en az 1 sene beklemişler yüzde 90 sını bu şekilde olmuş

yldrr
Aday Memur
05 Nisan 2022 10:21

Bir insan durduk yerde niye yalan söyler orasida ayri bir komik gercekten
sungurlar, 2 yıl önce

15 nisan işi de hikayelerden seçmeler

sungurlar
Şube Müdürü
05 Nisan 2022 11:35

Umut simsarlığı yapıyorlar çökertme, karartmapsikolojisi

yldrr
Aday Memur
05 Nisan 2022 18:26

Bunu bilerek yapanada allah akil fikir versin
sungurlar, 2 yıl önce

Umut simsarlığı yapıyorlar çökertme, karartmapsikolojisi

Bayoglu61
Aday Memur
07 Nisan 2022 00:07

9 Nisanda boy-kilo mülakatı var. Yeni alınan personeller de olur yazısını mı bekleyecek :)

semihurgan
Aday Memur
08 Nisan 2022 14:34

geçen seneki tercihler sonuçlandıktan sonra 1 veya 2 ay içinde göreve başlattılar nereden çıkartıyorsunuz 1 sene sürdüğünü. sizin 1 sene sürdü dediğiniz yeni personel alımı.

vedatibisevi
Aday Memur
08 Nisan 2022 15:05

Sizin bir duyumunuz var mı peki

semihurgan, 2 yıl önce

geçen seneki tercihler sonuçlandıktan sonra 1 veya 2 ay içinde göreve başlattılar nereden çıkartıyorsunuz 1 sene sürdüğünü. sizin 1 sene sürdü dediğiniz yeni personel alımı.

horageçti
Şef
09 Nisan 2022 01:30

Doğru tespit bir yıl bekleme hiç bir zaman olmadı zaten
semihurgan, 2 yıl önce

sungurlar
Şube Müdürü
09 Nisan 2022 07:28

2015 in sonunda yeni açılacak ceza infaz kurumlarına ilana çıkıldı çağrılması 2017 in Mart ayıydı o İlan da bende vardım oradan biliyorum yazının gelmesi en az bir yıl

sungurlar
Şube Müdürü
09 Nisan 2022 07:31

Siyasi baskı yaptırıp sağ solu aratırsa bu kadar insan onu bilemem Özakman işin rengi değişir normal tayini 3,5 ayda açıklayan bir bakanlıktan bassediyorum

sungurlar
Şube Müdürü
09 Nisan 2022 07:34

Yarısı bile bitmemiş ceza infaz kurumları var mış yazı hepsi bittiğinde gönderilecekmiş hesap ortada aslında

yldrr
Aday Memur
09 Nisan 2022 12:13

Bitmeyen cezaevine alim yapmakta neyin kafasi anlamiyorum rezil ettiler belirsizliğin içinde.
sungurlar, 2 yıl önce

Yarısı bile bitmemiş ceza infaz kurumları var mış yazı hepsi bittiğinde gönderilecekmiş hesap ortada aslında

Toplam 207 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi