Editörler : E.Kayı Han

keremben82
Şef
08 Ocak 2023 01:35

Güncelmiş.

Konuyu kendisi açmışya kapansın istemiyor :))

Hacı bu ekonomik durumlarda iyi ya da kötü kendisine kalacak bir yer bulmuş hangi vatandaş GYS ya da UDS ye girer. Aklın alıyor mu ki GÜNCEL diyip diyip duruyorsun :))

keremben82
Şef
08 Ocak 2023 01:40

Şimdi mesela Anadolu da x bir ilde 3 bin TL ye oturuyorum.

Sınava girdim İKMB oldum yada Sayman ya da Psikolok ya da İdare Memuru. Gideceğim yerde 3 bin TL ye ev bulamayacak üstüne birde cebimden taşınma parası vereceğim. Var mı böyle bir şey.

(idare memuru görevi gereği bir ihtimal lojman bulur)

E şimdi çok şükür şu bahsedilen 8000 ek gösterge de gelirse millet memleketini neden bıraksın Hacı :)))

keremben82
Şef
08 Ocak 2023 01:41

Konu Güncellendi gözün aydın hacı

jatek_10
Şube Müdürü
08 Ocak 2023 10:25

keremben başkan sınava girmemek için kendince bir gerekçen olabilir.bunada saygı duyarım.zaten bu konu başlığının amacı kariyer planı yapanlar için bilgi paylaşımı yapmak ilgilenmiyorsan niçin polemik çıkarmaya çalışıyorsun.memleketinde sana mutlu mesut bir hayat dilerim.bizde hedefimize ulaşana kadar sınava girmeye devam edicez,

keremben82, 1 yıl önce

Konu Güncellendi gözün aydın hacı

St1674
Memur
08 Ocak 2023 15:50

Kadro işi hallolduktan sonra ilan gelecektir ay sonunda umutluyum

sevgi cicekleri
Aday Memur
09 Ocak 2023 13:48

İdare memuru görevi geregi lojman bulur yazmışşınız ama oyle degil malesef Aydında lojman az sınırlı oldugu için müdür bey ve idare memuru olarak ev tuttuk Evler de pahalı
keremben82, 1 yıl önce

Şimdi mesela Anadolu da x bir ilde 3 bin TL ye oturuyorum.

Sınava girdim İKMB oldum yada Sayman ya da Psikolok ya da İdare Memuru. Gideceğim yerde 3 bin TL ye ev bulamayacak üstüne birde cebimden taşınma parası vereceğim. Var mı böyle bir şey.

(idare memuru görevi gereği bir ihtimal lojman bulur)

E şimdi çok şükür şu bahsedilen 8000 ek gösterge de gelirse millet memleketini neden bıraksın Hacı :)))

şanlı0788
Şube Müdürü
09 Ocak 2023 13:49

#MemuraEk5Bin twitterda ilk sırada siz de destek olun. Buralarda zaman kaybetmeyin.

keremben82
Şef
09 Ocak 2023 14:47

Olabilir aynen. Bazı yerlerde sıkıntı. Bende ihtimal dahilinde bulur demiştim kesin bulur demedim zaten. Demekki ne yapacağız gys ve uds ye girmeyeceğiz:))

sevgi cicekleri, 1 yıl önce
İdare memuru görevi geregi lojman bulur yazmışşınız ama oyle degil malesef Aydında lojman az sınırlı oldugu için müdür bey ve idare memuru olarak ev tuttuk Evler de pahalı

keremben82
Şef
25 Ocak 2023 11:25

Güncel arkadaşlar güncel.

Seçim yok önümüzde

Herşey güllük gülistanlık hayat ucuz. Kişi başı milli gelir aylık 1.500 dolar. Bunlar tamam şimdi sınava girebiliriz. Güncel yani.

Ha referans muhabbeti de kalktı bu arada. Hak eden herkes kazandığı taktirde atanabiliyor. Güncel yani sınava girebilirsiniz

St1674
Memur
26 Ocak 2023 12:56

Kadro resmi gazetede yayınlandı artık ilan önünde engel yok

jatek_10
Şube Müdürü
01 Şubat 2023 19:13

Sınav için ön talep toplamaya başlandı hayırlı olsun

Ankaralı06006
Aday Memur
13 Mart 2023 14:26

Genel müdür bey bu yıl yapılacak demiş seçim sonuna kalacak heralde

Ankaralı06006
Aday Memur
20 Mart 2023 14:19

Kitap alan varmı ilan uzayacak mı yoksa

jatek_10
Şube Müdürü
20 Mart 2023 15:19

been memur sınavın kitabını aldım pek memnun kalmadım pegem kitap çıkartmış ama nasıl bilmiyorum yine haziranda duyuru ypılır sınav eylül ekim gibi olur diye tahmin ediyorum

keremben82
Şef
20 Mart 2023 22:14

Geldi duyuru

ylmzens06
Aday Memur
27 Mart 2023 14:57

ylmzens06

Görevde yükselme başvurusu mayıs ayında . Sınav temmuz ayında. Ben haziran ayında mezun oluyorum. Başvuru yapabilir miyim ? Sınav zamanına kadar şartları oluşturmak baz alınıyor değil mi ? Yoksa sınava giremez miyim . Bilgisi olan yazabilir mi lütfen ?

Toplam 156 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi