Editörler : ayşegül bgm
11 Haziran 2022 11:49

tuncermahmut
Şef

Tepki göstermek ne kadar kolay size böyle. Hayatın size ne sunacağını bilmiyosunuz. Universite hastanesinden de keyfi ayrılmadım zaten evlendjm eşim polis ve tayin durumu olduğu için üniversite hastanesinde de tayin hakkı olmadığı için ayrıldım. Ama burdan insanlara biseyler söylemek demek kolaymis bunu anladim. Kimsenin kadrosunu da yakmadım gereken neyse yapıp işime başlayacağımı düşünüyorum. Ayrıca Üniversite hastanesinden çıkmayı düşünmediğim için de dikkat etmemişim yazılan çizilen söylenenlere kusura bakmayin(!)

Kubracd, 3 ay önce - Alıntıya git
Eşiniz polis ve tayinciyse neden istifa ettiniz ki? Eşiniz gittikten sonra eş durumu dilekçesi verecektiniz. Red cevabından sonra istifa edecektiniz. Daha sonra atanınca bu durumu bildirip, zimmete düşecektiniz. İnşallah davayı kazanırsınız
11 Haziran 2022 17:36

Kubracd
Aday Memur
Eşiniz polis ve tayinciyse neden istifa ettiniz ki? Eşiniz gittikten sonra eş durumu dilekçesi verecektiniz. Red cevabından sonra istifa edecektiniz. Daha sonra atanınca bu durumu bildirip, zimmete düşecektiniz. İnşallah davayı kazanırsınız
tuncermahmut, 3 hafta önce - Alıntıya git

Tayin hakkı yok diye ayrılmıştım çünkü önümde farkli örnekler vardı eşleriyle bir araya gelemeyen arkadaşlar gibi ben de onları görünce ayrıldım. Maalesef böyle süreçlerin olduğunu bilmiyodum yaşadıkça görüyorum öğreniyorum güzel dileğiniz için teşekkür ederim.

24 Haziran 2022 20:42

Misak-ımilli
Aday Memur

Tayin hakkı yok diye ayrılmıştım çünkü önümde farkli örnekler vardı eşleriyle bir araya gelemeyen arkadaşlar gibi ben de onları görünce ayrıldım. Maalesef böyle süreçlerin olduğunu bilmiyodum yaşadıkça görüyorum öğreniyorum güzel dileğiniz için teşekkür ederim.

Kubracd, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ben kardeşim de aralıkta usulüne uygun ayrılıp martta atandı.zimmete düşmedi.davanin 1 yıla yakın sürdüğünü duyduk ve kazanmama ihtimali de varmış.Sizin süreciniz nasıl ilerliyor?Biz de dava açmaya hazırlanıyoruz

Toplam 23 mesaj