Editörler : E.Kayı Han
01 Mayıs 2022 19:07

Disiplin Soruşturması ve yer degistirme teklifi

Herkese iyi günler ve hayırlı bayramlar diliyorum.Bu ayın 26 sında geçirdiğim soruşturmanın son safhası olarak sözlü ifadem alınarak müfettiş raporunda kaldığım ilçeye yakın ilçelere hizmetiçi atamam teklif edildi ve bu raporun valilige iletilip disiplin kurulunun en yakın zaman içerisinde karar vereceği ve valilik onayı alınacagı bana bildirildi. Dönem bitmeden atama kararı çıkarmış. Soruşturmanın sonuç kararı olarak hizmetin geregı yer değiştirmem tahminen hangi sürede belirlenir ?

buluache
Daire Başkanı
02 Mayıs 2022 02:01

Bayramdan sonra size tebliğ edilir. Tabiki verilen cezaya itiraz hakkınız var ceza size tebliğ edildikten sonra 1 hafta içerisinde itiraz edebilirsiniz.

Önemli husus şu ki

Soruşturma sonucunda il dışı tayin verildi ise o ilde ilçe dışı tain verildiyse o ilçede bir daha görev yapamazsınız.

magdur454545
Aday Memur
05 Mayıs 2022 12:49

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için

09 Mayıs 2022 23:29

Soruşturma nedeniyle Geçici görevlendirmelerde de bu boylemi. Sorusturmam bitti. Ceza verilmeye yer olmadığına diye sonuçlandı. Gorevlendirilmem 6 aylığına

buluache, 2 yıl önce

Bayramdan sonra size tebliğ edilir. Tabiki verilen cezaya itiraz hakkınız var ceza size tebliğ edildikten sonra 1 hafta içerisinde itiraz edebilirsiniz.

Önemli husus şu ki

Soruşturma sonucunda il dışı tayin verildi ise o ilde ilçe dışı tain verildiyse o ilçede bir daha görev yapamazsınız.

user2022
Aday Memur
26 Mayıs 2022 13:16

disiplin nedeniyle yer değişikliği sıkıntı

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi