Editörler : ÇOTANAK
29 Nisan 2022 20:06

Ömer Faruk Zengi
Kapalı

Beyler ne oldu durumunuz var mı bir gelişme?

atanamayanlar.21, 4 ay önce - Alıntıya git

Maalesef bende de herhangi bir gelişme yok.

29 Nisan 2022 20:07

Ömer Faruk Zengi
Kapalı

Dün itibariyle arandım bugün sözleşme imzaladım yarın inşallah göreve başlıyorum.İnşallah bekleyenlerinde en kısa zamanda açıklanır

yasin1101, 4 ay önce - Alıntıya git

Hocam hayırlı olsun yeni görevinizde başarılar dilerim.

30 Nisan 2022 00:55

levent1185
Aday Memur

Dün itibariyle arandım bugün sözleşme imzaladım yarın inşallah göreve başlıyorum.İnşallah bekleyenlerinde en kısa zamanda açıklanır

yasin1101, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam soruşturma ne kadar sürdü? Sadece arşiv araştırması mı yapıldı?
01 Mayıs 2022 01:32

yasin1101
Aday Memur

Hocam hayırlı olsun yeni görevinizde başarılar dilerim.

Ömer Faruk Zengi, 4 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim.İnşallah en kısa zamanda sizinki de olumlu sonuçlanır

01 Mayıs 2022 01:33

yasin1101
Aday Memur
Hocam soruşturma ne kadar sürdü? Sadece arşiv araştırması mı yapıldı?
levent1185, 4 ay önce - Alıntıya git

22 şubat evrak teslimi 27 Nisan'da arandım

07 Mayıs 2022 17:06

Heredot64
Aday Memur

yasin1101, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam özel değilse hangi üniversite acaba

bende üniversite atama sürecindeyim evrakım gelmiş ne zamana çağırırlar acaba ?

bu arada bu sureç gerçekten yıpratıcı ve kimsenin umrunda değiliz en çokta bu koyuyor

07 Mayıs 2022 17:59

donurh
Şef

yasin1101, 3 ay önce - Alıntıya git

"evrak teslimi" derken, ilk başvuru evraklarından mı bahsediyorsunuz? Ben 7 hafta önce sadece telefonla arandım ve kazandığım söylendi ama hiç bir evrak istenmedi, arşiv araştırmasının sonucunu bekleyeceklerini söylediler, bekliyorum.

10 Mayıs 2022 02:10

donurh
Şef

Bu arada aklıma bir şey takıldı. Akademik pers. bölümüne başlık açtım ama buraya da ekleyim soruyu: Diyelim ki ben arşiv araş sonucunu beklerken hagbyi görüp beni almaktan vazgeçtiler. Mahkemeyle dönme ihtimalime karşı, işi arşiv araş.'na bırakmadan beni arayp "başkasını aldık" deseler ne yapabilirim ki? Sonuçta bana hiç bir yazılı evrak, belge vs. yollanmadı, sadece telefonla söylediler kazandığımı.

10 Mayıs 2022 03:25

atanamayanlar.21
Aday Memur

Bu arada aklıma bir şey takıldı. Akademik pers. bölümüne başlık açtım ama buraya da ekleyim soruyu: Diyelim ki ben arşiv araş sonucunu beklerken hagbyi görüp beni almaktan vazgeçtiler. Mahkemeyle dönme ihtimalime karşı, işi arşiv araş.'na bırakmadan beni arayp "başkasını aldık" deseler ne yapabilirim ki? Sonuçta bana hiç bir yazılı evrak, belge vs. yollanmadı, sadece telefonla söylediler kazandığımı.

donurh, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam sizin hagb neydendi?

10 Mayıs 2022 03:27

donurh
Şef

gösteri yürüyüşüne katılma

10 Mayıs 2022 23:54

Ömer Faruk Zengi
Kapalı

Hocam inşallah olmaz ama olumsuz olursa sadece telefon aranmazsınız tebliğatla bildirim yaparlar.

11 Mayıs 2022 00:19

donurh
Şef

Zaten bitince yapılacak tebligat da, ben kazanmış olduğuma dair yapılmadı diyorum. Yani kazanan kişiyi değiştirirlerse ne hak iddia edebilirim?

11 Mayıs 2022 23:18

Ömer Faruk Zengi
Kapalı

Zaten bitince yapılacak tebligat da, ben kazanmış olduğuma dair yapılmadı diyorum. Yani kazanan kişiyi değiştirirlerse ne hak iddia edebilirim?

Hocam anladığım kadarıyla açıktan atanmışsınız ama yine de bir liste paylaşmış olmaları gerekir. sadece telefonla arayıp atandınız demek biraz hava da kalıyor gibi.

12 Mayıs 2022 13:16

momo92
Aday Memur

Merhabalar,

12 Mayıs 2022 13:17

momo92
Aday Memur

Merhabalar,

momo92, 3 ay önce - Alıntıya git

Son evrak teslim tarihim 7 Marttı ve ben 4 martta evraklarımı teslim ettim.

Üniversiteye VHKİ olarak atandım.

Fakat hala göreve çağırmadılar. Soruşturmanın bu kadar sürmesi normal mi? Üniversiteyi aradığımda dosyanız geldiğinde biz sizi çağıracağız diyorlar o kadar.

Aylardır bekliyorum ve artık endişelenmeye başladım. Başlamayacaksam en azından iş arayayım...

18 Mayıs 2022 11:45

baybarsyuzbasioglu
Yasaklı

Ben de 1 Mart'ta teslim ettim hala bekliyorum

18 Mayıs 2022 12:40

momo92
Aday Memur

Ben de 1 Mart'ta teslim ettim hala bekliyorum

baybarsyuzbasioglu, 3 ay önce - Alıntıya git

İkametiniz hangi il ve kurum ne acaba?

18 Mayıs 2022 15:56

baybarsyuzbasioglu
Yasaklı

Hazine ve maliye bakanlığı Isparta'ya atandım

18 Mayıs 2022 17:50

momo92
Aday Memur

Hazine ve maliye bakanlığı Isparta'ya atandım

baybarsyuzbasioglu, 3 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun. Soruşturma büyükşehirlerde daha mı uzun sürüyor diye merak etmiştim de

29 Mayıs 2022 12:19

Faint
Aday Memur

Süreç uzun sürebilir ama komisyona sunulsa da dosya, engel bir durum yok gibi Faruk Bey.

Toplam 63 mesaj