Editörler : Lanet
21 Mart 2022 12:51

Devlet Personel Başkanlığı yerine hangi kurum ?

Arkadaşlar yeni memurum, eskiden sormak istenilen şetyer anladığım kadarıyla dilekçe ile DPB'na (Devlet Personel Başkanlığı) sorulabiliyormuş malum 2019 yılında kurum kapandı. Şimdi özlük haklarımızla ilgili sormak istediklerimiz olunca nereye başvurabiliyoruz ?

hsnd
Başbakan Müsteşarı
21 Mart 2022 13:14

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı.

marmarauni_24
Aday Memur
21 Mart 2022 13:39

Özlük hakları ile ilgili sorularımızı kurum bireysel olarak dilekçe ile mi sorabiliyoruz.

hsnd, 2 yıl önce

hsnd
Başbakan Müsteşarı
22 Mart 2022 09:02

Tabi ki dilekçe.

marmarauni_24, 2 yıl önce

Özlük hakları ile ilgili sorularımızı kurum bireysel olarak dilekçe ile mi sorabiliyoruz.

kutsiyet
Aday Memur
04 Ekim 2023 15:54

ben çalışma ve sosyali aradım aile ve sosyali aradım ikiside bizle alakası yok dedi kurum galiba cumhurbaşkanlığına bağlanmış ama onlarda cevap vermiyor . nereden hakkımızı öğrenebilirim

hsnd, 2 yıl önce

Tayfun2048
Aday Memur
04 Ekim 2023 16:22

cumhurbaşkanlığı prensipler genel müdürlüğü'' diye bir müdürlük var. ne iş yapar, tam görev tanımı nedir bilinmiyor .. ne kendisine ait web sitesi var ne de muhatap alınacak bir kişi.

kutsiyet
Aday Memur
04 Ekim 2023 16:46

aramıştım onlarda aklındaki soruları kendi kurumuna onlarda ankaradaki bakanlığın personel birimine sorsun oradan cevap al dediler. ben her soru için bu şekilde uğraşılmazki. farklı bir şey olması lazım cumhurbaşkanlığına bağlanıp internet sitesi kurulmalı ve her şey oradan ulaşılmalı bence ama kaç yıldır atak yok .

Tayfun2048, 7 ay önce

cumhurbaşkanlığı prensipler genel müdürlüğü'' diye bir müdürlük var. ne iş yapar, tam görev tanımı nedir bilinmiyor .. ne kendisine ait web sitesi var ne de muhatap alınacak bir kişi.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi