Editörler : E.Kayı Han
30 Nisan 2022 16:27

Memuriyet ceza zamanasimi

Memuriyete başlamadan önce gerçekleşecen bir olay yüzünden memur olduktan sonra dava açılırsa olay memuriyet oncesi bile olsa idarenin disiplin soruşturması açma hakkı var mi? Olay memuriyet oncesi oldugu icin ceza verme zamanaşımından faydalanabilir miyim ?

azmah
Genel Müdür
30 Nisan 2022 17:46

Kardeşim niye sürekli yeni yeni başlık açıyorsun dalga mı geçiyorsun

Turhan06
Daire Başkanı
30 Nisan 2022 19:44

Bunun cevabını sana vermiştim. Ozelden sorulara cevap vermiyorum. Hala güvenmiyorsan sana verilen cevaplara buralarda vakit kaybetme. Alanında iyi ceza ve idare avukatına danış.

Kral3739
Aday Memur
30 Nisan 2022 21:15

Hocam evet onu söylemiştiniz ama 2. Sorunun cevabını merak ediyorum olay memuriyet oncesi bile olsa ben zamanaşimindan faydalanabilir miyim

Turhan06, 2 yıl önce
Bunun cevabını sana vermiştim. Ozelden sorulara cevap vermiyorum. Hala güvenmiyorsan sana verilen cevaplara buralarda vakit kaybetme. Alanında iyi ceza ve idare avukatına danış.

Turhan06
Daire Başkanı
01 Mayıs 2022 00:30

Suç isnadı ve nev'i atandığınız kurumu baz alarak riskli. Kurum ben ihraç ederim gitsin idare mahkemelerinde uğraşsın ben üzerimden atayım diyebilir mi der. Bu sorunun cevabını verebilmek güç
Kral3739, 2 yıl önce

Hocam evet onu söylemiştiniz ama 2. Sorunun cevabını merak ediyorum olay memuriyet oncesi bile olsa ben zamanaşimindan faydalanabilir miyim

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi