Editörler : cihan27E.Kayı Han
20 Nisan 2022 11:36

crespo2002
Şef

Sürekli tekrarlanan vasıfsız güvenlik güçlerininde en az %90 ı üniversite mezunu bunu da belireyim... Kfan çok basıyorsa işini iyi yap daha çok kazan....

Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır ;-)

gellpcpcpc, 4 ay önce - Alıntıya git

vasıfsız bölümlerden mezun ama

20 Nisan 2022 11:37

crespo2002
Şef

13k alıyor dönerlerle uzman tabi

Poseidon39, 4 ay önce - Alıntıya git

lan döner çoğu yerde 0 (sıfır) bi kafanız basıp anlamadınız şunu ya pes

20 Nisan 2022 11:40

crespo2002
Şef

Koskoca derken mesela nesi koskoca?? Oda devletin memuru neyi büyük??

Android60, 4 ay önce - Alıntıya git

senin gibiler için copum büyük

20 Nisan 2022 11:41

guvenyesimsahin
Memur

Zamanında polis seni çok Joplamış sanırsam ondan herhalde biraz kıskanclık var . Jopu nerelerine vurdular

Şu yazdıklarını cidden üzülerek okuyorum .empati denen şey sizde malesef yok.yahu adam doktor beee.inşallah ameliyatlık bı durumun olmaz ama eğer olursa sakın doktora gitme , komiserin seni ameliyat etsin kardeş.

20 Nisan 2022 11:53

Android60
Şef

Eğitim uzun zor ve büyük bir yük var doktorlukta.

enabizmagduruyum, 4 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
18 Mayıs 2022 19:33

teslimatmakbuzu
Aday Memur

13k alıyor dönerlerle uzman tabi

Poseidon39, 4 ay önce - Alıntıya git

bazen o kadar bile değil 8.000-12000

18 Mayıs 2022 20:11

Türkçü07
Memur
Bi bırakın yakamızı yeter be, daha başlıktan anladım girmeden bize laf atacağınızı. Zaten zorunuz ya bizle ya öğretmenlerle!
18 Mayıs 2022 20:26

yiiit1356
Daire Başkanı

Banamı okuyor banane ya eğitim zorsa zor bize mi zor gitsin oda doktorluk yazacagına hukuk yazsın bizmi diyoz tıp oku diye

Hukukçu da kazanamıyor ki şu anda para? Yani sen cevap verdiğini mi düşünüyorsun? Boş boş konuşmalar yine. Klasik polis cümleleri. Öyle bir konuşuyorsun ki o keko mahallelerde büyüyüp hayatında son çare polis olan insanları doktorlardan üstün tutmussun resmen. Adamın senin hayatın kadar derecesi var. Senin ne haddine? Vasatlik bu ülkede hiç bu kadar övülmüş muydu acaba? Hayır yazdıklarını durup düşünmüyorsun bile. Gerçekten cahilligin vücut bulmuş halisin.
18 Mayıs 2022 20:30

orhanzektir
Aday Memur
18 Mayıs 2022 20:34

orhanzektir
Aday Memur

Şu yazdıklarını cidden üzülerek okuyorum .empati denen şey sizde malesef yok.yahu adam doktor beee.inşallah ameliyatlık bı durumun olmaz ama eğer olursa sakın doktora gitme , komiserin seni ameliyat etsin kardeş.

guvenyesimsahin, 4 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar saçma bir yorum bu ya. O zaman başına kötü bir şey gelirse polis çağırma sende doktor çağır o seni korur.

18 Mayıs 2022 20:37

freshwind
Şef
18 Mayıs 2022 22:02

xrainmannnx
Daire Başkanı
Doktorluk kocamand8r diye bir algidir gidiyor neye göre kocaman kandırmayın milleti her meslek değerlidir.. 3 kuruş fazla almalı doktor bu kadar.o da 2 sene fazla okuugu için verilmeli...
18 Mayıs 2022 22:15

Kuzey2259
Şef
Doktorluk kocamand8r diye bir algidir gidiyor neye göre kocaman kandırmayın milleti her meslek değerlidir.. 3 kuruş fazla almalı doktor bu kadar.o da 2 sene fazla okuugu için verilmeli...
xrainmannnx, 3 ay önce - Alıntıya git

Doktorlarla farkımız sadece 2 sene mi, gerçekten böyle mi düşünüyorsun?

Lisede en zeki öğrenciler sayısalı seçer, onların arasındaki en zekiler de tıpı kazanır, Mat. Fizik, Kimya, Biyoloji sorularını öyle oturma organınla falan çözemezsin, düşünme organını kullanman lazım, kazandıktan sonra da uzun ve zorlu, oldukça pahalı bir eğitim süreci.

Demek istediğim Sütçü İmam Ünv. İktisat, İşletme ya da Ziraat Fakültesini kazanmaya benzemez pek tıp fakültesi. Adamlar haklı olarak bunca yılın emeğinin karşılığını istiyorlar, haklılar.

NOT:Doktor değilim.

18 Mayıs 2022 22:18

Umut0621
Daire Başkanı
Boşuna doktor olmuş. Kadrolu İşçi olsaydı daha fazla alırdı. Öyle bir Kadrolu işçiki tüm doktorları maaşıyla döver, süründürür böyle yerlerde.
18 Mayıs 2022 22:29

xrainmannnx
Daire Başkanı

Lisede en zeki öğrenciler sayısalı seçer, onların arasındaki en zekiler de tıpı kazanır, Mat. Fizik, Kimya, Biyoloji sorularını öyle oturma organınla falan çözemezsin, düşünme organını kullanman lazım, kazandıktan sonra da uzun ve zorlu, oldukça pahalı bir eğitim süreci.

Demek istediğim Sütçü İmam Ünv. İktisat, İşletme ya da Ziraat Fakültesini kazanmaya benzemez pek tıp fakültesi. Adamlar haklı olarak bunca yılın emeğinin karşılığını istiyorlar, haklılar.

Kuzey2259, 3 ay önce - Alıntıya git
En zekiler dediğin neye göre zeki bu bir. İkincisi en zekiler bu kadar zeki ise sanata ve mühendisliğe uzaya yinelsinler. Avrupa'da en zekiler asla doktor olmuyor
18 Mayıs 2022 22:39

istanbulpolisiyim
Aday Memur

Polis 10k alsın bişey dediğimiz yok

Amaa doktorlar 30-40k almalı arkadaşlar..

Elbette polislere canımız feda ama memurlar arasında maaşlar eşitlendi bu adaletsizlik

enabizmagduruyum, 4 ay önce - Alıntıya git
18 Mayıs 2022 22:40

omardogulu
Memur

Kuzey2259, 3 ay önce - Alıntıya git

Bunun zeka ile alakası yok. Çalışma ile alakası var. Tek tek herkesin zekasını ölçtün mü

18 Mayıs 2022 22:41

omardogulu
Memur

Ne kadar saçma bir yorum bu ya. O zaman başına kötü bir şey gelirse polis çağırma sende doktor çağır o seni korur.

orhanzektir, 3 ay önce - Alıntıya git

Ahaha iyi dedin

18 Mayıs 2022 22:56

Bellinay
Aday Memur
Bazı şeyleri gözünüzde çok büyütüyorsunuz.. artık doktorlugun cazibesi kalmadı kabullenin.yeni neslin kendine özgü geleceği olan meslekleri var..
18 Mayıs 2022 23:18

Umut0621
Daire Başkanı
Bazı şeyleri gözünüzde çok büyütüyorsunuz.. artık doktorlugun cazibesi kalmadı kabullenin.yeni neslin kendine özgü geleceği olan meslekleri var..
Bellinay, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben de onu anlatıyorum ama kiöse anlamıyor. Okul okumayın kadrolu işçi olun. En az 2-3 hatta 4 memur maaşı alan var. Memur emekli maaşı 2.500 iken emekli işçi kardeşimiz 10.000 alıyor. Daha ne olsunki? Doktor mühendis yazılımcı programcı bunlar boş iş. Kadrolu işçi ol yatarak temizinden 15 indir cebe. Eksiği yok fazlası var
Toplam 64 mesaj