Editörler : ÇOTANAK
17 Haziran 2022 13:51

herobaba
Aday Memur

Merhaba, degerlendirme davetine katilan arkadaslar burdan da bilgi verebilirler mi ? Telegram kullan

gizmysl, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizin değerlendirme davetinizi hangi tarihe verdiler? Ben salı günü gireceğim. Sizin benden sonraysa bilgi veririm seve seve

17 Haziran 2022 19:02

gizmysl
Aday Memur

Sizin değerlendirme davetinizi hangi tarihe verdiler? Ben salı günü gireceğim. Sizin benden sonraysa bilgi veririm seve seve

herobaba, 3 ay önce - Alıntıya git

Benim de sizinle ayni gun 21 ine verilmis, daha oncesinde giren arkadaslar yok mu acaba

18 Haziran 2022 09:51

herobaba
Aday Memur

Benim de sizinle ayni gun 21 ine verilmis, daha oncesinde giren arkadaslar yok mu acaba

gizmysl, 3 ay önce - Alıntıya git

Telegram grubunda yoksunuz sanırım. Kimsenin hakkına girmemek için içerikle ilgili bir şey yazmıyor kimse. Sizin saat kaçta 21inde? Özelden yazışsak olur mu? Zaten doğaçlama yapmamızı ve kendimiz olmamızı bekliyorlar anladığım kadarıyla önden hazırlanıp gitmemizi istemiyor gibi thy teknik.

13 Temmuz 2022 00:13

mnk2
Aday Memur

Arkadaşlar mülakat daveti alan oldu mu ?

21 Temmuz 2022 01:18

adaymezun3469
Aday Memur

Arkadaşlar mülakat daveti alan oldu mu ?

mnk2, 3 ay önce - Alıntıya git

ben aldım, 22 temmuzda mülakata gireceğim.

12 Ağustos 2022 16:49

Emrgs

adaymezun3469, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar süreci tamamlayıp işe başlayan oldu mu acaba?

16 Ağustos 2022 16:55

adaymezun3469
Aday Memur

Arkadaşlar süreci tamamlayıp işe başlayan oldu mu acaba?

Emrgs, 2 ay önce - Alıntıya git

olumlu ve olumsuz mail alanlar oldu, hala mail bekleyenler de var. henüz işe kimse başlamadı.

16 Ağustos 2022 19:04

Emrgs

olumlu ve olumsuz mail alanlar oldu, hala mail bekleyenler de var. henüz işe kimse başlamadı.

adaymezun3469, 1 ay önce - Alıntıya git

Cevap için teşekkürler umarım en kısa zamanda iş başı yaptırılır ilan tarihi üzerinden 4 ay geçti

24 Ağustos 2022 22:12

TİLKİEKREM
Kapalı

Bana da olumlu mail geldi saat 15.30 gibi. Aynı şekilde süreç belirtilmemiş ama mülakat olur diye tahminediyorum.

mnk2, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam tebrikler Bende THY Teknik başvuru yaptım da teknikerlikiçin Çok zor olur mu sınav nerden hazırlanabilirim ne tavsiye edersiniz İngilizce de temel seviye isteniyor onuda geçerim umarım
14 Eylül 2022 18:10

mnk2
Aday Memur
Hocam tebrikler Bende THY Teknik başvuru yaptım da teknikerlikiçin Çok zor olur mu sınav nerden hazırlanabilirim ne tavsiye edersiniz İngilizce de temel seviye isteniyor onuda geçerim umarım
TİLKİEKREM, 1 ay önce - Alıntıya git

Yeni gördüm kusura bakmayın, sanırım sınavınız geçen haftaydı. Henüz girmediyseniz. Gy için google a thy sınav genel yetenk yazdığınızda çıkam sitedeki testleri çözebilirsiniz yeterli olur. İngilizce için bizim girdiğimiz sınavda B1-B2 seviyesi gibiydi.

15 Eylül 2022 00:36

Limonncu Şükrü
Kapalı

Bana da olumlu mail geldi saat 15.30 gibi. Aynı şekilde süreç belirtilmemiş ama mülakat olur diye tahminediyorum.

mnk2, 4 ay önce - Alıntıya git
Sınav sonuçları ne zaman açıklanırken siz başladınız mı hocam?
15 Eylül 2022 00:46

Limonncu Şükrü
Kapalı

adaymezun3469, 2 ay önce - Alıntıya git
Sonuç ne oldu
Toplam 92 mesaj