Editörler : Lanet
10 Mayıs 2022 00:32   

TÜBİTAK UBYT Programı 2022 yılı Dergi Listesi
UBYT 2022 yılı dergi listesi ne zaman açıklanır hocalarım bilgisi olan var mı? Geçen sene 19.04.2021 tarihinde açıklanmış.
31 Mayıs 2022 01:01

adaydoçent
Şube Müdürü
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
14 Haziran 2022 14:04

adaydoçent
Şube Müdürü
Konu hakkında bilgisi olan var mı?
adaydoçent, 2 ay önce - Alıntıya git
Hala yayınlanmadı.
15 Haziran 2022 07:56

Berksoydan
Aday Memur

Aynen hocam. Ben de şimdi bunun için özel girdim burada var mı yazan diye? Nasıl yayınlamazlar hala?

15 Haziran 2022 13:55

adaydoçent
Şube Müdürü

Aynen hocam. Ben de şimdi bunun için özel girdim burada var mı yazan diye? Nasıl yayınlamazlar hala?

Berksoydan, 2 ay önce - Alıntıya git
Bir hocam 2 hafta önce mail atmış ne zaman yayınlanacak diye. Çalışmalar sürüyor tamamlandığında web sayfasında yayınlanacaktır diye dönüş olmuş.
01 Temmuz 2022 15:09

docadaymuh2021
Aday Memur

Hocam dergilerin 2021 yılı etki faktörleri yeni açıklandı. tüm dergilerin etki faktörleri bugün itibariyle güncellendi. Büyük ihtimal bu nedenle beklenildi. Bayram sonrasına sistem açılır diye düşünüyorum.

02 Temmuz 2022 18:00

Dünyayaait
Aday Memur

2022 Journal citation repots 28 haziran tarihinde yayınlandı. Ulakbim de buradan veri temin ediyor. Hatta makale etki puani diye ozel bir ürün dahi aliyor listeleri hazırlamak icin. Cok yakında açıklanacaktır

05 Temmuz 2022 23:11

Profdrdr
Aday Memur

Hocam dergilerin 2021 yılı etki faktörleri yeni açıklandı. tüm dergilerin etki faktörleri bugün itibariyle güncellendi. Büyük ihtimal bu nedenle beklenildi. Bayram sonrasına sistem açılır diye düşünüyorum.

docadaymuh2021, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu yılın impakt faktör değerleri gelecek yılın dergi sıralamasında kullanılacak. Bu yıl ki dergi sıralaması geçen yılın impakt faktör değerlerine yapılacak. Geçen yıl için impakt faktörleri geçen yılın Haziran ayında açıklandı. Bence ilgili yerlerden onay ve izinlerle ilgili bürokratik işlemlere bağlı olarak gecikme yaşanmaktadır diye düşünüyorum

05 Temmuz 2022 23:16

paradontologie
Aday Memur
Sayın hocalarım, iyi akşamlar dilerim. Benim 2021 eylül ayında onaylanmış ve ödeme emri verilmiş bir yayınım var ancak henüz ödeme yapılmadı nasıl bir yol izlemeliyim sizce? Saygılarımı sunarım.
05 Temmuz 2022 23:58

Dr. Anonymous
Aday Memur
Sayın hocalarım, iyi akşamlar dilerim. Benim 2021 eylül ayında onaylanmış ve ödeme emri verilmiş bir yayınım var ancak henüz ödeme yapılmadı nasıl bir yol izlemeliyim sizce? Saygılarımı sunarım.
paradontologie, 1 ay önce - Alıntıya git

Benimde 2. aydan beri ödenmesi gereken bir başvurum var hala ödenmedi. Daha önceki başvurularım da geç ödenmişti. Sizin süreç çok uzamış ama bir yol bulursanız buradan da paylaşın lütfen.

06 Temmuz 2022 11:30

Berksoydan
Aday Memur

Ulakbim aşağıdaki açıklamayı yapmış. Umarım gerçekten en kısa sürede ilan edilir.

"2022 UBYT dergi listesi henüz ilan edilmemiştir.

Yayının WOS?daki basım yılı yada Wos?daki erken erişim yılı 2022 ise, 2022 listesinin ilanından sonra derginizi, 2022 UBYT Dergi listesinden kontrol ederek, derginiz listede varsa WOS numarasıyla UBYT Esasları kapsamında başvurunuz yapabilirsiniz. Liste hazırlık çalışması sürmekte olup, mümkün olan en kısa sürede ilan edilecektir. "

06 Temmuz 2022 13:08

PiscoAcholado
Aday Memur

Benimde 2. aydan beri ödenmesi gereken bir başvurum var hala ödenmedi. Daha önceki başvurularım da geç ödenmişti. Sizin süreç çok uzamış ama bir yol bulursanız buradan da paylaşın lütfen.

Dr. Anonymous, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam neredeyse her sene Ekim ayında ödeniyor.
Toplam 11 mesaj