Editörler : Lanet
13 Nisan 2022 09:06

Bağcılar Belediyesi Zabıta Alımı

Bağcılar Belediyesi'in, 10.04 2022 tarihinde başlayıp 15.04.2022 tarihinde bitecek olan zabıta memuru alımı ilanına başvurular düşük kalmış arkadaşlar. Sıralama puanları 70in altına düşecek gibi. Puanı düşük olup da kazanamam düşüncesi ile başvuruya gelmeyen arkadaşlara duyurulur. Şansınızı muhakkak deneyin. Hayırlı ramazanlar.

Zabıttaaaa
Kapalı
14 Nisan 2022 11:40

Hocam zabıta güvenlik soruşturması ne kadar sürüyor bilginiz var mı İstanbul ilçeleri için

yvA520
Aday Memur
14 Nisan 2022 11:48

Bilgim yok. İlk zamanlardaki kadar uzun sürmez ama. Olabilecek en kısa zamanda yeni arkadaşları başlatmayı düşünüyorlar.
Zabıttaaaa, 2 yıl önce

Hocam zabıta güvenlik soruşturması ne kadar sürüyor bilginiz var mı İstanbul ilçeleri için

Zabıttaaaa
Kapalı
14 Nisan 2022 13:06

İki ayı geçebilir mi peki iki ay oldu

Zabıttaaaa
Kapalı
16 Nisan 2022 05:31

+

08 Haziran 2022 11:22

Mülakat sonuçları ne zaman açıklanır acaba bilgisi olan var mıdır üsküdar belediyesi ile aynı günler mülakata girdik geçen hafta açıklandılar

djones
Kapalı
08 Haziran 2022 12:02

2018 yılında almışlardı bundan önce o tam üçüncü haftanın cuma günü 6 gibi açıklanmıştı. bu sefer 3 haftayı geçti ben bu hafta açıklanacağını zannetmiyorum

Yigidosvs58, 2 yıl önce

Mülakat sonuçları ne zaman açıklanır acaba bilgisi olan var mıdır üsküdar belediyesi ile aynı günler mülakata girdik geçen hafta açıklandılar

Dramaturji
Şef
08 Haziran 2022 12:18

Peki hocam liyakatlı bir belediye mi? Soruların önemi var mıdır sizce. 5 te 5 yaptım kpss yüksek spor 90 puan.

djones
Kapalı
08 Haziran 2022 12:20

torpil varsa bile torpilsiz giren sayısı da çok fazla. 5te5,kpss ve iyi spor yaptıysanız her türlü kazanırsınız bence.

Dramaturji, 2 yıl önce
Peki hocam liyakatlı bir belediye mi? Soruların önemi var mıdır sizce. 5 te 5 yaptım kpss yüksek spor 90 puan.

Dramaturji
Şef
08 Haziran 2022 12:21

Bakalım hocam, benim izlenimlerimi sorarsanız Zabıta yönetmeliğinden sormaları ve soruların ayrıntılı olması liyakata önem verdikleri yönünde. Bekliyoruz bakalım.
djones, 2 yıl önce

torpil varsa bile torpilsiz giren sayısı da çok fazla. 5te5,kpss ve iyi spor yaptıysanız her türlü kazanırsınız bence.

Bayzabit
Aday Memur
08 Haziran 2022 13:31

Bizde sizin gelmenizi bekliyoruz arkadaşlar sonuçlar yakın zamanda açıklanır inşallah. Bağcılar sizi bekliyor :)
Dramaturji, 2 yıl önce
Bakalım hocam, benim izlenimlerimi sorarsanız Zabıta yönetmeliğinden sormaları ve soruların ayrıntılı olması liyakata önem verdikleri yönünde. Bekliyoruz bakalım.

Dramaturji
Şef
08 Haziran 2022 13:33

Hocam inşallah ben de çok istiyorum bir bağcılarlı olarak bağcılarda çalışmayı, peki hocam 5 te 5 yapmanın bir artısı var mıdır sizce? Mülakatım çok iyiydi benim.
Bayzabit, 2 yıl önce
Bizde sizin gelmenizi bekliyoruz arkadaşlar sonuçlar yakın zamanda açıklanır inşallah. Bağcılar sizi bekliyor :)

Bayzabit
Aday Memur
08 Haziran 2022 13:58

Tabikide var ama sadece sorular değil konuşman sorulara cevap verme şeklin içeride bıraktığın izlenim herşey önemli oluyor
Dramaturji, 2 yıl önce
Hocam inşallah ben de çok istiyorum bir bağcılarlı olarak bağcılarda çalışmayı, peki hocam 5 te 5 yapmanın bir artısı var mıdır sizce? Mülakatım çok iyiydi benim.

Bayzabit
Aday Memur
08 Haziran 2022 14:00

Bizim 3 ay sürmüştü
Zabıttaaaa, 2 yıl önce

djones
Kapalı
08 Haziran 2022 14:17

askerdeki devrecilik olayı gibi bir şey mi :)

Bayzabit, 2 yıl önce

serpico1
Aday Memur
08 Haziran 2022 14:41

Merhabalar. Mesleğe başladıktan sonra mı güvenlik soruşturması yapılıyor yoksa güvenlik soruşturması sonunda mı mesleğe başlanıyor. Sicilim temiz mahkemelik durumum yok ben de 3 ay bekleyecek miyim?

Bayzabit, 2 yıl önce
Bizim 3 ay sürmüştü

djones
Kapalı
08 Haziran 2022 14:43

başlamadan önce yapılıyor

Bayzabit
Aday Memur
08 Haziran 2022 18:21

İş çok o yüzden bekliyoruz devrecilik yok tabikide daha doğrusu gelecek arkadaşlara bağlı bir durum :)
djones, 2 yıl önce

askerdeki devrecilik olayı gibi bir şey mi :)

Bayzabit
Aday Memur
08 Haziran 2022 18:22

Tabikide sende 3 ay beklerdin başlamadan önce yapılıyor
serpico1, 2 yıl önce

Merhabalar. Mesleğe başladıktan sonra mı güvenlik soruşturması yapılıyor yoksa güvenlik soruşturması sonunda mı mesleğe başlanıyor. Sicilim temiz mahkemelik durumum yok ben de 3 ay bekleyecek miyim?

Dramaturji
Şef
10 Haziran 2022 15:46

Hocam var mıdır bir bilginiz ne zaman açıklanır acaba?
Bayzabit, 2 yıl önce
Tabikide sende 3 ay beklerdin başlamadan önce yapılıyor

Bayzabit
Aday Memur
10 Haziran 2022 15:49

Her hangi bir bilgim yok şuanlık
Dramaturji, 2 yıl önce
Hocam var mıdır bir bilginiz ne zaman açıklanır acaba?
Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi