Editörler : E.Kayı Han
29 Nisan 2022 20:06

Maalesef bende de herhangi bir gelişme yok.

atanamayanlar.21, 2 yıl önce

Beyler ne oldu durumunuz var mı bir gelişme?

29 Nisan 2022 20:07

Hocam hayırlı olsun yeni görevinizde başarılar dilerim.

yasin1101, 2 yıl önce

Dün itibariyle arandım bugün sözleşme imzaladım yarın inşallah göreve başlıyorum.İnşallah bekleyenlerinde en kısa zamanda açıklanır

levent1185
Aday Memur
30 Nisan 2022 00:55

Hocam soruşturma ne kadar sürdü? Sadece arşiv araştırması mı yapıldı?
yasin1101, 2 yıl önce

Dün itibariyle arandım bugün sözleşme imzaladım yarın inşallah göreve başlıyorum.İnşallah bekleyenlerinde en kısa zamanda açıklanır

yasin1101
Aday Memur
01 Mayıs 2022 01:32

Teşekkür ederim.İnşallah en kısa zamanda sizinki de olumlu sonuçlanır

Ömer Faruk Zengi, 2 yıl önce

Hocam hayırlı olsun yeni görevinizde başarılar dilerim.

yasin1101
Aday Memur
01 Mayıs 2022 01:33

22 şubat evrak teslimi 27 Nisan'da arandım

levent1185, 2 yıl önce
Hocam soruşturma ne kadar sürdü? Sadece arşiv araştırması mı yapıldı?

Heredot64
Aday Memur
07 Mayıs 2022 17:06

hocam özel değilse hangi üniversite acaba

bende üniversite atama sürecindeyim evrakım gelmiş ne zamana çağırırlar acaba ?

bu arada bu sureç gerçekten yıpratıcı ve kimsenin umrunda değiliz en çokta bu koyuyor

yasin1101, 2 yıl önce

donurh
Daire Başkanı
07 Mayıs 2022 17:59

"evrak teslimi" derken, ilk başvuru evraklarından mı bahsediyorsunuz? Ben 7 hafta önce sadece telefonla arandım ve kazandığım söylendi ama hiç bir evrak istenmedi, arşiv araştırmasının sonucunu bekleyeceklerini söylediler, bekliyorum.

yasin1101, 2 yıl önce

donurh
Daire Başkanı
10 Mayıs 2022 02:10

Bu arada aklıma bir şey takıldı. Akademik pers. bölümüne başlık açtım ama buraya da ekleyim soruyu: Diyelim ki ben arşiv araş sonucunu beklerken hagbyi görüp beni almaktan vazgeçtiler. Mahkemeyle dönme ihtimalime karşı, işi arşiv araş.'na bırakmadan beni arayp "başkasını aldık" deseler ne yapabilirim ki? Sonuçta bana hiç bir yazılı evrak, belge vs. yollanmadı, sadece telefonla söylediler kazandığımı.

atanamayanlar.21
Aday Memur
10 Mayıs 2022 03:25

Hocam sizin hagb neydendi?

donurh, 2 yıl önce

Bu arada aklıma bir şey takıldı. Akademik pers. bölümüne başlık açtım ama buraya da ekleyim soruyu: Diyelim ki ben arşiv araş sonucunu beklerken hagbyi görüp beni almaktan vazgeçtiler. Mahkemeyle dönme ihtimalime karşı, işi arşiv araş.'na bırakmadan beni arayp "başkasını aldık" deseler ne yapabilirim ki? Sonuçta bana hiç bir yazılı evrak, belge vs. yollanmadı, sadece telefonla söylediler kazandığımı.

donurh
Daire Başkanı
10 Mayıs 2022 03:27

gösteri yürüyüşüne katılma

10 Mayıs 2022 23:54

Hocam inşallah olmaz ama olumsuz olursa sadece telefon aranmazsınız tebliğatla bildirim yaparlar.

donurh, 2 yıl önce

donurh
Daire Başkanı
11 Mayıs 2022 00:19

Zaten bitince yapılacak tebligat da, ben kazanmış olduğuma dair yapılmadı diyorum. Yani kazanan kişiyi değiştirirlerse ne hak iddia edebilirim?

11 Mayıs 2022 23:18

Hocam anladığım kadarıyla açıktan atanmışsınız ama yine de bir liste paylaşmış olmaları gerekir. sadece telefonla arayıp atandınız demek biraz hava da kalıyor gibi.

donurh, 2 yıl önce

Zaten bitince yapılacak tebligat da, ben kazanmış olduğuma dair yapılmadı diyorum. Yani kazanan kişiyi değiştirirlerse ne hak iddia edebilirim?

momo92
Aday Memur
12 Mayıs 2022 13:16

Merhabalar,

momo92
Aday Memur
12 Mayıs 2022 13:17

Son evrak teslim tarihim 7 Marttı ve ben 4 martta evraklarımı teslim ettim.

Üniversiteye VHKİ olarak atandım.

Fakat hala göreve çağırmadılar. Soruşturmanın bu kadar sürmesi normal mi? Üniversiteyi aradığımda dosyanız geldiğinde biz sizi çağıracağız diyorlar o kadar.

Aylardır bekliyorum ve artık endişelenmeye başladım. Başlamayacaksam en azından iş arayayım...

momo92, 2 yıl önce

Merhabalar,

18 Mayıs 2022 11:45

Ben de 1 Mart'ta teslim ettim hala bekliyorum

momo92
Aday Memur
18 Mayıs 2022 12:40

İkametiniz hangi il ve kurum ne acaba?

baybarsyuzbasioglu, 2 yıl önce

Ben de 1 Mart'ta teslim ettim hala bekliyorum

18 Mayıs 2022 15:56

Hazine ve maliye bakanlığı Isparta'ya atandım

momo92
Aday Memur
18 Mayıs 2022 17:50

Hayırlı olsun. Soruşturma büyükşehirlerde daha mı uzun sürüyor diye merak etmiştim de

baybarsyuzbasioglu, 2 yıl önce

Hazine ve maliye bakanlığı Isparta'ya atandım

Faint
Aday Memur
29 Mayıs 2022 12:19

Süreç uzun sürebilir ama komisyona sunulsa da dosya, engel bir durum yok gibi Faruk Bey.

Toplam 76 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi