Editörler : hugo.almeida
02 Mayıs 2022 21:17   

İcra Katipliği mi Ziraat Bankası mı?

Arkadaşlar aktif olarak icra memuru olarak İstanbul'da görev yapıyorum. İşimden memnun olmadığım için büyük bir istekle Ziraat Bankası servis görevlisi sınavına girdim ve kazandım. Kazandıktan sonra banka ile o kadar olumsuz yorum aldım ki çok kararsız kaldım. Perşembe günü kadar vermek zorundayım. Sizlerin düşünceleri nelerdir? Arafta kaldım :(

02 Mayıs 2022 23:22

BeardTurco
Kapalı
İkiside birbirinden berbat
03 Mayıs 2022 09:23

Farukssss
Şube Müdürü
Orada çalışan biri olarak söylüyorum, kesinlikle ama kesinlikle bankaya gitme.kesinlikle ve kesinlikle gitme. hayatının hatasını yaparsın
03 Mayıs 2022 09:25

Farukssss
Şube Müdürü
Orada çalışan biri olarak söylüyorum, kesinlikle ama kesinlikle bankaya gitme.kesinlikle ve kesinlikle gitme. hayatının hatasını yaparsın
Farukssss, 3 ay önce - Alıntıya git
4857 sayılı iş kanununa tabi ziraat bankası.bir anda kapı önünde bulabilirsin kendini.çok kolay adam harcarlar
03 Mayıs 2022 13:10

Tolsthor
Aday Memur

Çok teşekkür ederim üstadım. Çalışan bir çok kişi sizinle aynı görüşü paylaşıyor. Maaşı daha fazla ama sanırım değmeyecek.

14 Haziran 2022 15:37

zooteknici33
Aday Memur

Çok teşekkür ederim üstadım. Çalışan bir çok kişi sizinle aynı görüşü paylaşıyor. Maaşı daha fazla ama sanırım değmeyecek.

Tolsthor, 3 ay önce - Alıntıya git

Neden memnun değilsiniz acaba ? icra katipliğine başvurdum da

15 Haziran 2022 00:19

Mltmlt42
Aday Memur

Tolsthor, 3 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar maaş banka da acaba?

15 Haziran 2022 00:24

Mltmlt42
Aday Memur
Farukssss, 3 ay önce - Alıntıya git

Maaş memurdan yüksek mi hocam. Ne kadar aliyor müşteri temsilcileri?

15 Haziran 2022 16:04

bll7
Kapalı

Maaş memurdan yüksek mi hocam. Ne kadar aliyor müşteri temsilcileri?

Mltmlt42, 2 ay önce - Alıntıya git

Hangi kurumda olursa olsun çağrı merkezinden başka seçenekleriniz varsa mutlaka diger seçenekleri değerlendirin hocam

15 Haziran 2022 16:05

bll7
Kapalı

Hangi kurumda olursa olsun çağrı merkezinden başka seçenekleriniz varsa mutlaka diger seçenekleri değerlendirin hocam

bll7, 2 ay önce - Alıntıya git

Yanıtladıktan sonra düşündüm de şubede çalışanları mı söylediniz diye, çağrı merkezi diye düşünerek yanıtlamıştım hocam :)

24 Haziran 2022 09:41

İnfaz.Koruma
Aday Memur

Tabii ki katiplik!!

24 Haziran 2022 09:42

İnfaz.Koruma
Aday Memur

Ziraat bankasından istifa edip Adalet bakanlığına geçen birisi olarak, Ziraatten uzak dur!!!

Toplam 11 mesaj