Editörler : M00NB0W
09 Mayıs 2022 13:06   

Bağcılar Belediyesi zabıta memuru mülakatı tecrübesi

arkadaşlar mülakat tecrübemi anlatayım hafta boyunca mülakat olucak belki birilerine yardımcı olurum bana kimse olmadı çünkü. sınav giriş belgemde saat 9 yazıyordu, yarım saat önce gittim. bekleyenleri basket sahasının tribününe oturttular. önce sözlü mülakatın olacağı söylendi. isteyenler soyunma odasına gidip takım elbisesini giydi. bu arada çoğunluk takım giymişti. sonra puan sıralamasına sözlü mülakata çağırmaya başladılar. sözlü mülakat biraz uzun sürüyor. sıra bana gelince girdim içeri, selam falan oraları atlıyorum. bir sandalye vardı oraya oturdum, kendini tanıt dediler tanıttım. sonra 5 tane fanus vardı içlerinde çok fazla soru vardı. yani bana gelenlerden bir tanesi soru numarası 260 falandı. birde soruyu okuyup cevapladıktan sonra soru gidiyor yani başkasına çıkmıyor. sırayla fanuslardan çektim soruları okudum. yalan olmasın hazırlanmadan gittiğim için soruları bilemedim diyebilirim bir tanesini bildim tam olarak. sorular çok uzundu ve zordu. yani çalışmak gerekiyordu belirtilen konulara. sorular bittikten sonra kağıt verdiler, birisi bir cümle söyledi, dinledim ve bu cümleyi kağıda geçir dedi. cümle karışık bu arada normal günlük cümlelerden değil. onu da yaptıktan sonra neden istiyorsun, insanları kovalayabilecek misin, uğraşabilecek misin falan dediler. cevapladıktan sonra çıktım ve üstümü değişip parkura girdim. parkurdan sonra 10 dakika dinlenme izni veriyorlar ve şınav ve barfiks çekiyorsun bitiyor. ilk sıralarda girdiğim için erken çıktım ama çok uzun sürüyor. unuttuğum, sormak istediğiniz varsa yazabilirsiniz

12 Mayıs 2022 17:13

danisandanisan

hocam parkur da takla koşu falan koymamışlar mıydı sadece şınav ve barfiks mi

12 Mayıs 2022 18:30

djones
Aday Memur

normal parkurdu takla, ağırlık,slalom hepsi vardı

13 Mayıs 2022 10:05

eskidenberiburdayim
Memur

torpiliniz yoksa belediye mülakatlarıyla hiç uğraşmayın

13 Mayıs 2022 10:49

djones
Aday Memur

50 kişi alınıyor. 1 kişinin bile torpilsiz girme ihtimali varsa ben onu denerim ne yapayım hiç çabalamayalım mı ? torpilsiz girenlerde var duydum, gördüm.

Toplam 4 mesaj