İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : crops35
02 Nisan 2022 00:03

Devlet hava meydanları memur

Merhaba arkadaşlar farklı bir resmi kurumda çalışıyorum bazı sebeplerden kurumlar arası geçiş yapmayı düşünüyorum soracak bir kaç sorum var DHMİ de çalışan memur arkadaşlar dönüş yaparlarsa çok memnun olurum selametle kalın.

elektronik49
Kapalı
02 Nisan 2022 00:20

Gir kpss sınavına 95 ustunü al dhmı ye geçersin .

elektronik49
Kapalı
02 Nisan 2022 00:21

Farkli sebep derken ekonomik demiyor da .Zaten çalışıyorsun milletin hakkini yemekten bikmadiniz

02 Nisan 2022 00:33

Ekonomik sebep değil arkadaşım şuan çalıştığım kurumun maaşında iyi

Kpsbirincisi
Genel Müdür
02 Nisan 2022 00:58

Nasıl oluyosa baska bir kuruma geçmek isteyenlerin hepsi dhmi ye geçmek istiyor, aynen ekonomik değil.:)

elektronik49
Kapalı
02 Nisan 2022 01:54

Kesinlikle başka kurumdan geçmenin onu kapatılmalı.biz boşuna mı uykusuz kalıp ders çalışıyoruz.okul okuyoruz.8 yıllık mesleki eğitim aldım ben.sen de çanın sıkıldı mi hadi bi dhmi ye geceyim.nasilsa maas iyi .cok zekisiniz

eeci10
Aday Memur
02 Nisan 2022 03:22

haklısınız

elektronik49, 2 yıl önce

Kesinlikle başka kurumdan geçmenin onu kapatılmalı.biz boşuna mı uykusuz kalıp ders çalışıyoruz.okul okuyoruz.8 yıllık mesleki eğitim aldım ben.sen de çanın sıkıldı mi hadi bi dhmi ye geceyim.nasilsa maas iyi .cok zekisiniz

02 Nisan 2022 06:03

Kolluk kuvvetinde çalışıyorum gelirim gayet iyi eğitim bölümünden mezunum bazı ailevi sebeplerden kurumlar arası geçiş düşünüyorum geçiş için bizde kurumumuza benzer geliri olan yükselme olanakları olan kurum seçmek geçebilmek için avantaj olarak görülüyor önyargılı olmamak lazım

Ali.01
Aday Memur
02 Nisan 2022 08:48

90 üstü puan alarak tabiki de geçebilirsiniz kurum herkese açık ama görüyorum ki sizin amacınız farklı.
ÇTL-Cİ-BURAK, 2 yıl önce

Kolluk kuvvetinde çalışıyorum gelirim gayet iyi eğitim bölümünden mezunum bazı ailevi sebeplerden kurumlar arası geçiş düşünüyorum geçiş için bizde kurumumuza benzer geliri olan yükselme olanakları olan kurum seçmek geçebilmek için avantaj olarak görülüyor önyargılı olmamak lazım

Ferit13
Yasaklı
02 Nisan 2022 10:33

Hocam bunlar torpilli tayfa. Tek bildikleri kul hakkı yemek.

Ali.01, 2 yıl önce
90 üstü puan alarak tabiki de geçebilirsiniz kurum herkese açık ama görüyorum ki sizin amacınız farklı.

max gradel
Şef
02 Nisan 2022 10:46

en sevmediğim başlık türü kpssden 95 puan al gir kuruma

Mavi.Ufuklar
Memur
02 Nisan 2022 13:14

bakınız: "kapısından girilemeyen eve bacasından girmek... "

draf
Genel Müdür
02 Nisan 2022 13:18

Kurumdan once torpilini araştır. Bu işi yapabilecek 10 kişi falan vardır. Bu 10 kişiyi kac mv. Kac belediye başkanı aramıştır. Torpille gecebileni ben artık kınamam çünkü büyük iş başarmıştır. Bu işi başaran cidden başka birşey istese mesela küçük bir kuruma genel müdür yapın dese daha kolay olabilir :)

Enes2312
Aday Memur
26 Nisan 2022 19:20

DHMİ geçmeyi fazla gözünüzde büyütüyorsunuz. Bende şuan halihazırda cumhurbaşkanlığı personeliyim. Ve iş yoğunluğundan dolayı DHMİ ye geçeceğim. Öyle fazla maaş için geçmiyorum zaten şuan ki kurumda daha fazla alıyorum ama herşey para değil.
draf, 2 yıl önce

Kurumdan once torpilini araştır. Bu işi yapabilecek 10 kişi falan vardır. Bu 10 kişiyi kac mv. Kac belediye başkanı aramıştır. Torpille gecebileni ben artık kınamam çünkü büyük iş başarmıştır. Bu işi başaran cidden başka birşey istese mesela küçük bir kuruma genel müdür yapın dese daha kolay olabilir :)

max gradel
Şef
26 Nisan 2022 20:23

her şey para değilse bakanlığa geç niye dhmiye geçiyorsun madem?

Enes2312, 2 yıl önce
DHMİ geçmeyi fazla gözünüzde büyütüyorsunuz. Bende şuan halihazırda cumhurbaşkanlığı personeliyim. Ve iş yoğunluğundan dolayı DHMİ ye geçeceğim. Öyle fazla maaş için geçmiyorum zaten şuan ki kurumda daha fazla alıyorum ama herşey para değil.

Enes2312
Aday Memur
26 Nisan 2022 20:28

Nişanlımın yanına gidiyorum o da DHMİ de gittiğim yerde çalışıyor. Dediğim gibi şuan Türkiye'nin en iyi ve maddi açıdan da iyi olan Cumhurbaşkanlığı da çalışıyorum, forumu gezerken yorumları gördüm bende yazayım dedim, anladığım kadarıyla herkez bu kurumu para için tercih ediyor, bende şöyle diyorum torpili olan geçsin kimsenin de zoruna gitmesin. Not: benim torpilim yok, tek torpilim cumhurbaşkanlığı forsu
max gradel, 2 yıl önce

her şey para değilse bakanlığa geç niye dhmiye geçiyorsun madem?

Who.are.you
Şube Müdürü
26 Nisan 2022 21:06

95 al diyenlerin hayatında 80 görmemiş olduğuna eminim, kendi torpil bulsa bi dakka düşünmez ama gelir burda millete kul hakkı falan ahkam keser. Başka kurumlardan 3 5 kişi dhmi geçti diye kimsenin hakkı yemiş olmaz merak etmeyin, dhmi her zaman yeni personel alacak o zaman da kendiniz 95 alır girersiniz

driverart
Memur
26 Nisan 2022 23:07

Zamaninda 85 puanla TCDD ye girdin. Herkesin hayali DHMI geçiş yapmak, lakin iş öyle değil, oradaki memurlar 95 puanla kuruma girdi, orada mutlu olamazsın, kendini ezik hissedersin. Hepsi kültürlü, zeki insanlar. Bence bosver DHMİ, Baska kurum bul

max gradel
Şef
27 Nisan 2022 00:18

96 puanla girdim kuruma burada yazan biri olarak kendim yasadığım süreçleri bildiğim içinde 95 üstü emek vermiş insanların emeklerinin karşılıklarını istememden doğal ne olabilir liyakat önemli bir şey herkes için

Who.are.you, 2 yıl önce

95 al diyenlerin hayatında 80 görmemiş olduğuna eminim, kendi torpil bulsa bi dakka düşünmez ama gelir burda millete kul hakkı falan ahkam keser. Başka kurumlardan 3 5 kişi dhmi geçti diye kimsenin hakkı yemiş olmaz merak etmeyin, dhmi her zaman yeni personel alacak o zaman da kendiniz 95 alır girersiniz

Enes2312
Aday Memur
27 Nisan 2022 06:33

Ezik mi hissedersin? Hey Allahım kafaya bak ya. Sen ezik hissetmeye devam et. Kuruma geçenleri kiskanmayin, gecebiliyorsan sende geç, gölge etme. Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş, sizin de olmuş bu hesap
driverart, 2 yıl önce
Zamaninda 85 puanla TCDD ye girdin. Herkesin hayali DHMI geçiş yapmak, lakin iş öyle değil, oradaki memurlar 95 puanla kuruma girdi, orada mutlu olamazsın, kendini ezik hissedersin. Hepsi kültürlü, zeki insanlar. Bence bosver DHMİ, Baska kurum bul

alikuşcu
Aday Memur
27 Nisan 2022 08:56

torpille gelen olursa her gün yüzüne vururum.

Enes2312, 2 yıl önce
Ezik mi hissedersin? Hey Allahım kafaya bak ya. Sen ezik hissetmeye devam et. Kuruma geçenleri kiskanmayin, gecebiliyorsan sende geç, gölge etme. Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş, sizin de olmuş bu hesap
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi