Editörler : Lanet
03 Mayıs 2022 19:07

Üniversite de Sözleşmeli personel işten çıkarılır mı

Sözleşmeli personel olarak üniversitede çalışan biri işten çıkarılır mı

hsnd
Başbakan Müsteşarı
03 Mayıs 2022 20:20

Teorik olarak mümkün ama memurlukla bağdaşmayacak bir şey yapmadığınız sürece karşılaşmazsınız büyük ihtimalle.

esmanur97
Aday Memur
03 Mayıs 2022 20:22

Bir yanlış yapacağımdan değil ama çok yerde sözleşme yenilememe gibi haberler görüyorum artık ihtiyaç yok diye oyuzden
hsnd, 2 yıl önce
Teorik olarak mümkün ama memurlukla bağdaşmayacak bir şey yapmadığınız sürece karşılaşmazsınız büyük ihtimalle.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
03 Mayıs 2022 21:06

Bazı kurumsal olmayan belediyelerde nadiren de olsa oldu geçmişte ama ben başka kurumlarda bugüne kadar duymadım. Ancak ilk yorumda da belirttiğim gibi sözleşmeli personel için böyle bir durum olamaz diyemeyiz.
esmanur97, 2 yıl önce
Bir yanlış yapacağımdan değil ama çok yerde sözleşme yenilememe gibi haberler görüyorum artık ihtiyaç yok diye oyuzden

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
03 Mayıs 2022 21:26

Üniversiteler yapmaz bunu belediyelerde karşınıza çıkabilir o da malum belediyeler komple siyasi kurumlar olduğu için sözleşmeli ile kadrolu personel koşullar aynı herşeyi aynı sadece sözleşmeli personel kadrolu olmadan yükselemiyor şef, şube müdürü vs gibi

esmanur97
Aday Memur
03 Mayıs 2022 22:03

Ok teşekkür ederim umarım kadro gelir de bu sorun herkes için ortadan kakar
eskidenberiburdayim, 2 yıl önce

Üniversiteler yapmaz bunu belediyelerde karşınıza çıkabilir o da malum belediyeler komple siyasi kurumlar olduğu için sözleşmeli ile kadrolu personel koşullar aynı herşeyi aynı sadece sözleşmeli personel kadrolu olmadan yükselemiyor şef, şube müdürü vs gibi

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi