Editörler : oto-danisman-expert
14 Mayıs 2022 21:27

Byklinikpsikolog
Aday Memur
14 yıldır her türlü araç alım satımında bulunduk çok da severek araçları inceleyen birisi olarak şunu söylemek isterim kesinlikle uzak doğu aracından uzak durun birincisi parça çok bulunur ikincisi satamazsınız süreci zordur üçüncüsü güvenliği çok zayıftır. Sizin sorununuza gelirsek mlsf şu piyasada pertli temiz araçlar bile mlsf bu fiyata kalmamıştır. Bulursanız size temiz opel astra h kasa veya temiz Fiat punto öneririm eski fordlardan ve Wv Grubundan uzak durun Şanzımanları çok sıkıntılı mlsf son olarak da sıfır dahi olsa Citroen ile 2014 öncesi peogoutlardan da sakının sanayiden çıkmazsanız. Bütçenizi biraz daha yukarı çıkarıp megane 3 Ford fiesta polo yada corsa tavsiye ederim.
15 Mayıs 2022 08:29

DemeYahu
Aday Memur

2007-2010 arası Citroen C1 yarı otomatik alabilirsiniz. Motor ve şasesi Toyota üretimidir.150 bine alabileceğiniz en mantıklı araçlardan biri. Yeni şoförler ve bayanlar için çok uygun ve genel olarak kaliteli bir araç.

15 Mayıs 2022 08:59

MALATYA BATTALGAZİ
Şube Müdürü
14 yıldır her türlü araç alım satımında bulunduk çok da severek araçları inceleyen birisi olarak şunu söylemek isterim kesinlikle uzak doğu aracından uzak durun birincisi parça çok bulunur ikincisi satamazsınız süreci zordur üçüncüsü güvenliği çok zayıftır. Sizin sorununuza gelirsek mlsf şu piyasada pertli temiz araçlar bile mlsf bu fiyata kalmamıştır. Bulursanız size temiz opel astra h kasa veya temiz Fiat punto öneririm eski fordlardan ve Wv Grubundan uzak durun Şanzımanları çok sıkıntılı mlsf son olarak da sıfır dahi olsa Citroen ile 2014 öncesi peogoutlardan da sakının sanayiden çıkmazsanız. Bütçenizi biraz daha yukarı çıkarıp megane 3 Ford fiesta polo yada corsa tavsiye ederim.
Byklinikpsikolog, 2 hafta önce - Alıntıya git

Uzak doğudan kastınız Japon arabalarıysa yanılıyorsunuz 25 yıldır kullanmadığım araba kalmadı en sağlam ve sorunsuzları Japon araçları oldu. Toyota; dünyada, Amerika, Kanada ve Arabistan'da en çok satılan araba. Keza Türkiye'de de en çok satılan ilk üç içinde. Honda, Mazda, Subaru, Mitsubishi ve Nissan yine sağlamlık ve sorunsuzluklarıyla nam salmış markalardır. Otomatik viteslerinin, motor, mekanik ve alt takımlarının sağlamlığı Euro N'cap ve İİHS güvenlik testlerindeki başarıları da Japonların çok satılmasının en büyük nedenleri.

15 Mayıs 2022 19:53

okulön
Memur
Yok uzak doğu yok japon parası olsa alacak zaten., yani hyundai nin otomatik viteslisine binip de şikayetçi olanı hiç görmedim ben mesela.. Temizinden fazla km yapmamış hyundai bakabilirsiniz. Ben de sizin gibiydim gecen yıl ilk arabam i10 otomatik vitesini aldım. Çok memnunum.
15 Mayıs 2022 20:57

hsnd
Müsteşar
Yok uzak doğu yok japon parası olsa alacak zaten., yani hyundai nin otomatik viteslisine binip de şikayetçi olanı hiç görmedim ben mesela.. Temizinden fazla km yapmamış hyundai bakabilirsiniz. Ben de sizin gibiydim gecen yıl ilk arabam i10 otomatik vitesini aldım. Çok memnunum.
okulön, 2 hafta önce - Alıntıya git
i20 1.2 sahibiyim 2015 model. Arabaya bak yağına suyuna dikkat et bin. Acaba satışı nasıl olur alınır mı derken zamanında yaptığım en mantıklı alım oldu çok şükür. Bakımları düzgün yapılıp binilirse yolda koymayacak bir marka bence hyundai. Ayrıca artık pazarı da geniş ülkemizde bence satışı da eskisi kadar zor değil.
15 Mayıs 2022 20:59

hsnd
Müsteşar
Bu arada benim aracım manuel tabi ana uzakdoğu markalarına mesafeli olanlar için yazdım sadece.
Toplam 26 mesaj