Editörler : crops35

Sosyal çalışma
Aday Memur
17 Mayıs 2022 16:33

Ben tayin talebinde bulunmadım nereye atandıysam orayı aradım. Çünkü atandığım yerde başlayacağım.

Suleymane
Aday Memur
17 Mayıs 2022 18:02

Ben tayin talebinde buluduğum ili aradım

Topal.sprinter
Aday Memur
18 Mayıs 2022 08:35

Teşekkür ederim.

Suleymane, 2 yıl önce

Ben tayin talebinde buluduğum ili aradım

adbaaa
Aday Memur
19 Mayıs 2022 16:48

Bilgi alan var mı ?
19 Mayıs 2022 18:37

Malesef bekliyoruz
adbaaa, 2 yıl önce
Bilgi alan var mı ?

Sosyal çalışma
Aday Memur
19 Mayıs 2022 23:08

Arkadaşlar yarın telefonlara yüklenelimde şu atama işlerini hızlandıralım. Bu iş bayağı uzadı. Artık görevimize başlayalım. Bir çok kurumda başladılar ve maaşlarını bile aldılar.

adbaaa
Aday Memur
20 Mayıs 2022 13:52

Bugün aradım sistemleri yok şuan başka il deki AsHB yi de aradım onlarında sistemi yokmuş yavaş yavaş sisteme düşmeye başladılar dediler
Sosyal çalışma, 2 yıl önce

Arkadaşlar yarın telefonlara yüklenelimde şu atama işlerini hızlandıralım. Bu iş bayağı uzadı. Artık görevimize başlayalım. Bir çok kurumda başladılar ve maaşlarını bile aldılar.

Sosyal çalışma
Aday Memur
20 Mayıs 2022 14:28

Arıyorum kimse cevap vermiyor. Santraldeki adamda arşiv araştırması devam ettiğini söyledi.

adbaaa
Aday Memur
20 Mayıs 2022 14:52

Hocam atandığınız ildeki kurumu ararsanız daha iyi güvenlik araştırması biteli baya oldu En son BAKAN HANIMIN imzası Kalmıştı

Arıyorum kimse cevap vermiyor. Santraldeki adamda arşiv araştırması devam ettiğini söyledi.

Sosyal çalışma
Aday Memur
20 Mayıs 2022 15:19

Daha yeni ulaştım bakanlığa süreç devam ediyor dediler. Olumsuz bir durum olursa biz sizi ararız dediler. Önümüzdeki haftadan itibaren yazılarınızı yazmaya başlayacağız dediler.

adbaaa
Aday Memur
23 Mayıs 2022 09:56

Hocam hangi numaradan ulaşabildiniz acaba ?

Daha yeni ulaştım bakanlığa süreç devam ediyor dediler. Olumsuz bir durum olursa biz sizi ararız dediler. Önümüzdeki haftadan itibaren yazılarınızı yazmaya başlayacağız dediler.

sahinbaba
Genel Müdür
23 Mayıs 2022 10:07

geçen hafta kuruma yazım geldi. ancak kurumum muvafakat vermeyecek.

mylife27
Aday Memur
23 Mayıs 2022 10:37

Hocam, neden muvafakat vermedi?Kurmunuzda memur iken sınıfınız farklı olduğunda izin vermesi lazım

mylife27
Aday Memur
23 Mayıs 2022 10:40

Mahkemeye başvurup hakkınızı arayın.

sahinbaba
Genel Müdür
23 Mayıs 2022 10:54

şu an Şef kadrosundayım. Teknik bir kadroya geçsem de haliyle şeflik yönetici hizmetlerine dahil olduğu için teknik kadrolarla alt üst ilişkisi bulunmuyor dedi kurumdaki bu konuda yetkin bir arkadaşım. açılan tüm davalarda üst kadro olup olmadığı için şeflik, teknik kadroların altında değilmiş.

vhki vs olsaymışım o zaman net kazanırmışım. zaten kurum direkt verirmiş. ancak bunları bildikleri için kurum muvafakat vermeyecek bana.

yine de yargıya giderim. zira 700 800 tl maaş farkı var. ne de olsa teknik kadro.

mylife27, 2 yıl önce

Hocam, neden muvafakat vermedi?Kurmunuzda memur iken sınıfınız farklı olduğunda izin vermesi lazım

seda iibf
Aday Memur
23 Mayıs 2022 11:11

Arkadaslae merhaba ben sinava yeni girdim. Tercihlerimi bilincli yapmak istedigim icin size bir kas sorum olacak ?

1. Ashb herhangi bir ile atanadigimi takdirde yasadigim ile tayin dilekcesiyle gelme hakkim varmi ?

2. Ashb da vhki kadrosu varmi ? Varsa bu kadroya atanmada meb onayli bilgisyar sertifikasi sartmi? Unide 2 donem bilgisyar dersi aldim ancak bazi kurumlarin meb onayli sertifika istedigini duydum.

Cevaplarinz icin simdiden tesekkurler

mylife27
Aday Memur
23 Mayıs 2022 11:25

Anladım Hocam, mutlaka bir yolu vardır.İyi bir araştırma yapın .İnşallah gecersiniz.

Sosyal çalışma
Aday Memur
23 Mayıs 2022 12:57

Ben vhki yim bende muvafakat yazısı bekliyorum bakalım ne olacak. Sosyal çalışmacı olarak atandım

Topal.sprinter
Aday Memur
23 Mayıs 2022 13:21

Umarım herşey gönlünüzce olur. Muvafakatnamenizi yeni atandığınız müdürlük mü istedi yoksa ASHB mı istedi?

sahinbaba, 2 yıl önce

geçen hafta kuruma yazım geldi. ancak kurumum muvafakat vermeyecek.

sahinbaba
Genel Müdür
23 Mayıs 2022 13:54

sizin için kolay. benim için biraz sıkıntı. şef olduğum için.

Ben vhki yim bende muvafakat yazısı bekliyorum bakalım ne olacak. Sosyal çalışmacı olarak atandım

Toplam 199 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi