Editörler : ecoekonomist
31 Mayıs 2022 10:15

ekonomik.çöküüş
Şef

Gerçek enflasyon %150'den daha yüksek.Bu dinbazlar iktidarının yayınladığı enflasyon rakamlarını ciddiye alıyorsanız siz de en az onlar kadar zırcahilsiniz demektir!

31 Mayıs 2022 10:51

doktor-işyeri hekimi
Aday Memur
6.18
31 Mayıs 2022 10:58

VATANUĞRUNA
Genel Müdür

Gerçek enflasyon %150'den daha yüksek.Bu dinbazlar iktidarının yayınladığı enflasyon rakamlarını ciddiye alıyorsanız siz de en az onlar kadar zırcahilsiniz demektir!

ekonomik.çöküüş, 1 ay önce - Alıntıya git
Ah ulan chp, bir iktidara gelde şu ülke şahlansın! Bereket bolluk gelsin. Sahte din tüccarları yerine! Chp gelsin! AMEN.
31 Mayıs 2022 11:13

ekonomik.çöküüş
Şef
Ah ulan chp, bir iktidara gelde şu ülke şahlansın! Bereket bolluk gelsin. Sahte din tüccarları yerine! Chp gelsin! AMEN.
VATANUĞRUNA, 1 ay önce - Alıntıya git

Gelmeyecek çünkü üst akıl( Abd,İsrail,İngiltere,Rusya ve Avrupa ülkeleri) İslami bir yönetim istiyor ülkemizde.Bu yüzden genel seçimler de ya yapılmayacak ya da yine hileli şekilde yapılacak. Ülke ekonomisi de nickimde yazdığı gibi adeta çöküşe gidecek.Sonra ise adım adım Suriye gibi oluruz büyük ihtimalle! Şimdiden geçmiş olsun!

31 Mayıs 2022 11:16

VATANUĞRUNA
Genel Müdür

Gelmeyecek çünkü üst akıl( Abd,İsrail,İngiltere,Rusya ve Avrupa ülkeleri) İslami bir yönetim istiyor ülkemizde.Bu yüzden genel seçimler de ya yapılmayacak ya da yine hileli şekilde yapılacak. Ülke ekonomisi de nickimde yazdığı gibi adeta çöküşe gidecek.Sonra ise adım adım Suriye gibi oluruz büyük ihtimalle! Şimdiden geçmiş olsun!

ekonomik.çöküüş, 1 ay önce - Alıntıya git
Amin bende öyle diyorum zaten. İNŞALLAH GELEMEYECEKLER....
31 Mayıs 2022 11:25

ekonomik.çöküüş
Şef
Amin bende öyle diyorum zaten. İNŞALLAH GELEMEYECEKLER....
VATANUĞRUNA, 1 ay önce - Alıntıya git

Lafa gelince kul hakkı yemeyen senin gibi dindarlar(!) adil seçim yaptırmayacakları için iktidar değişmeyecek.Zaten sizin gibiler çok alışık kul hakkı yemeye,torpille birçok kuruma girdi çoğunuz ve haksız yere güzel maaşlar alıyorsunuz her ay.Lafa gelince de dindarız,beş vakit namaz kılıyoruz vs. dersiniz.

Fetöcüler de sizin gibi din yoluyla sızmışlardı zaten devlet kurumlarına.Onlardan çok da bir farkınız yok yani!

31 Mayıs 2022 12:05

CengizÇ
Aday Memur

Konudan biraz uzaklaştık sanki

31 Mayıs 2022 23:28

suncrush
Aday Memur

4.73

31 Mayıs 2022 23:30

VATANUĞRUNA
Genel Müdür

Konudan biraz uzaklaştık sanki

CengizÇ, 1 ay önce - Alıntıya git
Haklısın. Şahsım adına özür dilerim.
01 Haziran 2022 01:17

kimene47
Aday Memur
Mayis 5,5-6,5 haziran ise 7-8 arası gelir şimdilik görünen o dogalgaza da %30 zam geldi dolar kurunun etkisi ve akaryakıt fiyatlarındaki artış haziran ayına sarktı
Toplam 90 mesaj