Editörler : Lanet
08 Mayıs 2022 00:02

Kurumlar arası naklen atama

Kurumlar arası naklen atamalar da çok zorluyorlar mi. İstediğimiz bir kuruma geçebiliyor muyuz belli şartları koşulları var mı acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir misiniz

Melikşah03
Aday Memur
08 Mayıs 2022 22:28

Araya adam sokacan birader başka bi yolu mu var Allah aşkına :)

anadoludost
Aday Memur
09 Mayıs 2022 13:42

İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BU PLATFORMDA BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLMALIYIZ

2022 YILI AÇIKTAN VE NAKLEN ATAMA KONTENJANLARI YAYINLADI MI BU SENE FARKLI BİR PROSEDÜR OLUYORMUŞ KONTENJANLARI SADECE KURUMLAR KENDİ MODÜL SİSİSTEMİNDE GÖREBİLİYORMUŞ...

BİLGİSİ OLAN VARSA YAZABİLİR Mİ...

Emre8572
Memur
11 Mayıs 2022 09:47

2022 yılı açıktan ve naklen atama kontenjanlarına göre başka kuruma geçiş yapılıyor mu anadoludost?

anadoludost
Aday Memur
11 Mayıs 2022 11:49

kurumlararsı naklen ve atama kontenjanları diğer kurumlara geçiş yapabiliyorsunuz ama bunun için mavafat var kurumları ikna var açıkçası büyük referanslar lazım

Elixsir
Kapalı
22 Mayıs 2022 16:42

Valla zor açık olalım bakan tanıyorsan olabilir milletvekili de boş artık sana diyeyim

anadoludost
Aday Memur
27 Mayıs 2022 14:50

arkadaşlar kurumlararası geçiş yapan birisi var ise bu süreç nasıl işliyor bilen var mı neler yapmalıyız.. yani muvafakat nasıl isteniliyor bize nasıl haber geliyor kimse bişey soylemiyor

avukataraz
Kapalı
27 Mayıs 2022 23:15

öncelikle geçiş yapmak istediğiniz kuruma başvurursunuz onlar talebinizi olumlu karşılarsa çalıştığınız kurumdan muvafakat ister süreç tamamlanir.. Bu süreçte zor olan ilk kurumun sizi kabul etmesi çünkü sınırlı sayıda atama haklari oluyor her yıl.. kendi kurumunuz size gerçekten çok ihtiyacı yoksa kolaylık sağlayacaktır

anadoludost, 2 yıl önce

arkadaşlar kurumlararası geçiş yapan birisi var ise bu süreç nasıl işliyor bilen var mı neler yapmalıyız.. yani muvafakat nasıl isteniliyor bize nasıl haber geliyor kimse bişey soylemiyor

anadoludost
Aday Memur
30 Mayıs 2022 12:00

TEŞEKKÜRLER BU SÜRECTE REFERANS GEREKLİ DİYOLAR... COK ZOR BU KURUMLARARASI GEÇİŞ GERVEKTEN COK ZOR

Emre8572
Memur
20 Temmuz 2022 13:40

İl özel idareler. büyükşehir belediyelerinde sds miktarlarıne kadar ve performans ikramiyesi diye bişey duydum. O ne kadar oluyor genelde ve yılda kaç kez veriliyor bilgisi olan var mı?

Elixsir
Kapalı
20 Temmuz 2022 15:08

Sana bişey diyeceğim ister inan ister inanma yeniden kpss ile atanmak kurumlar arası naklen aramadan daha kolay

betelgeuse13
Yasaklı
21 Temmuz 2022 10:51

Sizin yüzünüzden batı şişti. Oturun oturduğunuz yerde

selcuk.21
Aday Memur
27 Temmuz 2022 10:21

Aslında yasal anlamda önünde hiç bir engelin olmadığı çok basit bir olay yani çok kolay gerçekten. Zor kısmı ise kontenjanların çok kısıtlı olması, gitmek istediğiniz kurumun sizi kabul etmesi ve en sonundaki de tabiki sizin kurumun da size izin yani muvafakat vermesi. Olay sadece bu kadar. Ben çok şükür bunu başarabildim istediğim yere gidebildim. İnşallah bu düşüncede olan herkes de istediğine kavuşur..

anadoludost, 2 yıl önce

Asosyal sosyolog
Aday Memur
18 Kasım 2022 15:30

Merhaba arkadaslar. Ben üniversitede bilgisayar işletmeniyim. eş durumundan tayin istedim ama kurumum muvafakat vermedi. istifa edip 6 ay sonra eşimin bulunduğu üniversiteye geçmek istiyorum. ancak sorum şu: 6 ay sonra hemen başvurabiliyor muyum? yoksa bunun belli dönemleri mi var? varsa bu dönemler ne zaman?

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi