Editörler : Kubil ay
06 Temmuz 2022 15:56

inferno1981
Şube Müdürü

:-D :-D

___Öğretmen olduğuma sana yemin edeceğim?

___Polisleri sevdiğime dair sana yemin edeceğim?

Çok komiksin.

Sana yemin etme değil de...

Polis akrabalarımı saysam?

Hani ___senin enişten öğretmenmiş de enişten öğretmen olduğu için sen öğretmen düşmanı olamazmıymışsınmıştıydı?

Ben de yukarıdaki kanununa binaen polis akrabalarımı saysam olur mu?

ademogretmen, 3 ay önce - Alıntıya git

Zaten sen yemin etmezsin. Yalan söyleyerek geçiştirirsin. Senin sözünün gözümde kıymet i harbiyesi yok zaten.

Adem bir kere şunu anlamıyorsun. Sen öğretmen değilsin bu bir.

Ben Öğretmen düşmanı değilim ki Eniştemi örnek göstererek öğretmen düşmanı olmadığımı kanıtlamak zorunda kalayım bu da iki.

Sen kendin Polis düşmanı olduğun ve bunu belirttiğim için kendi kafandan beni Öğretmen düşmanı ilan ettin. Yani bir bakıma savunma mekanizması için. Konuyu benim üstüne yönlendirip aklın sıra kendini aklama derdindesin. Bunun için de beni olmadığım şeyler ile suçlayarak saçmalıyorsun.

Polis akraban var mış öğrentmenmişsin ben bunları bilemem yalan söylüyor da olabilir sin doğru da. Bunu bilemem ve beni ilgilendirmez de.

Ben Polislere karşı bir anti patinin olduğunu söylüyorum. Bu Emniyet forumunda da sevilmiyorsun sürekli eksileniyorsun. Ama utanma sıkılma olmadığı için yazmaya devam ediyorsun. Polis düşmanısın ve Söylemlerin de bunu destekliyor zaten. Ancak tabi ki bunu sonuna kadar inkar edeceksin. O Allah ın emri.

Sen onu bunu bırak da daha ne kadar yazmayı planlıyorsun?

Amacın nedir? Benim buraya yazmamam senin haklı olduğunu mu söylememi bekilyorsun. O zaman daha çooooooooook beklersin.

Haklı değilsin herkese sataştın bu forumda. İnadından da ısrarla yazmaya devam ediyorsun.

Demek ki sana senin gibi inatçı birisi lazımmış. Allah ın sopası yok.

06 Temmuz 2022 16:29

inferno1981
Şube Müdürü

Ya bir de şu mantığın saçmalığına bakın.

ademöğretmen nickli birisi geliyor özellikle bu Emniyet forumuna

sizi zorla mı Polis yaptılar şartları bilmiyor muydunuz. Olmasaydınız gibisinden düşmanca bir tavırla yazıyor.

Sonra biz gelip bunu eleştirince de aha sen Öğretmen düşmanısın diye iddia ediyor.

Neden?

Çünkü adamın nikinde öğretmen yazıyor ya.

Nickinde öğretmen yazıyorsa Öğretmen kabul etmek zoruymışız beyfendiyi ki ben inanmıyorum Öğretmen olduğuna da. Ki olsa bile bana ne? Ben şahsını eleştiriyorum. Mesleği ne ise onun ile bir derdim yok. Ama kendisinin Polislik mesleği ile bir derdi olduğu belli oluyor. Zaten o yüzden böyle aylardır buraya yazıyor.

Kendi Polis düşmanlığını aklama adına beni kendi kafasınca Öğretmen düşmanı ilan ediyor beyimiz.

Sanki Polis forumana gelip de Polislere ahkam kesen kendisi değilmiş gibi.

Pişkinliğe bak. Yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor. Ama bunu kabul ettiremezsin buna.

Birde utanmadan şikayet etmiş beni. Pes arkadaş pes pişkinliğin bu kadarına pes doğrusu.

Sürekli de yazıyor üstelik. Aklı sıra bıktıracak usandıracak kendi galibiyetini ilan edecek forumda.

Sana senin gibi inatçı birisi lazımmış bu dünya da o da ben oluyormuşum belli ki.

06 Temmuz 2022 16:36

inferno1981
Şube Müdürü

Yok yani daha neyin peşindesin daha neyin derdindesin. Polis forumunda Polisleri çekemediğini iyiliğini istemediğini belirttin. Herkes den de eleştiri aldın. Daha neyin derdindesin ki. Haksızsın ve haklı olduğunu kabul etmemizi istiyorsun. Neyin kafasını yaşıyorsun ki.

Kinini kustun, niyetini belli ettin. Sürekli buraya yazarak haklı olacağını mı düşünüyorsun.

Kendini yeteri kadar rezil ettin ama bunun bile farkında değilsin. Daha da rezillik peşindesin. Allah akıl fikir versin Allah ihsan etsin seni.

06 Temmuz 2022 18:15

inferno1981
Şube Müdürü

Sırf inadından altta kalmamak için yazıyorsun. Yazdıklarının içi boş. Hep aynı içi boş laflar. En son yazan olmak bir bakıma sana kazanmış hissi verecek. Çünkü kendini dokunulmaz laf söylenmez görüyorsun. İlla en son lafı sen söyleyeceksin derdindesin.

Dediğim gibi sana senin gibi inatçı birisi lazımmış. Belli ki daha önce kendin gibi biriyle karşılaşmamışsın. Her şeyin bir ilki vardır.

Bir bakıma seni besleyen de benim. Burada yazdıklarımı görüp cevap verme ihtiyacı duyuyorsun.

İş inada bindi bir kere. Allah akıl fikir versin sana.

:) Sıkıntı büyük gerçekten.

07 Temmuz 2022 14:49

ademogretmen
Genel Müdür

yaz cehennem, inferno geçimsiz sorunlu yaz. çabuk cevap yaz. bu sefer 10'dan aşağı olmasın yaz.

07 Temmuz 2022 15:50

inferno1981
Şube Müdürü

yaz cehennem, inferno geçimsiz sorunlu yaz. çabuk cevap yaz. bu sefer 10'dan aşağı olmasın yaz.

Sen yazacaksın da ben eksik mi kalacağım. :) Sana senin gibi biri lazımmış demek ki.

Seni buraya esir ettim edeceğim de. En kötü ihtimal hafta da bir buraya bakmaya mecbur hissedeceksin kendini. Acaba ne yazmış diye merak edeceksin :) Foruma girerken bile tedirgin olacaksın. Senin cezan bu!

Bulaştın bir kere. Ceremesini çekeceksin böyle işte. :)

07 Temmuz 2022 15:53

inferno1981
Şube Müdürü

Bir saatte 4 eksi. Bu rekor olmalı herhalde. :) Sevilmediğin yerde sürekli yazarak inat ederek kendini rezil ediyorsun sadece. Yaz hadi. Rezil olmaya devam et.

Utanma duygun yok nasıl olsa.

İsmin Adem de olmaya bilir Öğretmen olduğunda meçhul. Bu yüzden utanmadan burada sürekli kendi rezil edercesine yazıyorsun.

Allah akıl fikir versin. Hadi esaretine devam et. Yazmaya devam buraya.

08 Temmuz 2022 10:17

ademogretmen
Genel Müdür

Aferin Ha! Yaz inferno yaz. Aferin.

08 Temmuz 2022 10:34

Kocayusuuf
Memur

Senin gibi öğretmenler yüzünden saygısız seviyesiz dinsiz bir nesil yetişiyor

08 Temmuz 2022 14:24

inferno1981
Şube Müdürü

Tabi yazacağım. Sen yazacaksın da ben eksik mi kalacağım. Seninki inatsa benimki de inat.

Buraya esir kalacaksın. Bakmadan duramayacaksın. Senin cezan bu. Polislere bulaşmayacaktın!

08 Temmuz 2022 14:27

inferno1981
Şube Müdürü

Senin gibi öğretmenler yüzünden saygısız seviyesiz dinsiz bir nesil yetişiyor

Kocayusuuf, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam bunun öğretmen olduğu ne belli. Nickinde öğretmen yazan herkes öğretmen mi oluyor. Bunun söylediği her şey yalan derdi Polislere kin kusmak sataşmak. Baksana aylar oldu halen daha kininden inadından yazmaya devam ediyor. Milleti bıktırmış yazdırmamış. En son yazan ben olacağım böylece haklı çıkacağım kafasıyla yazıyor. Ona onun gibi inatçı birisi lazımmış demek ki. Öyle bayat numaralar bana işlemez.

Onu buraya bakmaya mahkum edeceğim. Onun cezası bu!

09 Temmuz 2022 23:33

inferno1981
Şube Müdürü

Hayırlı bayramlar arkadaşlar. Konuya bayram arası verdim. Herkesin Kurban bayramı mübarek olsun. :)

10 Temmuz 2022 02:07

Korsan-80
Memur

bir ögretmenin polis forumunda neden bu kadar aktif oldugunu pek anlamadım. bir kuyruk acısını böyle internet ortamında haffletme çabası gibi bir durum var sanırım. bu biraz insanın kalitesi ile alakalı. emin olun bu arkadaş ögretmendir. benim iki kardeşimde ögretmen. biri büyüğüm, neredeyse 30 yıllık ögretmen. . polislerle şöyle bir kötü şey yaşadım diye anlatmaz. bazen yaşar ama bunu polis şöyle polis böyle diye anlatmaz. her kurum mensubuyla yaşanacak olaylar diye anlatır... küçük kardeşimise tam tersi. her muhabbeti polis şöyle polis böyle muhabbetine getirir. sanırsın kendisi ordinaryüs prof. üstelik onu 5 yıl üniversitede zengin çocukları gibi hiç bir şeye muhtac etmeden ben okuttum. polis maaşımla. beni de begenmez. biraz söylediklerine itiraz edecek olsam hemen terbiyesizleşir... dedim ya bu kaliteli kişilik ile alakalı bir durum. bazısı bir park cezası yer, ondan sonra bunu izzeti nefis meselesi haline getirir. bazısı olur böyleşeyler der olgunlukla karşılar..

10 Ağustos 2022 14:37

ademogretmen
Genel Müdür

başla inferno. yaz çabuk.

10 Ağustos 2022 23:13

inferno1981
Şube Müdürü

başla inferno. yaz çabuk.

ademogretmen, 2 ay önce - Alıntıya git

Adamdaki ukalalığa bak en son kendisi yazacak diye bir tarafını yırttı. Ne oldu sana bırakacağımı mı sandın burayı. Ne oldu yani 2 ay bekleyince sana mı bırakacağımı sandın burayı. Yine dayanamadın pislik yapmak için yine geldin yazdın değil mi. Çünkü pislik yapmadan rahat duramıyorsun. Şeytan dürtüyor değil mi? Adım gibi biliyordum. Yazmadı ama yine pislik yapmak için gelip yazacak diyordum. Beni haksız çıkarmadın. Kurban bayramı diye yazmamıştım sana. Adam olur demiştim. Ama sen çaresiz vakasın. Sıkıntılısın. Duvara bunları anlatsam dile gelir haklısın derdi. Ama sen dediğim gibi çaresiz vakasın. Yaz çabuk diyor bir de haspam. Emir veriyor aklınca.

Yine yazı furyası başladı. Allah ın izniyle burayı sana bırakmayacağım. Sinirden buraya yazmaya devam edeceksin. Mahkum olacaksın buraya dedim. Esir oldun buraya. Hep bu foruma bakmak ile cezalandırdım seni!!!

Sıkıntı büyük sende.

10 Ağustos 2022 23:16

inferno1981
Şube Müdürü

Ha bir de beni alıntılamamış. Görmem sandı herhalde. En son yazan kendi olacaktı. Adamdaki hırsa sıkıntıya bak Allah aşkına. Merak etme ben buradayım. Allah ömür verdikçe de burada olacağım.

16 Ağustos 2022 16:48

ademogretmen
Genel Müdür

Adamdaki ukalalığa bak en son kendisi yazacak diye bir tarafını yırttı. Ne oldu sana bırakacağımı mı sandın burayı. Ne oldu yani 2 ay bekleyince sana mı bırakacağımı sandın burayı. Yine dayanamadın pislik yapmak için yine geldin yazdın değil mi. Çünkü pislik yapmadan rahat duramıyorsun. Şeytan dürtüyor değil mi? Adım gibi biliyordum. Yazmadı ama yine pislik yapmak için gelip yazacak diyordum. Beni haksız çıkarmadın. Kurban bayramı diye yazmamıştım sana. Adam olur demiştim. Ama sen çaresiz vakasın. Sıkıntılısın. Duvara bunları anlatsam dile gelir haklısın derdi. Ama sen dediğim gibi çaresiz vakasın. Yaz çabuk diyor bir de haspam. Emir veriyor aklınca.

Yine yazı furyası başladı. Allah ın izniyle burayı sana bırakmayacağım. Sinirden buraya yazmaya devam edeceksin. Mahkum olacaksın buraya dedim. Esir oldun buraya. Hep bu foruma bakmak ile cezalandırdım seni!!!

Sıkıntı büyük sende.

inferno1981, 2 ay önce - Alıntıya git

Aferin. Gene yaz ama. Koş!

16 Ağustos 2022 17:21

inferno1981
Şube Müdürü

Aferin. Gene yaz ama. Koş!

Sen Koş Cengiz. Ben zaten buradayım. Benim forum burası. Emniyetin forumu.

En son sen yazacaksın diye inat yaptın herhalde. Ciddi sıkıntıları problemleri olan birisi olduğun belli oluyor. Profesyonel yardım alman lazım senin. Bu şekilde topluma salınman hiç doğru değil.

16 Ağustos 2022 17:26

ademogretmen
Genel Müdür

Sen Koş Cengiz. Ben zaten buradayım. Benim forum burası. Emniyetin forumu.

En son sen yazacaksın diye inat yaptın herhalde. Ciddi sıkıntıları problemleri olan birisi olduğun belli oluyor. Profesyonel yardım alman lazım senin. Bu şekilde topluma salınman hiç doğru değil.

inferno1981, 2 ay önce - Alıntıya git

Tekrara düştün. Hep aynı şeyler.

Başka bazı zırva ve iftiralar bulabilirsin. Ben sende o çapı gördüm. Yaz Cehennem1981 yaz!

16 Ağustos 2022 18:35

inferno1981
Şube Müdürü

Tekrara düştün. Hep aynı şeyler.

Başka bazı zırva ve iftiralar bulabilirsin. Ben sende o çapı gördüm. Yaz Cehennem1981 yaz!

Ben mi tekrara düşmüşüm? İki de bir gel inferno yaz çabuk diyen adam diyor bunu. Şaka mısın sen?

En son yazan sen olacaksın diye hırs yaptın işte. Kahroldun. Çünkü sana cevap yazılmasına alışık değilsin. Milleti bıktırıp usandırmış kusturana kadar yazmışsın.

Millette pes etmiş bıkmış usanmış sana yazmamış. Sende bir şekilde kazanma tatmini yaşamışsın. Cidden çok basit birisin.

Ama bana bu numaraların yemedi çıldırdın sürekli son yazan sen olma umuduyla buraya yazıp saldırıyorsun.

Ama nafile. Sana o kazanma duygusunu yaşatmayacağım. Daha önce de demiştim. Sana senin gibi inatçı birisi lazımmış. Allah da beni sana beni yollamış olabilir.

Yani belanı buldun. Buraya bakmaya mahkumsun. Son yazan sen olamayacaksın boşuna çırpınma. Sıkıntı büyük sende.

Yaz hadi AdemÇakmaöğretmen. Senin cehennemin burası. ömrünün sonuna kadar buraya bakmaya mahkum oldun! Sıkıntı büyük sende.

Toplam 267 mesaj