Editörler : Kubil ay
19 Mart 2022 23:33   

Pomem psikiyatri geçmişi acil !

Arkadaşlar 4 yıl önce 3-4 defa psikiyatriye aile zoru ile gittim. (E nabızda Aile ile görüşme ve degerlendirme) yaziyor. Anksiyete tanisi ve panik bozukluk yaziyor.Paxera vermisti doktor. simdi okulu kazansam orda kesin elenirmiyim lutfen bu durumda olan arkadaslar veya saglik raporunu alabilmis arkadaslar yardim etsin. Cunku bu durum canımı çok sıkıyor.(Şuan mevcut tanilari hicbir sekilde tasimiyorum)

19 Mart 2022 23:39

Cihat sayılgan
Kapalı

Kardeşim son iki yıla ve ilaç geçmişine bakıyorlar diye biliyorum iki yıl evveliyse sorun olmaz herhalde

19 Mart 2022 23:49

vatansver23
Aday Memur

Umarım öyle olur hocam tesekkur ederim yanitiniz icin.

20 Mart 2022 18:47

vatansver23
Aday Memur

Konu güncel.!

20 Mart 2022 20:28

harekatt0101
Şef
Sorun olur 2 yıl maddesi diye bir şey eskidendi büyük ihtimal doktor sıkıntı çıkaracak onu daha iyi bilen birilerine git sor olmadı akademiyi ara sor yani konulan tanılar polislige engel olan tanılar dostum. Çıkmaz desem çıkar çünkü üzerinden pek geçmemiş ben sözlü mülakata girdigimde psikolok bana s gibi bakıyordu gözlerini kırpmadan o konularda törerans göstereceklerini sanmıyorum
20 Mart 2022 21:27

vatansver23
Aday Memur

Harekatt hayir mevcut yonetmenlikte hala son yil tedavisiz ve semtompsuz ise saglam kabul edilir. yaziyor. Zaten abimde polis o konuda bir sorun yok. Sadece merak ettigim icin sordum baskalari acaba ne yasamis diye

21 Mart 2022 16:24

wolfmfe
Aday Memur

Sorun olmaz rahat ol

15 Mayıs 2022 15:15

Mehmet kia
Aday Memur

Umarım öyle olur hocam tesekkur ederim yanitiniz icin.

vatansver23, 5 ay önce - Alıntıya git

yanında epikriz raporu götürmez isen gene hastahaneye sevkini isteyebilirler dikkat et kardeşimç

16 Mayıs 2022 00:01

Hes kodu
Aday Memur

Yönetmelikte net şekilde ifade etmişler, 2 yıl içerisinde tanı ve ilaç geçmişi elenme sebebi. 2 Yıldan önce olduysa doktor bunu görür ve o hastalığın devam edip etmediğini kontrol eder, eğer ki sıkıntı görmezse geçirir seni korkmana gerke yok.

16 Mayıs 2022 23:14

vatansver23
Aday Memur

Mehmet kia Epikriz raporu son 2 yil girisi olanlardan isteniyor yonetmenlikte oyle yaziyor. benden isteyeceklerini sanmiyorum 5 yil oldu bakio gorelim artik hayirlisi olsun :)

19 Mayıs 2022 11:35

iremmm9
Aday Memur
27.dönemim yönetmelik değişmedi senin tanın b dilimine girer ama b dilimi son 2 yıl girişi yoksa sağlam kabul edilir diyor. senin de 2 yılı geçtiği için ne epikrize gerek var ne de telaşa. hiçbir sorun olmuyor.
05 Haziran 2022 20:27

nurdlk
Aday Memur

arkadaşlar benim son psikiyatriye gidişimin üstünden 24 değil 21 ay geçmiş olacak. tanı kısmında psikiyatrik muayane tanısı yazıyor. heyet 2-3 sonra süresi doluyor demeden direkt eler mi yoksa iş psikiyatri doktorunda mı bitiyor?

06 Haziran 2022 17:36

sytor
Aday Memur

arkadaşlar benim son psikiyatriye gidişimin üstünden 24 değil 21 ay geçmiş olacak. tanı kısmında psikiyatrik muayane tanısı yazıyor. heyet 2-3 sonra süresi doluyor demeden direkt eler mi yoksa iş psikiyatri doktorunda mı bitiyor?

nurdlk, 2 ay önce - Alıntıya git
ayni durumdayim bende. eğer lise meuznu olarak başvurursam şu an senin durumunu yaşayacagim fakat pomemden basvurursam 2 sene dolmuş olucak. bildiğim kadarıyla heyet doktoru olur verebilir onun insiyatifine ve senin iyileşme durumuna göre ancak okula basladiginda sağlık daire yöentmeliğe göre doktorun kararını yok sayıp 2 yıl dolmamış diyerekten ilişiğini kesebilir
14 Haziran 2022 12:39

vatansver23
Aday Memur

Konu güncel.!

22 Haziran 2022 20:57

vatansver23
Aday Memur

Arkadaslar elenenler varmış 27. donemden Varkı kesin net bilgisi olan?

23 Haziran 2022 22:09

losttparadise
Aday Memur

elenenlerin neden elendiğini bilmek lazım b c d dilimlerinde farklı hastalık tanımlamaları var.

23 Haziran 2022 22:12

sytor
Aday Memur

elenenlerin neden elendiğini bilmek lazım b c d dilimlerinde farklı hastalık tanımlamaları var.

losttparadise, 2 ay önce - Alıntıya git
anksiyete b dilimindeyse son birkaç ayı kaldıysa 2 sene dolmasına yine de elenir mi? davayla geri döbmeye hak kazanabilri mi
24 Haziran 2022 11:23

vatansver23
Aday Memur

sytor hastaneden saglam alirsan zaten okulda 2 yılı geçmiş olur sağlık dairede sorun yapmaz zannımca

24 Haziran 2022 12:31

losttparadise
Aday Memur
anksiyete b dilimindeyse son birkaç ayı kaldıysa 2 sene dolmasına yine de elenir mi? davayla geri döbmeye hak kazanabilri mi
sytor, 2 ay önce - Alıntıya git

anksiyete b diliminde son iki yıl semptom ve tedavisizse sağlam kabul edilir. C ve D diliminde süre ayrımı yok. bahsettiğin şey bence tamamen doktor inisiyatifinde

24 Haziran 2022 13:26

sytor
Aday Memur

anksiyete b diliminde son iki yıl semptom ve tedavisizse sağlam kabul edilir. C ve D diliminde süre ayrımı yok. bahsettiğin şey bence tamamen doktor inisiyatifinde

losttparadise, 2 ay önce - Alıntıya git
semptom ve tedaviden kasıt 2 sene içine düşe muayene bilgisinde ön tanı var sadece ilaç reçetesi ya da semptomlar şu şeilde falan diye bişey yok hastaneden epikrizini bile cikartamadim öyle söyliyim epikriz kaydi yok bu muayenenizin dediler. o zmaan bi sorun olmaz gibi duruyor ben pmyo'ya başvurayım yine de
06 Temmuz 2022 16:27

vatansver23
Aday Memur

konu aktif 27. donemden bilgisi olanlar varmı net şekilde

Toplam 20 mesaj